Тълкуване на сън!Спешно!

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот fly^spirit » 04 Сеп 2004, 06:50

Здравейте приятели.Имам нужда от помощ пти тълкуване на един сън.Когато се събудих бях разтърсена от този сън.Знам,че трябва да намеря значението му,но ми трябва помощ.Сънувам,че човек който познавам си е купил куче.Само,че всъщност незнам кой е този човек,защото не помня лицето му.Кучето беше толкова красиво и необикновенно,че направо ахнах.Породата му(забележете!)беше Червения вълк.Вълкът всъщност беше бял,с дълъг косъм,но козината около главата му(като при лъвовете)беше кърваво червена.Очите му бяха сиви,ледено сиви.То ме гледаше и аз го гледах сякаш нещо дълбоко и необяснимо ни свързваше.Изведнъж вълкът се превърна в стар индиански шаман,който пушеше цигара или лула,незнам.Беше с пера.червени пера на главата и определено не беше от това време.Знам го защото го осъзнавах,въпреки че дрхите му бяха някак по стари,дрехи от 18век,но не бяха националните му дрехо.Той ме гледаше съсредоточено и замислено и ми каза:"Дай си ръката да те бележа"(но другите сякаш не го виждаха)Тръгнах да му подавам ръката си,но той искаше да ме бележи със цигарата си или каквото там пушеше.Изплаших се и си дръпнах ръката.Той започна да се смее силно и изчезна,но този път вече не беше в кучето.Усещах го.Знам,че искаше да ми каже нещо и това белязване е повече от колкото означава всъщност.Помогнете ми.трябва да разбера.После сякаш съня вече нямаше смисъл,сякаш важната част беше минала и другото беше излишно.И това осъзнавах в съня си.Обстановката през цялото време беше все едно се намираме в парк,на поляна или гора,нещо от сорта.Всичко се развиваше през деня.Денят беше топъл.А да сега си спомням,че индианецът-шаман имаше часовник от онези старинните с верижката дето им виси от джоба.Имаше и дълга сива коса,беше стар и слаб,но с блясък в очите.А да и козината на вълка там кадето беше червена беше оформена като перата на шамана.Това е целият сън.Помогнете ми с тълкуването,моля ви.
Аватар
fly^spirit
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 168
Регистриран на: 12 Авг 2004, 10:45
Местоположение: pomorie

Мнениеот SHADOW » 01 Яну 2005, 08:30

здравей,
не претедирам, че ще ти дам правилен отговор, но съновника казва за такъв вид сънища когато човек се превръща в животно и обратно, че това е сбъдване на най-страшните ти кошмари. но аз съм много боса в тази област, така че би било добре някой по-начетен от мен да те посъветва
SHADOW
 


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 35 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 35 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта