Помощ от някой който разбира от минали животи наследени дарб

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот Sisi2704 » 06 Фев 2017, 13:51

Здравейте на всички след много чакане най после профила ми беше активиран попаднах в този сайт търсейки отговори в нет пространството от известно време започнах да чета характеристиките на всевъзможни митични същества за да намеря прилики и да разбера какво съм Ще започна от това че не вярвам в магии уроки зли очи и тема подобни но като на Пук живота ми всекидневно ме сблъсква с такива случки все едно че ми крещи в лицето да се съвзема историята ми започва на 6 месечна възраст когато ми излиза тумор и лекарите са категорични че трябва да ме оставят в дом просто на доизживяване като неизлечима но напу на всичко тумура изчезва с времето без лечение така когато бях малка първото болезнено нещо с което се сблъсках беше че не трябва много да се вглеждам и да се радвам на животинките които ми взимаха защото на другият ден те умираха после разбрах че не трябва да си режа косата защото започваха да ми се случват всевъзможни гадости с времето разбрах че трябва много да внимавам какво си пожелавам като тинейджърки мои приятелки ходеха по врачки и няколко пъти се е случвало такива разни буквално да ме гонят защото им пречат и ги обърквам просто като седя и си малча в стаята но тогава ми е било все тая и не са ми правили впечатление пораствайки започнах да имам гаджета и тогава дойде най гадното. Имах ли по сериозни отношения с някои задалжително до месец два някои от неговите близки умираше и после всичко се оправяше като чели трябва да дам някаква жертва и до ден днешен е така в което съм се убедила 100 пъти не можете да си представите колко е гадно да страните от всички на които държите за да не им причините болка Нося на хората които искат да са близо до мен само болка и разруха и не мога да го обясня на никой за да не ме помислят за луда с годините се убедих че не ме хващат магии и че хората които се занимават Аватар с такива неща странят от мен не знам защо убедих се и в още куп неща Понякога съм много отчаяна а понякога усещам страхотен прилив на енергия като че ли имам някаква сила която искам да отприщи с все сила но не знам как така че ужасно силно моля всеки които може да ми помогне с какъвто и да е съвет или информация или подобен проблем наистина ще се побъркам лутам се в мислите си между какво трябва да правя и какво не за да не нараня някого а пропуснах да ви кажа много неща наистина вероятно но едно също много гадно е че които ме сънува дори хора който не са ме виждали след това се оказват безнадеждно болни и умират максимум до половин година ако някои може да ми помогне моля ви наистина не издаржам
Аватар
Sisi2704
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Дек 2016, 13:17

Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 9 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта