ОБРЪЩЕНИЕ ОТ ВИСШИЯ РАЗУМ НА ВСЕЛЕНАТА

Статии на окултна или магическа тематика. Ако не сте автор на статията, добре е да се посочи източника на информацията.

Модератор: venus

Мнениеот MaurDragon » 27 Дек 2010, 00:05

Google translator.... и после Гуугъл... Пак чакате на готово...

Линк

Линк - горната глупост е написана в дясната колонка

Наистина не разбирам защо толкова въодушевено се молите за края на света.
Witch is magic
Аватар
MaurDragon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 45
Регистриран на: 08 Дек 2010, 10:47

Мнениеот kriviq » 26 Мар 2011, 10:25

Любопитно ми е какво ще стане с душите на хората които не се справят с промяната,нали все пак душата е безсмъртна.
Аватар
kriviq
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 13 Авг 2010, 13:55

Re:

Мнениеот tanyta » 07 Авг 2011, 10:27

till_it_sleeps написа:добре де, даже и да не е от висшия разум на вселената има доста неща, от които можем да се поучим


Точно това е капана: "има доста неща, от които можем да се поучим". Слагат се две-три истини на кръст за зарибявка и после куп токсични лъжи, които приспаното съзнание не може да различи. Бъдете много внимателни, особено ако не притежавате чувство за различаване.
Аватар
tanyta
 
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Авг 2011, 10:39

Мнениеот knikolaeva31 » 18 Апр 2012, 15:47

Добре де, какво толкова - просто трябва да бъдем добри (за мен е лесно) и да не ядем месо (то и без това е пълно с химикали и хормони). Пък идеята за безсмъртие на мен лично не ми е неприятна. Ще поживеем, ще видим. Самата концепция ми допада много, прави самото ни съществуване в този момент по-вълшебно и по-специално. Гледали ли сте има в нета няколко клипа с Инелия Бенц, със субтитри на български, тя твърди че е ангел, роден на тази земя с мисия - да въздейства положително върху избрани личности, повдигайки по този начин вибрациите на земята. icon_flowerface
Аватар
knikolaeva31
 
Мнения: 3
Регистриран на: 21 Фев 2011, 19:13

Мнениеот Irnik » 25 Апр 2012, 13:08

Инелия е интересен феномен. Но не е ангел. Тя самата казва в интервю, че е създадена от "Първоизточника" около 30 минути преди да бъде въплътена на Земята. Което е доста любопитно, защото тя не е като нас, да еволюира в прераждания, а идва с някаква задача, изпълнява я и изчезва. Тоест връща се в цялото от което е произлязла.
Истинскиятврагевътревтеб.
Аватар
Irnik
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 19
Регистриран на: 27 Авг 2008, 14:19
Местоположение: Lovech,Veliko Turnovo, Sofia

Мнениеот knikolaeva31 » 30 Апр 2012, 21:41

Да, тя също поставя тези два акцента - желание за излизане от дуалността (добро - зло) и увеличаване на свежите (непреработени) растителни храни в менюто. Информацията се дублира, това увеличава шансовете да е вярна.
Аватар
knikolaeva31
 
Мнения: 3
Регистриран на: 21 Фев 2011, 19:13

Предишна

Назад към Окултни Статии

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта