Помощ

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот Black_Tiger » 03 Юли 2008, 05:28

Искам да ми помогнете ще ви разкажа нещо за майка ми.Значи моят дядо почина преди 6 години (баща и).Но майка ми разказва че няколко пати "го е виждала" ( но не както си мислите).1-ят път когато вървяла по една улица и и се е сторило че в колата отстрани има човек.Когато се обърнала да погледне нямало никого.2-ят път когато си пътувала в автобуса нали и видяла някакъв възрастен човек с жена си.Той имал същите нокти като на дядо ми (неговите бяха много специфични: като грапави плочки) и когато този човек слязъл от автобуса вървял и изведнъж се обърнал и махнал на майка ми ( а дори не се познавали нито са се виждали) ? Ако може някои да ми помогне както на мен така и на майка ми..А долкото аз мисля майка ми има развито 6-чувство виждал съм я да хваща предмети които падат без да ги гледа....? Някой ако иска още инфо скайпа ми е julian4042 благодаря предварително на всички.
icon_thanks icon_thanks icon_thanks
Края наближава....
Аватар
Black_Tiger
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 21 Мар 2008, 05:36
Местоположение: Варна

Мнениеот sin angel » 03 Юли 2008, 06:33

какъв точно ти е въпроса,че не можах да го разбера !
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот Black_Tiger » 03 Юли 2008, 15:58

Въпроса ми е дали е възможно духа на дядо ми да е искал да и каже нешо което не е успял и сега се опитва да усъществи връзка с нея? Помогнете плс...?
Края наближава....
Аватар
Black_Tiger
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 21 Мар 2008, 05:36
Местоположение: Варна

Мнениеот raflo » 04 Юли 2008, 06:25

според мен е възможно
Аватар
raflo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 07 Май 2008, 13:34

Мнениеот BallFace » 04 Юли 2008, 10:49

Възможно е, но защо чак след 6 години :roll:
Аватар
BallFace
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 06 Апр 2008, 08:12

Мнениеот galina_dim » 05 Юли 2008, 19:46

Защото сега се е наложило и защото след една година вече няма да може да го направи така ясно. А може и да иска нещо - да са забравили да раздадат и така нататък. Моите мъртъвци например си искат много редовно разни неща...
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Persa » 06 Юли 2008, 06:16

При мен се появяват само в сънищата, и ако искат нещо - казват си, или ако имат нещо да ми предадат.
Аватар
Persa
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 23 Юни 2005, 07:10

Мнениеот Cath » 06 Юли 2008, 12:21

и аз наскоро няколко пъти сънувах починалият си дядо, но той и дума не обели. в такива случаи според мен най-първото нещо, което трябва да се направи е да се раздаде за мъртвите, да се посетят гробищата и изобщо да се зачетат покойните. ако след това нещата продължават... е, тогава вече ще му мислите! ;)
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Black_Tiger » 09 Май 2009, 19:48

Забравих да спомена още нещо.Майка ми продължава да го сънува и сънищата са едни и същи.Тя сънува че той умира,съживява се,пак умира...и това се повтаря във всеки сън! Какво може да означава това... ? Има ли смисъл във всичко това....иска ми се да разбера истината ако има такава..?! Според мен не е нормално това да се случва,особено след 7 години !!!
Края наближава....
Аватар
Black_Tiger
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 21 Мар 2008, 05:36
Местоположение: Варна


Назад към Въпроси

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 31 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 31 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта