Отключен или заключен катинар?

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот _EXE_ » 28 Сеп 2009, 04:22

Здравейте,
ходих на врачка, която ми развали магия... и ми отключи късмета с катинар. Остави катинара отключен и каза да го пазя, а клюовете да хвърля в река. Притеснява ме дали наистина трябва да е отключен, защото след като изхвърля ключовете, ако го намери някой може да го "щракне"... ???
Аватар
_EXE_
 
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Авг 2009, 08:38

Мнениеот valko » 28 Сеп 2009, 05:31

забрави за тази врачка, трябваше да се изхвърли катинара, а ключ да пазиш при себе си.
Целунете ми чакрата!
Аватар
valko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 97
Регистриран на: 18 Апр 2009, 08:29

Мнениеот _EXE_ » 28 Сеп 2009, 12:52

Хм... ходя за 2-ри път при нея. На първия ми установи магия... На втория при развалянето не остна доволна на парите които и дадох и поиска повече..бях в недоумение..защото хората говореха че колкото оставиш... Дори които чакаха отпред много я хвалеха..
Мой познат (мъж) ми я препоръча---беше направо възхитен как говорела с имена, дати....
А на мен нищо не ми позна--налучква букви от азбуката..и чак на 4-тия позна :-)..и дори нищо не ми позна а аз и разказах.... и тя веднага каза--Аааа--еди кой си ти е направил магията...Хм...
При развалянето..действително ми се замая главата.. незнам акво да си мисля..
Аватар
_EXE_
 
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Авг 2009, 08:38

Мнениеот Nemezius » 28 Сеп 2009, 13:45

_EXE_ написа:Хм... ходя за 2-ри път при нея. На първия ми установи магия... На втория при развалянето не остна доволна на парите които и дадох и поиска повече..бях в недоумение..защото хората говореха че колкото оставиш... Дори които чакаха отпред много я хвалеха..
Мой познат (мъж) ми я препоръча---беше направо възхитен как говорела с имена, дати....
А на мен нищо не ми позна--налучква букви от азбуката..и чак на 4-тия позна :-)..и дори нищо не ми позна а аз и разказах.... и тя веднага каза--Аааа--еди кой си ти е направил магията...Хм...
При развалянето..действително ми се замая главата.. незнам акво да си мисля..


Спираш да го мислиш, теглиш една майна на ситуацията(може и на врачката- това вече си е въпрос на избор) и забравяш за станалото- познала била, не била познала... Ако по същия начин като това налучкване ти е "установила" и магията.... :D
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот sirenaangela » 28 Сеп 2009, 15:21

Катинара се държи отключен.Можеш да облепиш ключалката и дупката с тиксо,за да не щракне случайно.Дръж го там където никой няма да го намери,т.е. не го изхвърляй.Няма нищо лошо в отключване на късмета по този начин,дори и да нямаш направена магия и да не ти е познала нищо.
Аватар
sirenaangela
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 101
Регистриран на: 04 Окт 2008, 13:58

Мнениеот Wizard » 30 Сеп 2009, 11:29

_EXE_ написа:Здравейте,
ходих на врачка, която ми развали магия... и ми отключи късмета с катинар. Остави катинара отключен и каза да го пазя, а клюовете да хвърля в река. Притеснява ме дали наистина трябва да е отключен, защото след като изхвърля ключовете, ако го намери някой може да го "щракне"... ???


Проблема тук е, че тази "врачка" е чела-недочела и почнала магии да разваля... :) Като се замисля как незнанието на хората прави ГЛУПАВИТЕ да печелят от проблемите на обикновените хора. А ти _EXE_, защо не се допита първо тук, ами го правиш постфактум?!? ЕСТЕСТВЕНО, ако ти бяха казали, че имаш магия, то е защото искат да ти вземат пари. По-добре беше, след като ти кажат, "че имаш магия", то да си замълчиш и да си тръгнеш и да потърсиш и друго мнение, например ТУК!

Магия с катинар НЕ СЕ РАЗВАЛЯ ПО ТОЗИ НАЧИН! Катинара се оставя на кръстопът и то с КЛЮЧОВЕТЕ, заключен!!! Целта е когато някой ДРУГ го намери, ТОЙ да ти отключи катинара, а не врачката!!! Който отключи катинара, магията се пренася в него... Сега сама можеш да си отговориш дали си имала магия и колко веща е била твоята врачка...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот tamara » 15 Юни 2010, 10:57

хе, тези неща с катинара скоро гледах как ги прави една врачка на моята приятелка и не знам какво да ви кажа то и на нея и се замая главата ама защото се притесни много. Каза и да спи върху него и да го хвърли в реката на 36 тия ден. Въпросът ми е как мога сама да си отключа късмета и мога ли сама да направя това?
Аватар
tamara
 
Мнения: 5
Регистриран на: 14 Юни 2010, 08:10

Мнениеот rumi6410 » 12 Авг 2010, 09:14

Wizard написа:
_EXE_ написа:Здравейте,
Магия с катинар НЕ СЕ РАЗВАЛЯ ПО ТОЗИ НАЧИН! Катинара се оставя на кръстопът и то с КЛЮЧОВЕТЕ, заключен!!! Целта е когато някой ДРУГ го намери, ТОЙ да ти отключи катинара, а не врачката!!! Който отключи катинара, магията се пренася в него... Сега сама можеш да си отговориш дали си имала магия и колко веща е била твоята врачка...

Катинара има ли значение дали е нов или стар?
Аватар
rumi6410
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Авг 2010, 08:57

Мнениеот TheFire » 19 Сеп 2011, 23:22

Дайте малко повече инфо за този катинар
Аватар
TheFire
 
Мнения: 2
Регистриран на: 19 Апр 2011, 21:50


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 30 потребители :: 1 регистрирани0 скрити и 29 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 29 госта