Трагедия...

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот Wizard » 26 Мар 2005, 14:16

Poison написа:Тук може да има много хора ама никой на никой не помага. Аз нали питах, рових и накрая нищо. Сама търся сега каквото ми попадне, но няма да спра да питам.



Не че никой не иска да ти помогне, но представи си, че въпросите, които ти задаваш, би могла и сама да намериш отговора им, ако се поразровиш в търсачката на Този Форум, както и на други места. Въросите са ти какива, че повечето от нас са отговаряли на тях стотици пъти и когато видят за пореден път нещо подобно - просто го подминават. Така че е добре това, че си се ориентирала към самостоятелното търсене на информацията, която те вълнува.
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Poison » 26 Мар 2005, 14:34

Ок. Предполагам че е така. Обясни ми тогава повече за хипнозата. Ако знаеш естествено. От известно време съм решила да се подложа на такава за да разбера за миналото си съществуване. В миналия живот. Но нито има кой да ми обясни за това, нито кой да направи това. Според теб възможно ли е хипнозата да свърши това?
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот Wizard » 26 Мар 2005, 15:33

Отвори си отделна тема във "Въпроси" с това, което ме питаш и там ще ти отговоря. Тук темата е друга и ако ТУК отговоря на въпроса ти, някой който също се интересува от това, би задал ПАК същия въпрос по късно...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към Въпроси

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 27 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 27 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта