Човек да е като черна дупка ? Помогнете със съвет моля.

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот Dianaa » 20 Авг 2011, 17:37

Здрвейте.Пиша за първи път във форума и искам да попитам има ли такова понятие като човек да е черна дупка. За енергийния вампиризам знам и съм чела за него . Но това понятие черна дупка ми беше казано спрямо разглеждана натална карта на човек. Ако искате мога да дам снимка.
Става въпрос за това,че с този човек имаме проблем голям. Постоянно съм като пристрастен наркоман и мисля за него и постояно имам чувството , че трябва да му дам нещо. И въпреки че се самонаранявам вътрешно себе си продължавам да давам. Някак си ми олеква малко като дам и съм осъществила връзка. По разглеждане на хороскопа синастрия във доман на скорпион са ни разположени планетите Венера съвпас с Плутон и Луната . Който е запознат с астрологията поне малко ще знае ,че тов е много силно влияние на тези планети между хората. От една страна се разглежда като кармична обвързаност, а от друга ги разглеждат като сродни души. Объркващото в цялата ситуация е , че с този човек изпитах неописуема страст и любов която не беше изживяна във физическия свят , но отделно изпитвам в много по-огромни количества болка и душевен погром.
Прочел съм и за енергийните виляния и определно мога да кажа , че с този човек съм свързана енергино. Даже се съмнявам дали не е нарушена аурата ми , защото когато не сме заедно съм супер подтисната емоционално и духовно и докато при контакт с него се усеща така да се каже едно блаженство и огромно преливане на енергия , и се стига до това да го чувсташ и усещаш все едно си в него.Може би става дума за онези финни вибрации на аурите ни. Ще спомена също и че е налице в някаква степен телепатия от разстояние на мислите ни. Тези два полюса на блаженство и любов заедно и на болка и сякаш душата ми не е в мен , когато сме на разстояние ме объркват и плашат , защото не съм аз цяла като личност чувствайки се и незнам как да се избавя от проблема защото не съм пълноценна сама на себе си осъзнаваики го :(

Всеки който може да даде отговор какво според вас е положението и да ми помогне със съвет ще се радвам много.
Аватар
Dianaa
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Юли 2011, 22:45

Мнениеот veritas » 28 Авг 2011, 15:04

Не си струва да молиш боговете за онова което сам можеш да постигнеш. - Епикур

icon_color
Dum spiro, spero
Аватар
veritas
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 04 Юли 2011, 11:04

Мнениеот Anuel » 27 Сеп 2011, 00:23

Телепатията е обмен на мисли между две съзнания (два ума), а тук вероятно се касае за т.нар.четене на мисли (mind reading)
Аватар
Anuel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 06 Мар 2008, 15:19


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 14 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 14 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта