Заровена снимка в гроб. Моля за помощ!!!

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Мнениеот waage » 02 Яну 2017, 19:09

Здравейте,

и аз както много други тук ви моля за помощ и съвет.

Знаем със сигурност, че имаме (семейството ни) направена магия със заровена снимка в гроб. Най-жече на 1 човек от семейството, който наистина от доста време е болен и никой не може да ни каже какво му има, докато не разбрахме че е магия, направена от копанарка.

Та молбата ми е ако някой знае или е чувал, или някъде е чел ритуал или начин по който може да се противодейства на на такъв вид магия или изобщо може да ни даде какъвто и да е съвет какво да правим, да пише тук. Ще бъда безкрайно благодарна.

Чудехме се дали ако я изровим от гроба и изхвърлим на течаща вода ще спрем действието й?
Моля ако някой има идея да пише.

Благодаря предварително!
waage
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Юли 2011, 14:40

Мнениеот Saskinto » 05 Яну 2017, 21:15

Според мен въобще не трябва да пипате снимката с голи ръце . За черни магии най често се използва пръст от гроб но точно за такъв случай не съм чувал .Според мен трябва да се свържете с по опитен човек който не е някакъв шарлатанин който се опитва да ви изръси .
Аватар
Saskinto
 
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Апр 2016, 12:12

Мнениеот jameila » 12 Яну 2017, 02:16

Снимката непременно трябва да се отстрани от гроба където е заровена и евентуално да бъде заровена на друго място след определени очиствания и обработка. Останалите предмети които са били заедно със снимката стоят в съд със светена вода до окончателното им премахване в зависимост и
Аватар
jameila
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Авг 2011, 18:13
Местоположение: M..G..E

Мнениеот waage » 12 Яну 2017, 14:46

И аз четох, че непременно трябва да се махне, но вече не знам къде да търся.
Едни казват, че е в гроба на майката на черномагьосницата, която също цял живот се е занимавала с такива неща, други пък казват, че е в произволен мъжки гроб. Вече не знам кой е правия.
waage
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Юли 2011, 14:40

Мнениеот jameila » 23 Яну 2017, 19:49

waage написа:И аз четох, че непременно трябва да се махне, но вече не знам къде да търся.
Едни казват, че е в гроба на майката на черномагьосницата, която също цял живот се е занимавала с такива неща, други пък казват, че е в произволен мъжки гроб. Вече не знам кой е правия.

Хм! Та толкова ли много хора са запознати със случая?? И от къде разбра за тази черномагесница да не би да се познавате? В предния пост така описваш нещата сякаш вече знаеш къде какво е заровено. НО, Щом няма нищо намеререно съответно няма и на какво да се противодейства.
Аватар
jameila
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Авг 2011, 18:13
Местоположение: M..G..E

Мнениеот Nemezius » 02 Фев 2017, 12:00

Saskinto написа:За черни магии най често се използва пръст от гроб

Всъщност изобщюо не е чак толкова често, не и с достатъчна успеваемост...

jameila написа:Снимката непременно трябва да се отстрани от гроба където е заровена и евентуално да бъде заровена на друго място след определени очиствания и обработка.

Изобщо не е задължително да се отстранява- ами че то ако беше задължитолно това, как ли тогава би се противодействало на разпръсната по вятъра пепел, ще вземем да ловим прашинки по въздуха ли, или още по-добре да вземем да сменим изцяло атмосферата на планетата... Не се заяждам- помисли малко и ще намериш грешката в логиката
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот waage » 04 Фев 2017, 14:05

Тогава какво може реално да се направи? Наистина е невъзможно да се намери, дори не съм се опитвала.
waage
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Юли 2011, 14:40

Мнениеот Balanar » 04 Фев 2017, 14:46

Nemezius, защо като по опитен не кажеш какво да се прави, а не какво да не се прави.

Аз лично мисля, че трябва да се обърнеш към магьосник, който е поел по левия път. Чувал съм за методи, които прехвърлят проклятия от един човек на друг, но първо трябва ти да си го направиш, второ не мога да ги споделя и трето не мисля, че е редно да се прави - освен примерно на вещицата, която го е направила да ѝ се върне.
Но кой знае тя какви защити има и какво ще последва.....
Ходжата на пръв поглед е вариант, защото те са си черномагьосници, но има голямо НО - поне според мен при тях махаш едно лошо, лепваш друго и ставаш хранилка за цял живот финансова и енергийна. Разбира се има и изключения сигурно. То е като при медицината(масовата) нали се сещаш - никоя фармацевтична индустрия няма изгодата ти да си здрав.

Ако не е тайна от къде знаеш, че със сигурност е магия, защото един мой близък дълги години имаше здравословен проблем и не знаеха какво му е, но като отиде в чужбина изведнъж се узна и то веднага - а беше ходил поне на 30 доктора в България. Просто нашата медицина е .... Не, че се усъмнявам в думите ти, просто питам.

Чувал съм, че руснаците са доста добри в тъмните науки и евентуално ако знаеш руски може да потърсиш някой техен форум и ще получиш ценна информация.

Аз си имам някакви мои методи, които бих използвал, но не се смятам за вещ в материята и това, че на мен би ми помогнало не значи, че при вас ще е така, така че по-добре нищо да не казвам.
Аватар
Balanar
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Ное 2016, 10:24

Мнениеот Nemezius » 04 Фев 2017, 18:21

Първо, защото не съм длъжен да казвам какво да се прави, а каквото реша да споделя.
Второ, защото дори и да кажа, задалата въпроса изглежда като да няма никаква подготовка, така че е по-вероятно да си навреди, отколкото да помогне...
Що до руските форуми- ти ако си мислиш, че всичко ценно се дава просто така, при поискване- аз вече казах какво може да се направи- който има достатъчно подготовка ще разбере.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Balanar » 04 Фев 2017, 19:03

Прочетох ти предния пост 4 пъти и не откривам и бегла представа какво си намекнал, че трябва да се направи, освен че не е задължително да се премахва снимката и един добър пример, който си дал. Не знам каква подготовка трябва да има човек, за да го разгадае това.
Както и да е, разбира се, че си прав, че познание не са дава просто така. Какво те накара да смяташ, че съм на друго мнение?
Тук не говорим за познание, а за насока.
Русия - защото - там хората "предполагам" са доста по-сплотени от тук (самият факт, че има 2,3 окултни форума в БГ с периодична активност говори доста) и ще получи повече съвети как да подходи към проблема.
Също съм на мнение, че трябва да се обърне към хора с "по-тъмни" възгледи за магията, каквито съм чувал че там има доста.
Аватар
Balanar
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Ное 2016, 10:24

Мнениеот waage » 05 Фев 2017, 12:45

Здравейте отново,

За съжеление и аз не разбирам от постинга на Nemezius какво точно мога да направя, за да си помогна.
Факт е че вече няколко души ни казват, че е направено за най-лошото. И аз не знам доколко може да им се вярва.
Благодаря за идеята за руските форуми. Наистина имат по-голям опит в тези неща. Избрах си няколко ритуала, които ще се опитам да изпълня.
Колкото до нужната подготовка, моля за уточнение.
.
waage
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Юли 2011, 14:40

Мнениеот jameila » 05 Фев 2017, 15:30

Здравей waage,
Действително подготовката за извършването на каквато и да е магическа операция е много важна, тоест изисква известни познания в тази област. В твоя случай според мен е добре да започнеш с изчистващи процедури според твоята религия ако си христианка помоли в църква да се прочетатКиприяновите молитви най важното да имаш вяра. Псалм 40 е добре да четеш всяка вечер преди да си лягаш над вода след което я изпиваш това като начало
Аватар
jameila
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Авг 2011, 18:13
Местоположение: M..G..E

Мнениеот Nemezius » 05 Фев 2017, 20:27

@Balanar: Не успяваш да намираш насоките? Можеш и сам да си направиш изводите от това, както и да разбереш, защо не се дават някои неща в прав текст. Хайде, още няколко подскавки от самия пост :wink: противодействие, пепел, въздух, планета- останалото е логно навързване на подсказките... Що до това къде какви хора работят... май наистина представа си нямаш за какво говориш, или просто за теб това по форумите е всичко, когато по нета се разменят само много малка част от съобщенията публично, да не говорим че навсякъде, вкл. и тук, има скрити секции, чието съдържание не е публично достпяние по ред причини.

@waage: Подготовката е подготовка... все едно питате във форум за музиканти как да изсвирите концерт на Рахманинов, но не разбирате когато ви дават насоки, може би защото и представа си нямате от това, как се свири на пиано. Разбирайте го така, както намерите за добре- от моя гледна точка трябва да се започне с баланс, изясняване на намерение и прочистване на съзнанието, базово познаване на поне една система и впоследствие задълбочаване и увеличаване на броя им и така нататък. Ако не можете да постогнете поне това, тогава се насочете по другия път- отдаване свише... защо ли децата трябва да бъдат кръстени колкото се може по-скоро след "излизане" от защитите на майката...

Отново- в постовете ис съм описал повече от достатъчно.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Balanar » 05 Фев 2017, 22:09

Nemezius, надменното ти поведение е загадка за мен и е една от причините (разбира се не конкретно ти) да насоча питащата във форум от друга държава.
Виждам също, че си склонен да интерпретираш нещата. Успя за 2 поста да направиш 2 твърдения??
1. "Ти ако си мислиш, че всичко ценно се дава просто така - Не не си го мисля повярвай :wink": . Но това е все едно лечител да каже на пациент - няма да ти дам рецептата да оздравееш - не си готов за нея. Никой не те пита за скрити знания или умения :) . Жената смята, че е прокълната и пита за съвет какво да прави....
2." Що до това къде какви хора работят... май наистина представа си нямаш за какво говориш, или просто за теб това по форумите е всичко, когато по нета се разменят само много малка част от съобщенията публично". - Тук вече надмина и първия си коментар. Този извод е достоен за възхищение. Как от толкова малко написано от мен успя да ме разкриеш.... Абсолютно нищо не си мисля - просто за 3/4 месеца писане и следене на форуми (не 1 или 2) станах свидетел на толкова интриги и прикритост - достойни за сълзлив сериал - виждам, че и тук ситуацията не е много различна. Вече за 3 път ще обясня казаното от мен за руския форум - Там питащата няма да получи отговор и отношение, като сегашното, а най-малкото ще се завърже някаква дискусия с евентуален позитивен изход от нея. А и както казах смятам, че трябва да се ориентира към форум с "по-черни" магьосници.
3. @Balanar: Не успяваш да намираш насоките? Можеш и сам да си направиш изводите от това" - Тук вече усещам намека и насоката ти - един вид не ставам - Не съм готов да разбера скритата мъдрост.
А тук разговора стана наистина безсмислен:
"Хайде, още няколко подскавки от самия пост :wink: противодействие, пепел, въздух, планета- останалото е логно навързване на подсказките" -
Цитирам ти първото изказване: "Изобщо не е задължително да се отстранява- ами че то ако беше задължитолно това, как ли тогава би се противодействало на разпръсната по вятъра пепел, ще вземем да ловим прашинки по въздуха ли, или още по-добре да вземем да сменим изцяло атмосферата на планетата". Ти казваш, че не е задължително да се отстранява снимката, като даваш СРАВНЕНИЕ с това, че ако има лошо въздействие чрез пепел - какво да се събира от въздуха ли? Тука няма подсказки Nemezius. Никой не е длъжен да ти разчита кодовете (които в случая по силата на българския език са просто едно сравнение и пример, който даваш за да покажеш колко бърка другия -. И да е имало някаква подсказка ти не си се изразил правилно.) и ролята на "мистика", който говори тайнствено някак не ти се получи.

"@waage: Подготовката е подготовка... все едно питате във форум за музиканти как да изсвирите концерт на Рахманинов, но не разбирате когато ви дават насоки, може би защото и представа си нямате от това, как се свири на пиано. Разбирайте го така, както намерите за добре- от моя гледна точка трябва да се започне с баланс, изясняване на намерение и прочистване на съзнанието, базово познаване на поне една система и впоследствие задълбочаване и увеличаване на броя им и така нататък. Ако не можете да постогнете поне това, тогава се насочете по другия път- отдаване свише...
Nemezius.... тука ме разби тотално.
Идва жена, която не твърди да разбира от окултизъм - моли за помощ - и ти и говориш за вижданията си за магическа подготовка - че трябва да започне един вид да се обучава и то да изучи цяла система!! Тя е прокълната и иска помощ.. wtffff
И между другото аз знам за една система, която позволява да комбинираш колкото си поискаш системи :wink:

"Защо ли децата трябва да бъдат кръстени колкото се може по-скоро след "излизане" от защитите на майката..." -
Според кого трябва? Защо да трябва? - Аз пък казвам, че възможно най-бързо, когато придобие малко съзнание, чрез което да те разбере, трябва да се обяснява на детето "ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПОКРЪСТВА" и да вярва в тези фалшиви глупости! Религия основана на подтисничество и чувство на вина/ страх и още хиляди гадости, които целят да ти замаскират очите и разсъдъка, за да си лесно манипулируем.

Не целя да се заяждам с теб или с който и да е било, но наистина е добре да се погледнеш от страни и колко арогантно се държиш. Постове от сорта на този, само ще отблъскват другите да пишат тук.
Аватар
Balanar
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Ное 2016, 10:24

Мнениеот Nemezius » 06 Фев 2017, 18:08

Blanar, Да, аз съм арогантен, и съм такъв от минимум двете дететилетия, през които споделям в подобни форуми.

Когато някой "търси помощ"- отива на лекар, или си търси врачка в жълтите вестници- форумите са за обмяна на опит и идеи, а не "малки обяви"(ок, може да има и такива форумчета, но не и този).

Пишеш от 3-4 месеца, а не от 1 или 2... сериозен опит, спор няма- не забравяй да си прочетеш писанията след 20 години и тогава.

ДА, аз лично предпочим в един форум да останат 10, но актично обменящи знания, потребители, отколкото да има 100 драскачи на общи приказки. Уви, малко останахме тези, които все още работим и пишем в открити секции по старите форуми катп този, инкаос, цветовете и още няколко местенца...
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Balanar » 06 Фев 2017, 21:02

Еми малко сте, защото всеки го дърпа към себе си - я блогче, форумче.
И какво като нямам опит в писането във форуми? По това ли съдиш?
Понякога опита не е много повече от заучени реплики и стари лаври - по принцип говоря.
Също предполагам знаеш кой е най-големия учител на родителите-децата им.
Така че винаги има какво да се научи и '''поучи'''.
Аватар
Balanar
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Ное 2016, 10:24

Мнениеот StealthMG » 07 Фев 2017, 17:35

Balanar: Ама ти сериозно ли не разбра насоките, за които споменава Немезиус. Дай да се пробвам да ти обясня какво мисля, че се крие зад насоките му, а той ако съм сгрешил някъде и иска да ме поправи лошо нява в това.
Снимките принципно съдържат енергийна информация за хората, които са на тях. Това ще рече, че през тях можеш да предаваш неща към обекта/тите които са на снимките използвайки енергийните връзки м/у 2-те. Което от своя страна ще рече, че ако тази енергийна връзка снимка-човек се отстрани, то и въздействията през нея ще се преустановят. Друг е въпроса вече какво е пренесено и доколко е дало отражения в/у човека и дали само прекъсването на тази връзка ще е достатъчно за подобряването на нещата. И както беше спомената изчистващи и балансиращи практики само могат да помогнат в случая.
Колкото до кръстенето - егрегора на съответната религия осигурява някаква защита на хората, които са кръстени. Само едно от всички неща, които осигурява, но и то не е малко. А проблемът с религиите е доколко ще се оставиш да ти затворят очите за другите неща, освен тези, които нормалко се опитват да ти натрапят за да могат някой хора да си дебелеят на воля учейки другите на пости, умереност и молитви ;)
Аватар
StealthMG
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 29 Окт 2014, 12:44

Мнениеот waage » 07 Фев 2017, 19:24

Как става прекъсването на връзката между човека и снимката?
waage
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Юли 2011, 14:40

Мнениеот jameila » 08 Фев 2017, 00:21

waage написа:Как става прекъсването на връзката между човека и снимката?
по горе вече обясниха как

Всъщност снимката е само една малка част от процедурата като цяло.
Пепел, въздух, планета - да.... ама Не! що се отнася именно до този тип магия!
Има един ритуал който по прнинцип не сложен но изисква жертва- едно животинче (…) което е додта неприятна част но затова пък ефективен.
Аватар
jameila
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Авг 2011, 18:13
Местоположение: M..G..E

Мнениеот Balanar » 19 Фев 2017, 10:57

StealthMG, Честно казано не се се сетих, че е имал това в предвид. А ти знаеш ли как става или пак е някаква тайна?
Относно ерегорите - Добре дава защита съгласен съм, но какво иска/взема в замяна? Много добре знаеш, че няма безплатен обяд - камоли на такова ниво. Особено за християнската религия, която е попита с порочност, алчност и още хиляди гадости - следователно и ерегора им ще е същия! За съжаление от учението на Исус надали е останало нещо съществено.
Аватар
Balanar
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Ное 2016, 10:24

Следваща

Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта