Проблем с форума

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот Castiel » 29 Авг 2011, 07:55

От няколко дена имам проблем с форума, та ето какво се получава
http://prikachi.com/images/458/3751458X.png и не мога да скролвам надолу.Пробвах с най-новия Firefox,Opera,Chrome и пак същото се получава.Моля ако раздела е грешен , темата да бъде преместена...
Благодаря предварително!
Аватар
Castiel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 01 Яну 2010, 13:19

Мнениеот eXPerience » 29 Авг 2011, 10:09

При мен е така преди да зареди страницата докрай. Виж как си с интернета. А докато се оправи проблема, ако искаш да скролваш надолу, цъкваш с курсора някъде в текстовете и дърпаш надолу, все едно ще маркираш. Така ще се скролне до най-долните форуми.

Edit: Сега се сетих, че и аз имах по едно време такъв проблем. Отдавна беше и се оправи сам. И твоят може така да се оправи. :D
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот Wizard » 01 Сеп 2011, 10:49

eXPerience написа:Edit: Сега се сетих, че и аз имах по едно време такъв проблем. Отдавна беше и се оправи сам. И твоят може така да се оправи. :D


Е, все пак е форум за Магия, така че нещата понякога се случват по магичен начин... :wink:
В този случайх най-вероятно е слаб интернет сигнал. В момента извършваме и ъпгрейдване на форума до последната му версия, както и други неща свързани със самия сайт. НО не би трябвало да имате проблеми от това.
Пишете ни отново, ако не можете да достигате нормално до страниците на сайта и форума на МГ. Отценяваме много вашата помощ.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот lil » 01 Сеп 2011, 16:05

И аз имам проблем с рекламата за гледане на карти, но като вляза с Интернет експлорър, няма никакъв проблем.
Аватар
lil
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Сеп 2006, 20:45

Мнениеот Irnik » 02 Сеп 2011, 11:26

И при мен е така. Но с "Chrome" няма проблем.
Истинскиятврагевътревтеб.
Аватар
Irnik
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 19
Регистриран на: 27 Авг 2008, 14:19
Местоположение: Lovech,Veliko Turnovo, Sofia


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 9 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта