бели пера със син конец

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот Nympha » 14 Авг 2011, 15:29

Предварително благодаря за Вашето внимание и информация относно:

В жилището на приятеля ми намерих сноп от 5 бели пера. В долната им част имаше преплетен син конец така, че хем ги държеше в сноп, хем всяко перо беше самостоятелно оплетено на 3 пъти от същия /3 пъти без да броя началното и крайното връзване, със тях - общо 5/ Перата приличаха на гълъбови, но бяха по-дълги, а също така перушината беше отрязана в долната част, за да се освободи място за плетката. Съотношението между перушината и плетката беше 1:1. Това което ме заинтригува, е че такова нещо нямаше преди на това място. Попитах приятелят ми дали има идея какво и от къде е, но той също го виждаше за първи път. Разбира се първата ми асоциация беше, че това е някаква форма на магия или амулет, но не мога да открия никаква информация по въпроса. Достъп до жилището му през това време са имали родителите и 2-3 приятели, евентуално и неговата бивша, която просто не е върнала ключа когато се е изнесла /преди повече от година/. Снопът от пера беше скрит между други предмети в едно чекмедже на терасата.

моля за всякаква информация, както и съвети какво да правя ако това е нещо лошо.
Аватар
Nympha
 
Мнения: 7
Регистриран на: 27 Юни 2008, 10:25

Мнениеот Lord Voldemor » 14 Авг 2011, 21:32

Бели гълобови пера по принцип се използват за любовна магия,макар че конецът в такъв случай би трябвало да е червен.
Самото място където си го намерила-някакъв шкаф извън апартамента-не е точно мястото,където се поставя средство за магическо въздействие.
Все пак най-добре е да го унищожиш-отиваш до водоизточник-река,канал-в пълно мълчание(т.е и да ти звънне телефона не го вдигаш).След като стигнеш до мястото,хвърляш го през ляво рамо във водата,след което,все още запазвайки мълчание се прибираш и ЗАБРАВЯШ.Най-важно е да не се филмираш-животът е самоизпълняващо се пророчество.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Nympha » 15 Авг 2011, 08:24

Благодаря за отговора :)
и мен ме учуди синия цвят, което ми навява асоциации за защита, още повече, че предмета е наистина много красиво направен, съжелявам че не го снимах. От друга страна това което усещам за перата /след първоначалната паника/ е по-скоро, като представяне на елемента въздух, сега като се замисля май и цвета.... а човекът, който живее там има изключително голям дефицит на този елемент, той е твърда земя.... но както и да е, ще мисля още по въпроса, за сега чувствам че не трябва да правя нищо.
Много благодаря за информацията
Аватар
Nympha
 
Мнения: 7
Регистриран на: 27 Юни 2008, 10:25


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 24 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 24 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта