изпълнение на магия

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот pr_az » 29 Сеп 2011, 23:02

Здравейте! Търся отговор на следния въпрос - ходих при една гледачка, която направи магия за любов с три люти чушки, свещ и яйже. Върху свещта и яйцето изписа името на съответната "жертва" и ми каза когато се прибера да запаля огън и да пусна торбичката със съдържимото във жарта. Наблегна на това, че трябва яйцето да се пръсне.
Изпълнението обаче протече по следния начин - запалих огън, сложих магията вътре и след малко, когато разрових жарта спуках сама яйцето. Тъй като димът пречеше на съседите се наложи да изгася огъня с вода и когато разрових пеплта на сутринта, видях че чушките и малка част от яйцето не са изгорели напълно. Молбата ми е да споделите мнение дали магията е подействала. Направих ритуала преди повече от две седмици, а все още нямам пряк контакт със "жертвата". Паралелно с това, жената при която ходих, ми каза че това момче знае, че го чакам и ще ме потърси, има възможност да се съберем и че ще се раздели с жената, която ни раздели (според нея също с магия). Раздялата им вече е факт, но повтарям - пряк контакт все още не сме имали.

Ще се радвам на всякакви мнения, съвети и дори упреци - важно за мен е да разбера дали магията е подействала. Мерси предварително :)
Аватар
pr_az
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 22 Фев 2010, 09:53

Мнениеот veritas » 30 Сеп 2011, 13:55

Бъди търпелива.

icon_color
Dum spiro, spero
Аватар
veritas
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 04 Юли 2011, 11:04

Мнениеот Lord Voldemor » 02 Окт 2011, 18:01

Мисля,че отговорът тук е ясен-недоизгорялото е признак за незавършеност на ритуала.Щом не е извършен в цялостта му,такъв ще бъде и резултата.По принцип се радвай,че се е объркала работата-повярвай ми,имаш по-висок шанс да се съберете с този човек,по хода на естественото развитие на чувствата,отколкото чрез такъв вид окултно зловредно влияние,като ,,любовната'' магия.Още повече,сигурен е негативният завършек на взаимоотношения,възникнали по този начин.Един вид,направила си си сама добро.Не си повтаряй грешката.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот pr_az » 06 Окт 2011, 19:19

Моля ви, чакам още мнения. Наистина ли, това че чушките не са изгорели напълно означава, че магията няма да подейства/не е подействала. Все пак свещта е изгоряла
Аватар
pr_az
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 22 Фев 2010, 09:53

Мнениеот hamster » 07 Окт 2011, 04:41

Моля ви, чакам още мнения. Наистина ли, това че чушките не са изгорели напълно означава, че магията няма да подейства/не е подействала. Все пак свещта е изгоряла

Раздялата им вече е факт, но повтарям - пряк контакт все още не сме имали.

Мисля,че отговорът тук е ясен-недоизгорялото е признак за незавършеност на ритуала.Щом не е извършен в цялостта му,такъв ще бъде и резултата

е какво още има да се коментира започнала си но не си завършила и "въздействието" е почнало но не е завършило
едно от основните правила е започнеш ли "ритуал" завършваш го защото иначе не се знае на къде ще "избият"работите
ПС:защо не го довърши на другия ден???
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот Nemezius » 07 Окт 2011, 05:16

Да, точно това означава- половинчато изпълнение- половинчати резултати.
А какво е това "Димът пречеше на съседите"?! Когато има такива пречки, те се изолират- отиваш в гората, някой парк или където и да е, където се осигурява никой да не те прекъсва. Спукала си яйцето сама, вместо да се спука от жарта?! А това, че си прекъснала ритуала като си изгасила огъня дори не искам да го коментирам, за да не излезе грубо, така че ще кажа само едно: "ТАКА НЕ СЕ ПРАВИ!!!"

Хора, сериозно- Кога ще разберете, че не се прави така и към ритуалите трябва да се подхожда напълно сериозно и да се изпълняват от начало до край със съобразена подготовка(в този случай- избор на място за изпълнение)?! Pr_az, четеш този форум от повече от година и половина- тези неща сме ги писали и писали многократно- поне на едно място трябваше да си ги прочела до сега, а ако не си- вече ще ги знаеш.

Успех.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 26 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 26 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта