Насока

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот ninetailedfox » 20 Авг 2015, 18:58

Не знам дали темата ми е за тук, ако не е, ще разбера ако бъде изтрита.
Да премина към съществената част. Преди около месец и повече открих този сайт и прочетох голяма част от него, но все още не мога да си обясни напълно видовете практики (Уика, Некромантия и т.н.), а мисля че е време да се ориентирам към някоя от тях, за да мога да прочета съответната литература и да започвам с практиката.
Молбата ми е ако може някой и има желанието да ми обясни поне основните практики с какво са свързани, с какво се занимават. Защото открих много информация в сайта, но повечето беше недоизяснено или поне аз останах с такова впечатление. Разбира се, не целя да обидя никого и се извинявам ако се е разбрало погрешно. Разбира се може и някой да ми опише какво обхваща избраната от него практика, не е задължително един човек да ми обяснява всичко. За мен е без значение дали ще ми пишете на съобщение или тук, но се надявам да ми дадете някаква насока, защото без достатъчно знание за нещата не мога да се насоча към нищо. Благодаря предварително. Лек ден/Лека вечер Ви пожелавам. :oops:
Аватар
ninetailedfox
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Юли 2015, 17:23
Местоположение: София, България

Мнениеот Wizard » 25 Авг 2015, 16:13

Погледни специалната ни секция от форума, предназначена за начинаещите.
Трябва да изчетеш огромно количество литература, преди да започнеш да си задаваш въпроси от рода на тези, за които питаш.
Никой не би се заел да ти обясни всички видове магически практики, защото това е все едно да те накарам да ми обясниш физиката и нейните закони.... с колко в две-три изречения..... :wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот eXPerience » 26 Авг 2015, 01:00

Не знаеш с какво искаш да се занимаваш, защото не знаеш какво искаш да постигнеш с тези занимания. Съмнително е споделянето с 2-3 изречения да ти помогне в това. Все едно да искаш да спортуваш, а да не знаеш какво точно искаш да постигнеш с този спорт - бързина, сила, гъвкавост? Няма да ти е много трудно да си намериш система, когато си отговориш на тези въпроси.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27


Назад към Молба за помощ

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта