Искам съвет....

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот MoRgaNNa » 25 Юли 2015, 16:48

Аз по принцип не правя магии, обикновен човек съм, но често имам прозрения, предусещания. Циганките като ме видят някъде ми казват, че съм била медиум и темподобни..бла-бла. Но никога не съм посягала към магията.
До сега обаче...сега от цялото си същество искам да дам урок на една жена. Жена, която ме използва и стъпка най-позорно. Изгони не само мен от работа, а и още две жени. Станало е като проклятие, на четвъртата седмица да отпраща новоназначените, като преди това се изгаври хубаво с тях. Винаги ме е било страх от последиците от магията, защото тя се връща многократно. Но сега не мога да чакам Бог да въздаде правосъдие, толкова съм смачкана, че копнея за отмъщение. Искам тази жена да загуби изцяло професионалните си умения и да бъде изгонена от работа, искам реванш, искам да я видя смачкана.
Каква магия ще ми препоръчате?
Аватар
MoRgaNNa
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Юли 2015, 09:32

Мнениеот Wizard » 14 Авг 2015, 16:56

Използвай търсачката на форума.
Не е достатъчно основание, ако търсиш само отмъщение. Магията не е детска работа, а циганките, които споменаваш.... ето това са пълни глупости..., а не Магията като цяло.
Дори и да намериш точния ритуал, ако няма основателна причина (която НЕ ТИ определяш), то тогава нищо няма да се получи, независимо какъв ритуал използваш!!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 34 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 34 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта