Що се правите ....

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот new fan » 23 Дек 2004, 10:48

Не мога да разбера, що правите тея глупости с Java Script-a и забранявате да се сейвнат картинки от вашия сайт. Нали разбирате, че ми е достатачно само да си изключа скрипта от браузъра. Което и направих
new fan
 

Мнениеот Гост » 23 Дек 2004, 13:06

new fan написа:Не мога да разбера, що правите тея глупости с Java Script-a и забранявате да се сейвнат картинки от вашия сайт. Нали разбирате, че ми е достатачно само да си изключа скрипта от браузъра. Което и направих


Краденето е най-лесното нещо на този свят - направи нещо истинско направи нещо свое ако ще после да го крадат и него няма значение. Творението носи енергия тази енергия за кво ни е ако не я ползваме креативно.... диструктивно всеки може.
Лесно е да се руши , трудно е да се гради... Не че ти пука особено кво ти пиша, просто мнение :)
Гост
 

Мнениеот new_fan » 23 Дек 2004, 13:32

Bove, koj ti gowori tuk za kradene. Towa sa prosto kartinki. W mrevata ima nqkolko miliarda sajta wsichkite s kartinki. Daj da ne si swalqm
kartinka koqto me kefi, shtoto bilo kradene. Stiga gluposti
new_fan
 

Мнениеот ODISEY » 23 Дек 2004, 14:10

new fan написа:Не мога да разбера, що правите тея глупости с Java Script-a и забранявате да се сейвнат картинки от вашия сайт. Нали разбирате, че ми е достатачно само да си изключа скрипта от браузъра. Което и направих


Коя картинка не ти дава да си сейвнеш? На http://www.magicgate-bg.com няма инсталиран скрипт забраняващ десен бутон на мишката.
Аз пиша на Кирилица. А Ти?
Аватар
ODISEY
WebMaster
 
Мнения: 57
Регистриран на: 20 Май 2004, 18:11

Мнениеот new_fan » 23 Дек 2004, 14:36

Не бе става дума за http://www.blackarts.hit.bg. Абе няма значение вече ми мина. То всъщност се обработва събитието на натиснат десен бутон да не отваря падащо меню а нещо друго. То може и да не е с цел да не се дава сейването на картинки, ама създава допълнително неудобство, което ме издразни :)
new_fan
 

Мнениеот Гост » 23 Дек 2004, 23:25

new_fan написа:Не бе става дума за http://www.blackarts.hit.bg. Абе няма значение вече ми мина. То всъщност се обработва събитието на натиснат десен бутон да не отваря падащо меню а нещо друго. То може и да не е с цел да не се дава сейването на картинки, ама създава допълнително неудобство, което ме издразни :)


Значи говориш за моя стария сайт - уточни се. Има скрипт да - издразни ли се ? чудесно. За такива издразнини като теб всеки момент ще пусна една тема да си изкарате яда ... провери някъде из форумите - най-вероятно в предложения.

Дано издразнените сте повече - както се вика "елате повече"
Гост
 


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 43 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 43 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта