радвам се че ви има

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Мнениеот radi » 04 Мар 2005, 20:25

здравей и мен както много други ме сполетя любовен проблем.брака ми се разпада а не виждам коя е причината за това с жена ми съм от 10 год. от 5 живеем заедно а от 1,7 год. сме женени за всичките тия години сме нямали караници или подобни неща.много ми липсва а и много си я обичам незнам как да намеря решение на проблема.всичко започна от едно неино ходене до таиланд с друг човек при завращането си поиска да се разделим а повода за това е че искала нов живот е то е ясно след такава екскурзия,но дали не е заслепена моментно и да е прибързала с това неино решение или е под въздеиствието на някъква отрицателна енергия.отслабна,раздразнителна,кара се с всички и върви подир този като кученце.ще съм ти благодарен ако помогнеш по някъкав начин тя се казва Искра Георгиева Милева-Иванова родена 24.06.1980г. гр. Варна мога да ти изпратя и снимка ако дадеш е-маил а моя е r.ivanov@mail.bg благодаря ти предварително
Аватар
radi
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Мар 2005, 09:04
Местоположение: varna

Мнениеот EliKarim » 05 Мар 2005, 20:57

Незнам точно към кого си адресирал писмото си, но реших да ти отговоря кратко и предполагам неизчерпателно....
Мисля, че не винаги е нужна причина като скандал или подобен проблем за раздялата на двама човека. Мислил ли си, че една млада жена може би има нужда от разнообразие, от емоции от моменти, в които се чувства желана. Възможно е самият ти да мислиш, че и даваш това, а всъщност тя да не го получава. Тогава идва очакваното.... тя решава да започне нов живот. Тази случка съм я чувала стотици пъти.
Помисли върху отношенията ви. Не мисля, че има отрицателна енергия или че имаш нужда от помощта на някой от нас - тук във форума.
Все пак успех!
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Гост » 06 Мар 2005, 07:30

Ели до някъде съм съгласен с теб но не мисля че не съм и давал това от което има нужда една жена напротив явно тя иска повече въпроса ми е друг .Преди 5 год. пак се разделихме по същата причина тогава флирта и трае 3 мес. и на 7 мес. се събрахме дали и сега няма да е така дали не е заслепена моментно не само от него а и материялно тои е шеф на най-голямата верига супер маркети. Просто искам да знам дали ще се върне пак а аз вярвам в това.Мога да изпратя снимки на всеки които може да помогне.благодаря предварително
Гост
 

Мнениеот EliKarim » 07 Мар 2005, 11:18

А ти това ли искаш... тя да се върне и като и хареса друг пак да пофлиртува малко?!
Аз не съм врачка или гадателка. Бих могла да ти дам съвет, ритуал или дори да направя някакъв такъв за теб, но не и да ти кажа какво може да стане. Мисля обаче, че нещата са по-ясни от колкото и да било. Колко пъти тя трябва да бъде заслепена от някой за да видиш истината?!
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Lubopitko » 13 Мар 2005, 01:11

Пич, моят съвет към тебе е да забравиш,че има някаква магическа намеса и да се преориантираш. Не можеш да бъдеш сигурен,че ако се върне няма да залитне наново. Смяташ ли, че заслужаваш такова повърхностно отношение. Опитай да я забравиш и да намериш нова, която да те обича и цени.
Аватар
Lubopitko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 15 Фев 2005, 11:44
Местоположение: София

Мнениеот Poison » 16 Мар 2005, 17:53

Ми то жени много. Намери си друга пичка и я майни тая от главата си!
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот Гост » 16 Мар 2005, 19:53

Е има ама ако обичаш някой пак трябва време, за да забравиш, не мислиш ли, това са 10.5 години.
Гост
 

Мнениеот Гост » 18 Мар 2005, 10:29

аз мисля че за това време което сте прекарали заедно вече сте се опознали и сте преживяли доста неща....трябва да я разбереш ако иска да започне отново и да я подкрепиш постави се на нейното място....ако ти беше изпаднал в такава ситуация как би постъпил?!тя просто иска да бъде щастлива с този човек!ако я обичаш истински трябва да я оставиш ако тя те обича рано или късно ще се върне при теб ако не ти с времето ще я забравиш icon_color icon_blowkiss

успехххх
Гост
 

Мнениеот night_wish » 18 Мар 2005, 11:05

това горе бях аз искам да добавя че ако обичаш нещо пусни го на свобода ако не се върне така е станало ако се върне обичаи го до край icon_love
Всяка мечта е пътешествие надалеч
Аватар
night_wish
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Мар 2005, 11:31
Местоположение: Варна

Мнениеот Poison » 22 Мар 2005, 16:47

Така е. Много правилно според мен.
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

re

Мнениеот Гост » 23 Мар 2005, 20:35

знам че е така, но все пак искам да си е в къщи
Гост
 

Мнениеот night_wish » 24 Мар 2005, 10:37

най-добре си намери хоби или др жена и я забрави :-(
Всяка мечта е пътешествие надалеч
Аватар
night_wish
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Мар 2005, 11:31
Местоположение: Варна

Мнениеот Poison » 24 Мар 2005, 15:24

защото тя едва ли ще се върне, а ти се обричаш на душевни изтезания за тоя дето духа гората!
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот Lady_Makbet » 25 Мар 2005, 00:28

Хей хора...разбирам,че това което го съветвате е най-доброто,аз бих го посъветвала същото,но поне за миг се поставете на неговото място.
Та това са си цели 10 години,той е градил нещо с цената на много усилия..не мисля,че който и да било би могъл да го зачеркне с лека ръка.
Може би му трябва малко повече време,за да прозре какво точно става.
В такива монети на какво ли не му идва на ум...а може би точно с такъв човек трябва да прекара живота си,не мислите ли?
Всеки сам си носи кръста в крайна сметка.
Аватар
Lady_Makbet
 
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Мар 2005, 03:00

Мнениеот Гост » 25 Мар 2005, 07:13

мерси leidy но никoй неще да помогне вярвам че ще стане като предния път ще се върне след месеци но няма ли как да се ускорят нещата
Гост
 

Мнениеот Wizard » 25 Мар 2005, 11:20

Виж сега, не е нужно да се сърдиш, че не ти даваме по конкретни съвети затова ти да се събереш отново с твоята жена. Въпроса е в това, че при вас това е май нещо като практика. На твоята жена в един момент и писва от еднообразието и това, което ти и предлагаш като емоции и преживявания в живота и затова сега тя е потърсила някакво "спасение" и е рискувала да тръгне с другия човек, защото така или иначе ТЯ ЗНАЕ, че ако реши ТИ ПАК ще я приемеш и ще си "живеете" така до следващият път.
Задавал ли си си въпросът защо ти е необходимо да живееш с един човек, който не държи на теб, спи с други мъже, не зачита твоите чувства и очаквания... Какво печелиш от това ти да страдаш и да мислиш за нея, при положение, че ТЯ си прекарва чудесно времето, забавлявайки се с някой друг. Питам те: КАК ще спиш и ще живееш с такъв човек, който ти изневерява под носа ти, а ти се правиш, че все едно нищо няма???
Не си прав да НИ се сърдиш, че не получаваш адекватната подкрепа или поне не това, което си очаквал. Трябва да си спомниш думите, че човек живее така и му се случват такива неща в живота, каквито сам си направи или е заслужил да има.
Моят съвет към теб е следният: Събери си мислите, помисли си какво е да живееш с тази жена и какво е да живееш без нея. Какво ще ти даде едното и какво другото. Ако искаш напиши ги тези неща на един лист хартия. След което виж кои предпоставки са повече, ще коментираме след това резултата.
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот EliKarim » 25 Мар 2005, 13:14

Уизард просто изписа и моите мисли. Неколкократно ти повтарям същото! Мисля, че ти трябва още време за размисли.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Гост » 26 Мар 2005, 10:30

вярно е живота ми с нея не беше лесен а и не съм бил кои знае колко щастлив , но нали знаете когато загубиш нещо тогава разбираш какво е било то за теб,тогава усещаш че ти липсва и неможеш без него, но наистина по правилното ще е да изчакам тя да поиска да се върне сама и тогава да взема правилното решение
Гост
 

Мнениеот Poison » 26 Мар 2005, 14:35

Тогава никво решение няма да вземеш. ще си завреш пак главата в торбата и тва е. Ама твоя си работа. Всеки е губил нещо скъпо и не е невъзможно да се справиш с такъв проблем. Просто сложи чертата.
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот night_wish » 28 Мар 2005, 18:20

за всичко трябва време и търпение....просто един ден ще се събудиш и ще видиш че вече не я обичаш
Всяка мечта е пътешествие надалеч
Аватар
night_wish
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Мар 2005, 11:31
Местоположение: Варна

Следваща

Назад към Въпроси

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 19 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 19 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта