Статии

Статии на окултна или магическа тематика. Ако не сте автор на статията, добре е да се посочи източника на информацията.

Модератор: venus

Назад към Окултни Статии

Мнениеот Wizard » 17 Юни 2004, 14:15

Очакваме вашите постове на статии свързани с мистериозни, окултни или магически теми.
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот . » 02 Юли 2004, 04:16

Wizard написа:Очакваме вашите постове на статии свързани с мистериозни, окултни или магически теми.

Emii...,ako gi vzimame ot drugi saitove...??!
Ako upomena istochnika shte ima li problem?A?!! :smile:
icon_blowkiss
.
 

Мнениеот Wizard » 02 Юли 2004, 14:19

Споко, не се притеснявай :cool: , само упоменавай от къде е статията, ако не е твоя и всичко ще е icon_cool
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Гост » 03 Юли 2004, 10:45

za6to ne sazdadete potrebitelski grupi da b1dat na 4eterite elementa
Гост
 

Мнениеот Mixael » 27 Яну 2005, 21:58

Мога ли тук да напиша една техника,да разбера мнението ви за нея?Тази техника е наричана У.О.П. ;)
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот Марио » 28 Яну 2005, 10:42

Mixael тва У.О.П техника за да се освободиш от нежеланото в себе си беше нали?Давай,интересно ще бъде :grin:
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Mixael » 28 Яну 2005, 21:11

Точно така HELLclan.Мисля че ще бъде интересно.У.О.П.Идеята е да се създаде образ на нещо,което само по себеси е лишено то форма.Например:Справедливост-може да бъде изработен образ,"свобода"-може да се превърне в определен ангел или архангел."Нетолерантност"може да се визуализира като демон.Като бъде създаден образа на него може да му бъде вдъхнат собствен "живот".(до определена степен)По същия начин може на всяко качество добро или лошо,да се даде форма.Това е Основата на техниката У.О.П. Вашата първа и най-важна задача при тази техника е да Установите тези свои черти които НЕ желаете да притежавате повече.Може да не е така лесно да признаете ,че тези черти са ваши недостатаци.Постарайте се да бъдете естествени.Никога не насилвайте нищо,ако то не се получава естествено.Втората стъпка и най-забавната е "Обективирам"Тук създайте образ,който изобразява това ,което сте установили.Той може да бъде във всякаква форма,макар че е по-добре да бъде "жив".ИНТЕРЕСНО ЛИ ВИ Е?ДА ПРОДАЛЖАВАМ ЛИ? ;)
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот Марио » 28 Яну 2005, 23:22

Не е нужно,ще си го прочета от книжката,дано имам един въпрос.Практикувал ли си тази система?
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Mixael » 29 Яну 2005, 00:18

Да действа .Бях много страхлив,повече от нормално.Техниката ми помогна да не се страхувам .Страх да изкажа собствено мнение,страх другите да не ми се присмиват,страх да поема инициативата.Страхувах се, и се притеснявах.Сега е друго,споря/когато знам че сам прав,имам случай и с 12 човека/.спокоен съм,забавлявам се.Няма го това притеснение и страх от нищото,страха и притесненията си ги създавах сам"ами ако това стане ами ако онова се случи".Бях затворник на собствените си страхове.Препорчвам я горещо на всеки. ;)
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот Марио » 29 Яну 2005, 13:25

Дам прекомерният страх е много лошо нещо,радвам се че си се справил с проблема icon_color Наистина понякога човек попада в затвор от страховете си,всъщност знам го от личен опит.Преди година две бях много страхлив,страхувах се от какво ли не,в крайна сметка обаче се справих по друг начин.Напрегнах волята си и се спасих от този затвор.Дано важно е да се отбележи,че винаги е добре да имаш известна доза страх у тебе,защото точно страхът ни спира от това да правиме глупости и прекалено опасни работи.
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Mixael » 29 Яну 2005, 22:29

Да , ;) олигофрените не се страхуват
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31


Назад към Окултни Статии

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта