Проклятие на място

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот Castiel » 28 Авг 2011, 20:26

Здравейте, търсих тук, в гугъл и къде ли не как мога да прокълна дадено място или даден човек да не му върви в начинанията и ссъщо така как мога да премахна проклятието.Ще съм ви благодарен ако ми помогнете.
Аватар
Castiel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 01 Яну 2010, 13:19

Мнениеот veritas » 29 Авг 2011, 07:52

Разгледай из форума, не е като да няма. icon_color
Dum spiro, spero
Аватар
veritas
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 04 Юли 2011, 11:04

Мнениеот Nemezius » 29 Авг 2011, 11:56

Прави се сходно с проклинане на човек, Кастиел, като се променят някои детайли- примерно при ръсене не се поръсва само място, през което да минава човека, а цялото място(или поне самия център, за да се разпръсне, или пък целия периметър, за да се затвори), или пък ако е с материална база проклятието, се заравя в центъра на мястото, за да го обхване. Всичко това се прави със съответното наричане, разбира се ;)
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Castiel » 29 Авг 2011, 11:58

А може ли някакъв линк или статия, където да прочета, защото в търсачката ми излизат някои, но не знам кое, точно ще стане ?
Благодаря предварително!
Аватар
Castiel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 01 Яну 2010, 13:19

Мнениеот Nemezius » 30 Авг 2011, 16:11

Започни с това какво искаш да направиш, за да могат да ти се дадат насоки- всяко нещо може да сработи, стига да искаш и да знаеш как, но така зададен въпрос просто "как да прокълна място?" е като да напишеш в кулинарен форум "Гладен съм- какво да си сготвя?"- сещаш се, че няма как да ти се даде конкретно това, което искаш в при такъв въпрос- нищо лично.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот hamster » 30 Авг 2011, 17:53

[*Здравейте, търсих тук, в гугъл и къде ли не как мога да прокълна дадено място или даден човек да не му върви в начинанията и също така как мога да премахна проклятието. Ще съм ви благодарен ако ми помогнете]
ми най лесно е да изпратиш "някой" на мястото и после да го върнеш
или :
За проклятие на място
Състав: прах от мястото, където се борят три кучета, котка ,коса, горчица, черен пипер, каменна сол, сушени семена бамя.
Стрий всички съставки на прах и се смесват в равни части. Пресейте на фин прах. Поръсете прахта на мястото
това е ритуал който нямам представа от къде е и не съм го пробвал но е попаднал в книгата ми с "рецепти" ако на някой му е познат да даде съвет
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 30 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 30 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта