Ад на земята2

Статии на окултна или магическа тематика. Ако не сте автор на статията, добре е да се посочи източника на информацията.

Модератор: venus

Мнениеот Mixael » 13 Ное 2008, 16:36

Не взимайте всичко което се пише за чиста монета.Ад има,рай има,всичко има,кой ги е видял...до каде може да сведете вярването си че зад решетка в някаква пещера има нещо като дяволи...Помислете само без да давате воля на фантазията.Кой е поставил тази решетка?Що не пуснете мнение за бобените зърна?
Помислете над НИЩО ВЯРНО ВСИЧКО ПОЗВОЛЕНО
това е за домашно
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот Moerin_Elf » 13 Ное 2008, 22:32

Ауууу...уроци по Хаос ли ще има тука? icon_flowerface
WYRD
Аватар
Moerin_Elf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 255
Регистриран на: 06 Апр 2008, 18:15

Мнениеот Samsara » 17 Ное 2008, 23:13

Jiv написа:ние в наща държава вече си имаме подобни пещери запушени за тях ми е доста по интересно да науча повече ... визирам царичина ако някой може да предложи инф. нека го бистрим малко и него


Царичина е всичко друго, но не и пещера. По-скоро подземен тунел
Аватар
Samsara
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 08 Окт 2008, 20:50

Мнениеот Mixael » 18 Ное 2008, 16:42

Moerin_Elf написа:Ауууу...уроци по Хаос ли ще има тука? icon_flowerface


Говори си не ми пречиш icon_eusa_dance
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот Alucard » 18 Ное 2008, 19:44

Царичина не е и тунел нали се води гробница? А и няма нищо ново за нея от 2005 насам.
Аватар
Alucard
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 62
Регистриран на: 10 Дек 2007, 20:20
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот alana_lire » 18 Ное 2008, 20:21

ако някой се интересува...лятото май ще ми се отвори път натам...та ще проверя кое е истина и кое-не..
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Мнениеот Alucard » 19 Ное 2008, 04:49

И аз съм замислил да се разходя до там лятото.
Аватар
Alucard
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 62
Регистриран на: 10 Дек 2007, 20:20
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот alana_lire » 20 Ное 2008, 21:10

Alucard написа:И аз съм замислил да се разходя до там лятото.
8)
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Мнениеот Samsara » 19 Фев 2011, 01:42

Който се интересува реално какво се е случило в Царичина да потърси книгите за пророчицата Слава Севрюкова. Не помня в кой от томовете имаше много подробно описание на спомените и за това, какво е заровено долу. Аз лично настръхнах като го четох и колкото и бнално да звучи, наистина е нещо, за което човечествето не е готово.
Аватар
Samsara
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 08 Окт 2008, 20:50

Мнениеот Nemezius » 19 Фев 2011, 09:20

Samsara написа:Който се интересува реално какво се е случило в Царичина да потърси книгите за пророчицата Слава Севрюкова. Не помня в кой от томовете имаше много подробно описание на спомените и за това, какво е заровено долу. Аз лично настръхнах като го четох и колкото и бнално да звучи, наистина е нещо, за което човечествето не е готово.


Мдам, литературни измислици за продаване на повечко книжки... който иска цялата истина какво е открито и заровено обратно, да се сдобие с достъп до класифицираната информация на военните, тъй като и участващите в проекта ясновидци по него време са подписали NDA и нямат право да говорят за станалото, камо ли да пишат книги по темата :wink:
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Wizard » 21 Фев 2011, 22:18

Нямам конкретно мнение по въпроса Царичина дупка, но ви предлагам да видите един филм, който поне на мен ми се струва, че има за цел да внесе малко или много яснота по въпроса:


Част 1.



Част 2.



Част 3.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Samsara » 23 Фев 2011, 21:53

Nemezius написа:
Samsara написа:Който се интересува реално какво се е случило в Царичина да потърси книгите за пророчицата Слава Севрюкова. Не помня в кой от томовете имаше много подробно описание на спомените и за това, какво е заровено долу. Аз лично настръхнах като го четох и колкото и бнално да звучи, наистина е нещо, за което човечествето не е готово.


Мдам, литературни измислици за продаване на повечко книжки... който иска цялата истина какво е открито и заровено обратно, да се сдобие с достъп до класифицираната информация на военните, тъй като и участващите в проекта ясновидци по него време са подписали NDA и нямат право да говорят за станалото, камо ли да пишат книги по темата :wink:


Тя не е писала по темата, но както и да е. Благодаря, че ми бе изтрит поста без да бъда оставена на право на отговор. Може с магическият си взор да видиш какво има там, пожелавам ти успех icon_eusa_clap
Аватар
Samsara
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 08 Окт 2008, 20:50

Предишна

Назад към Окултни Статии

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта