Ще помогнете ли?

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот Кати » 28 Яну 2005, 10:41

Здравейте.Аз съм поредната заблудена тинейджърка на 15 години и се нуждая от вашата помощ.Първо да кажа,че форума е върха.Хората тук знаят толкова много и дори се стараят да помогнат на другите.Само да кажа,че почти нищо незнам за магиите и т.н.Влизала съм в доста сайтчета,но за жалост почти нищо не научавам.Мислех да почна да медитирам,но не ми остава никакво време от тези изтощителни контролни и домашни.Както и да е..това е само млако инфо icon_color Та харесвам едно момче...и вече незнам какво да правя.Нуждая се от помощ.Врачувах си на едно Таро,което си изразях от едно вестниче.Казваше се магичното таро на ангелите пазители.Незнам доколко е вярно,но помогна доста......та това момче е Водолей и много си го харесвам.Досега едно друго ме разочарова и ме е много страх дали и това ще ме отбягва..Страх ме е да направя първата стъпка,а вече ми омръзна да се мъча и да се чудя дали да се надявам или няма смисъл и да го оставя, да продължа напред.Може ли да разбера дали ме харесва,как да го разбера.Можели някой да ми помогне.Името му ме е страх да кажа да не би случайно някой да разбере...защото то е доста специфично и рядко срещано име.Ще ми помогнете ли!? :-( crybaby2 :-(
Кати
 

Мнениеот Wizard » 28 Яну 2005, 11:41

Явно днес ми е ден да се занимавам с любовни проблеми ;)
Определено би могла да разбереш дали те харесва това момче и дали би излязло нещо от вашата връзка, но това вече е обект на психологията, а не на магията. Ако беше дошла при мен на психотерапевтична консултация, сигурно бих ти дал няколко съвета как да подходиш за постигането на целта си, но за съжаление не те познавам достатъчно добре, за да ти помагам Ти сама да решиш това, което ще бъде най-добре за теб.
Помисли и реши по какъв начин би могла да му привлечеш вниманието и след това му изучи реакциите и поведението му спрямо теб - така ще си отговориш много бързо това момче имали отношение (чувства) към теб или не.
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Mixael » 28 Яну 2005, 15:15

Аз ти предлагам да си разкриете картите с това момче.Или става или не,това можеш да разбереш сама.Лице в лице само така се оправят нещата. ;)
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 21 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 21 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта