Дали е магия?

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот darksweet » 15 Апр 2016, 11:03

Здравейте!От една година и половина сме разделени със бившия ми приятел,отношенията ни бяха сериозни,планирахме годеж и сватба.Но малко преди да се осъществи той ме заряза без никакво обеснение,дори не искаше да ме вижда,държеше се много студено.Веднага разбрах че живее с друга жена,скарахме се и той дори ме заплаши със бой..да не съм го била търсила повече-сякаш се опитвам да му навредя.Проучих за коя става въпрос,била му бившата приятелка,разбрах че много го била обичала,постоянно му настоявала да се съберат и от 1,2 години някъде се опитвала да си го върне.След като се разделихме започнаха да ми се случват доста кофти неща,най вече здравословни проблеми,като дори накрая се разболях и не могат да разберът какво ми има.Правих си изследвания и съм здрава нагледно,първо казват че е алергия после идвало от нерви, и аз не знам на какво да вярвам но физически не се чувствам добре.Няколко месеца преди да се разделим сънувах странни сънища,много често ми се явяваше една стара баба с бяла коса,все някакви кошмари,сега от както не сме заедно не я сънувам.А сега сънувам често бившия,сънувам дори и тази жена-новата му приятелка.Имам една гривна със кръст на нея,носех я постоянно а от няколко месеца не може да се задържи на ръката ми,как пада какво става нямам си на идея,може би няма нищо общо но реших все пак да споделя.До сега през живота си не съм била толкова зле,младо момиче съм а направо не знам какво се случва с мен,възможно ли е да е магия?Моля ви за помощ,бившият приятел не ме интересува какво ще прави ако иска да си остане със тази жена завинаги,за мен е важно здравето ми.Писах си със един Маг преди известно време но според дата ми на раждане той не виждал да имам направено нещо,каза ми да направя просто някакъв ритуал за отключване на късмета(със ключ и ключалка),направих го но това беше в края на миналата година.Страх ме е лично да отида при някого а пък и не познавам подобен човек за това се обръщам към вас тук.Освен това преди една седмица пробвах един начин описан в интеренет със яйце и чаша с вода-излезе че ми е направена магия,но все пак се надявам да не е вярно,да се оправя скоро и така нататък ,а според вас имам ли направена магия и как мога да я разваля?Благодаря ви предварително!
Аватар
darksweet
 
Мнения: 4
Регистриран на: 23 Мар 2016, 15:01

Мнениеот StealthMG » 16 Апр 2016, 05:58

viewtopic.php?f=37&t=6113

Виж и ако искаш го направи. След това може да се поослушаш дали някой (особено тя или обкръжението и) няма да започнат да се оплакват от кошмари. Това ще ти покаже кои са замесените.
Аватар
StealthMG
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 29 Окт 2014, 12:44

Мнениеот darksweet » 16 Апр 2016, 11:54

Благодаря,ще пробвам да го направя и ще видим какво ще стане.
Аватар
darksweet
 
Мнения: 4
Регистриран на: 23 Мар 2016, 15:01

Мнениеот Lustre4108 » 16 Апр 2016, 19:14

Докато четях, нямах усещането да е направена магия. Просто трябва да знаеш, че на тоя свят има доста хора, които действат много по-зле от това и тук начина е разкъсване на връзката. Дори и да съществува някакво въздействие от бившия ти приятел и/или сегашното му гадже, разкъсването на връзката ще прекрати и тия лоши събития и феномени.

Лично аз бих препоръчал за такъв тип пречистване изкъпване с вода от свещен извор. Най-близкия и най-добрия вариант е от езерото Бъбрека(в Рила), друг вариант е или вода от Нил, или Ганг, или друга свещена река. Ако можеш да отидеш до едно от тия места и да се изкъпеш в него(при подходящо време, естествено) най-добре.Ако ли не- правиш си вана, като изливаш тази вода към останалата, добавяш си освещавани соли(ако искаш и хималайски), масла и пр.

Към това, може да опиташ и още нещо- да се обърнеш за помощ с молба към някой древен Бог или Ангел/Светец свързан с гръмотевиците - Тор, Зевс, Перун или Св. Илия. Може да събереш дъждовна вода, която се излива по време на гръмотевична буря и да съчетаеш с първия вариант.
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16

Мнениеот darksweet » 16 Апр 2016, 22:06

Ще видим кое от двете ще направя.Не казвам че вярвам в това да ми е направена магия,но ми се стори някак сранно изведнъж да ме връхлитат все неприятни събития освен това не са единствено свързани с здравето ми.Със бившият не приключихме напълно всички връзки след като се разделихме това стана малко по късно..Малко ме е срам да опиша с подробности какво точно съм преживяла но още преди да се разболея имах подобни съмнения,както казах физически не съм имала проблеми преди,водя здравословен начин на живот .Депресия е имало със сигурност но не е била чак толкова дълбока за да се разболея от това.Ако направя това първото което е написано от StealthMG и всъщност нямам направена магия какво се случва?
Аватар
darksweet
 
Мнения: 4
Регистриран на: 23 Мар 2016, 15:01

Мнениеот StealthMG » 17 Апр 2016, 05:32

Ако нямаш магия, няма от какво да се опасяваш че ще се обърне срещу теб. Една от причините за призоваването на Огнения е, че той освен помощ и защита също така може да се използва за наказания над хора, които причиняват Магическо зло. Така, че ако има нещо направено на теб той ще се погрижи ритуала да се придвижи към извършителите. Иначе просто няма да засегне никой, вкл. и теб. Все пак ти не адресираш конкретно някой в него, за да се опасяваш, че ако си сбъркала ще има последици за теб. Гледай на ритуала по-скоро като освобождаване и спиране на по-нататъшни вредни въздействия над теб, отколкото като наказание за евентуалните извършители.
Друго, което си мисля, че ако бившия ти е енергиен вампир, то подобни последици при теб са доста логични и закономерни. Спомни си как ти е действал когато е край теб, как си се чувствала по време и след това когато го няма. Ако си се чувствала психически и физически изтощена без особена причина, то много е вероятно той да е енергиен вампир. Тогава наистина е добре да прекъснеш връзките с него, вкл. и енергийните такива. Не е задължително да е край теб, за да продължава да изцежда енергията ти и оттам и ти да се чувстваш зле.
Аватар
StealthMG
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 29 Окт 2014, 12:44

Мнениеот darksweet » 17 Апр 2016, 06:51

StealthMG благодаря за разяснението,мисля все пак да пробвам написаното от теб щом няма да се върне и да ми навреди,пък ако нямам направена магия здраве да е!Аз връзките с бившия за щастие съм ги прекъснала.
Аватар
darksweet
 
Мнения: 4
Регистриран на: 23 Мар 2016, 15:01

Мнениеот jameila » 30 Ное 2016, 00:22

Може и да е магия. Причината за заболяването може да бъде открита и симптомите сведени до минимум
Аватар
jameila
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Авг 2011, 18:13
Местоположение: M..G..E


Назад към Молба за помощ

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 17 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 17 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта