Държат ни разделени с магии и интриги

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот banzay32 » 10 Фев 2016, 15:30

Здравеите, преди около година се запознах с мои комшии от арабски произход, и тогава започнаха неволите. Всичко започна да ми варви на зад, случваха ми се странни неща след залез слънце . докато си карам автомобила , шосето оставаше неподвижно а всичко наоколо започваше да се тресе и така в продължение на около 2-3 минути. Карах се постоянно с хората за най малкото отношенията ми у дома се влошиха работата почти спря(работя в автосервиз и нямам никакво желание да влизам в него , все едно нещо ме отблъсква ) , споделих с моите нови приятели( от арабски произход) след което те ми заявиха, че сестра им може да ми помогне, съгласих се и утидохме у тях , убясних и за какво става дума и тя се зае да ми помага, нещата се оправиха , но започнах с приятелката си да се карам и да се случват странни неща у дома, приятелката ми нощем не можеше да спи , сабуждаше ме посред нощ , виждала лице в ъгъла на тавана и така около месец и се разделихме .въпросната арабка , много точно ми казваше какво се е случило у дома.аз и вярвах. Каза че на мен ми е направена магия за смърт , но тя я е била развалила с четене от корана, след което се чувствах много добре.след време започна да превиква бившата ми вече приятелка при нея , за да разваля неинаъа магия( бившият и приятел я бил направил за да се съберат , и наистина тя живееше с него , дори забременя но направи аборт спонтанен) развали и неината магия , отношенията ни бяха на път да се оправят и да заживеем отново заедно, но една вечер тя ми се обади( арабката) и каза че искала да говори с мен насаме, разбрах по гласа и че е превъзбудена. След като удидох тя ми заяви че е влюбена в мен , естествено ми се наложи доста дълго време да и убяснявам , че обочам друга и да не се надява на нищо повече от това да сме приятели.тя се понацупи но го прие. Оше на следващата вечер с моята половинка бяхме на нож и далго дори не се и поглеждахме. През това време от арабката научавах какво ли не за приятелката ми , че си е била легнала с брат и и затова сме ср разделили и други такива , попитах я тя от каде знае ?
Отговорът беше: леля ми в сирия може да прави на мрасно , но леля и имала приятелка в ливан която гледала и тя казвала какво се е случвало , след това ми каза , че с моето момиче ще се съберем но ще е късно? И др.
След известно време арабите започнаха да ме карат с тях да ида в германия до родителите им ,аз не желаех но те настояваха, и така и аз не зная до днес как се съгласих . утидохме и до германия и там филм: на 2 - 3 ден с моя автомобил излизаме с баща им и големия брат, баща им казва , че колата имала магия, отиде по наи бързия начин до багажника и изкара муска( точно там бях разглобил колата преди да трагнем и нямаше нищо) тогава се усетих какво се случва. Прибрахме се , но арабката остана там в германия, няколко пъти ми се обажда уж да ме чуе какво правя и да изкопчи нещо за бившата ми приятелка на мен ми писна и и казох че знам какво се случва тогава тя се разгневи и каза че никога в тоя живот няма да видя момиче, започна да интригантства по мои адрес на бившата ми и на други хора . тогава се ядосах и започнах да изучавам таините на магията . досега съм помогнал на няколко човека но естествено всичко идва върху мен , изчиствам и себе си но няколко дни съм парцал.
Моля ви помогнете , даите ми насока как да си помогна, как да ги накарам да ни уставят, да не се занимават с нас, когато арабката не знае , че сме се виждали всичко е както трябва , но разбере ли и отново на нож с приятелката ми . дори беше искала и пари от мен за да ни събере, отказах и категорично насила не искам никои до мен да задаржам
Ако може даите ми ритуали, заклинания , ако ще и магии с които да спра това влияние от неина страна.
Моля само хора които ще подходят сериозно да отговарят . благодаря ви
Аватар
banzay32
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Яну 2016, 07:58

Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта