Зов за помощ

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот Polqhi » 04 Юли 2015, 16:32

Здравейте, имам нужда от съвет за нещо много лично. Писах като мнение по една тема и с мен се свърза един от вашите наблюдатели (умишлено не назовавам имена защото не желая да засегна никого) помолих го за помощ , но той реши че трябва да ме сваля. Учудена съм къде съм попаднала в сайт за запознанства ли? Както и де е моля ако някой желае да ми даде съвет за това което искам да направя да ми пише. Прочетох много мнения в този форум и съм с впечатление че всички вие сте много интелигентни и знаещи хора. Ще съм благодарна на свяка помощ и мнение от ваша страна.
Аватар
Polqhi
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Апр 2015, 15:51

Мнениеот StealthMG » 04 Юли 2015, 23:13

Мдам, мислех че сме се разбрали за разбирането за свалките, но явно го използваш като ти оттърва. Честно казано имах някакво особено усещане, че нещата може да протекат в тая посока. Както и имах усещането че не се засичаме с теб за 1-ви път. Хич не ми се проверява доколко може да съм прав, защото ако съм, може изобщо да не ти хареса реакцията на тея, които биха те проверявали ... И ми се струва че въртиш все една и съща плоча през тея години. Радвай се на това, което ти дадох, ако искаш го ползвай, ако не щеш - твоя си работа. пък ако някой иска да се занимава с любовните ти проблеми, негова работа. И сериозно - не те съветвам да ме предизвикваш повече от това, за да не ми изгърмят бушоните .... Опасявам се че може след това да се окаже че никой няма да може или да иска да се занимава със случая ти. Не казвай че не съм те предупредил, както и много добре знаеш че в момента сама си го просиш. Независимо дали си преценила реакцията ми или това ти се стоварва неочаквано, вече всички знаят кой ти е подал ръка.
Аватар
StealthMG
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 29 Окт 2014, 12:44

Мнениеот Polqhi » 05 Юли 2015, 06:52

Остави ме на мира за бога какво си се лепнал за мен и защо постоянно заплашваш и досаждаш.Не съм те обидила с нищо нито съм ти дала повод да мислиш че си търся свалка. Ти ме намери и почна да ми пишеш цинизми на лични. Не смятам че това е мястото да спорим. Кой ще ми помогне и дали ще ми помогне е мой проблем. Ти просто стой далеч от мен не си търся свалка. Ако някой от админите се заинтересува от спора да мипише на лични ще му предоставя достатъчно материал. НЕ МИ ДОСАЖДАЙ ПОВЕЧЕ.
Аватар
Polqhi
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Апр 2015, 15:51

Мнениеот StealthMG » 05 Юли 2015, 10:32

Значи и това съм преценил правилно, определено си била подготвена за подобно развитие на ситуацията. И да, позволих си известни строго премерени цинизми, и какво от това? Достатъчно беше че ти уточних че не съм ТЕ СВАЛЯЛ, дори и ако в някой момент ти е прозвучало така или си решила да го приемеш по този начин. Де факто реши че като изнесеш това публично ще ме засегнеш може би? Или ще получиш каквото търсиш?
Я ми кажи щом ти е толкова перфектно семейството както го описваш, защо си търсиш тогава външна връзка? Чудя се дали не си същата, която преди 10-15г искаше да убия мъжа и, защото не можела един вид да го понася. Май в желанието си за власт на всяка цена допускаш твърде много грешки напоследък, но то си е нормално. И не не смятам да се занимавам повече с теб - просто ако ме издразниш още малко ще те предам в ръцете на Шигурим например, той да провери нещата и да определи присъдата ти или наказанието ти. От него не можеш да се скриеш, смъртно опасно е дори да помислиш да го мамиш - перфектния съдия дето и да подкупиш не можеш. Така поне ще си сигурна че "процеса ти" е справедлив и че аз не съм повлиял по никакъв начин :mrgreen: .
Ако наистина си скорпион, тогава би трябвало да знаеш в какво се замесваш пускайки подобни некасаещи другите неща, само и само да си начешеш собствената краста за 5 мин слава.
Сигурен съм че ще им предоставиш достатъчно материал на админите, не забравяй че и аз пазя лични, интересно ми е само какво ще спестиш за да докажеш тезите си по-насигурно.
Аватар
StealthMG
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 29 Окт 2014, 12:44

Мнениеот Polqhi » 05 Юли 2015, 10:39

Ти си психично болен а аз се махам от този сайт защото и без друго нямам време. Наистина имаш нужда от лекар . Жалко само чеи други жени ще попаднат под откачеката ти заплаха.
Аватар
Polqhi
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Апр 2015, 15:51

Мнениеот StealthMG » 05 Юли 2015, 10:56

Мдам, щом казваш сигурно съм - или определено не ти допада да те проверяват от толкова високо че да не можеш да се скриеш никъде. Че и опасността от наказания си е съвсем реална - още по-малко би ти харесало подобно развитие ако съм прав в усещанията си. Заплахата едно че си я изпроси сама с 1/10 част от нещата, но представени така че да ти оттърват, и друго че ми е писнало от подобни на теб, дето 1-во опитват да манипулират всеки, който им се върже, а после ако случайно се усети почват да му търсят кусурите и да му вадят по някоя кирлива риза ако са напипали. Ако си толкова чистичка, колкото твърдиш не би трябвао да се притесняваш от подобен род Съд.
Аватар
StealthMG
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 29 Окт 2014, 12:44


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 6 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 6 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта