ПОМОЩ ! Моя снимка е надупчена на определени места

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот chikone04 » 22 Апр 2018, 11:53

Здравейте, сестра ми от години ми прави магии, но за първи път намирам. В албума у майка ми случайно видях моя снимка като малка в цял ръст.Има няколко пробождания по крата ми и по едно на гениталите, корема, сърцето и главата.Също и около образа ми. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ ! Кажете как да разваля тази магия, какво да направя със снимката? ПОМОЩ
Аватар
chikone04
 
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Авг 2010, 09:21

Мнениеот Wizard » 02 Ное 2018, 14:57

chikone04 написа:Здравейте, сестра ми от години ми прави магии, но за първи път намирам. В албума у майка ми случайно видях моя снимка като малка в цял ръст.Има няколко пробождания по крата ми и по едно на гениталите, корема, сърцето и главата.Също и около образа ми. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ ! Кажете как да разваля тази магия, какво да направя със снимката? ПОМОЩ



Отърви се от снимката, най-добре я изгори.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот kriviq » 11 Фев 2020, 20:39

Първо се постарай да се оттървеш от страха.Той ще подхрани ритуала.
2ро обгради се с добри мисли и позитивизъм че ти контролираш живота си.
3то прави добрини за външния свят това най-малко ще те накара да се чустваш добре и ще ти помогне да повярваш че доброто съществува,а може и да подсили и аурата ти.
Аватар
kriviq
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 13 Авг 2010, 13:55

Мнениеот Darkss » 25 Сеп 2020, 16:55

Като цяло имаш ли някакви проблеми,като изключим страха от уж направена магия :D Това ,че ти е надупчена снимката,не означава задължителеен успех с магията.
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България


Назад към Молба за помощ

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 9 потребители :: 1 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 8 госта