Блокаж

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот kriviq » 05 Сеп 2015, 01:27

От известно,време нещо от вътре ме човърка,и не знам какво е.
Когато се опитам да го осъзная обаче,се оказва че съм затворен далеч от подсъзнанието си,една проста медицаия не мога да направя.
Попринцип съм свикнал да мога да се нося по течението на мислите си,да ги наблюдавам и редактирам,но напоследак,собственното ми съзнание е като затворена книга за мен и това ме влудява.

То че ще мине,ще мине но ако някой има идеи как да пришпоря нещата,отворен съм за съвети защото,както преполагам ви се е случвало и знаете,колко е неприятно.
Аватар
kriviq
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 13 Авг 2010, 13:55

Мнениеот ~RaGDolL~ » 17 Сеп 2015, 22:43

Да, кофти е. Моят съвет е следния: сядаш с една тетрадка и химикал, и почваш да пишеш каквото ти хрумне. Stream of consciousness, ако ме разбираш. Ако не знаеш за какво да пишеш - просто пиши за това как не знаеш за какво да пишеш. Опиши си емоциите примерно. Или случка. Не го прави на компютъра, трябва физически да пишеш. И просто виж какво ще стане и накъде ще тръгнат нещата. Това го правя като се чувствам блокирана, вързана, разцентрирана, разконцентрирана и най-общо казано - зле. Ефектът е че ме успокоява, позволява ми да прегледам мислите си спокойно и да осъзная много по-ясно какво ме мъчи, и също така ме закотвя директно в настоящето. Понякога изкачат разни неподозирани просветления. За мен е както успокоителна и терапевтична, така и информативна и обогатяваща дейност. Може да ти се наложи да пишеш доста, обаче. Успех :)
Аватар
~RaGDolL~
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 19 Фев 2007, 19:55


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 11 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 11 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта