повторно изпълнение на магия

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот pr_az » 21 Окт 2011, 17:50

Здравейте.В предната тема - viewtopic.php?f=39&t=5610 ви запознах с проблема си. Имах подходящите условия за изпълнението на ритуала и реших да го повторя, с магия направена от мен (ако може така да се каже)- снимка, на която беше гледала врачката от Розино, свещ, на която изписах няколкократно името на момчето, яйце, също изписано и три люти чушки (по-люти от предните). Наричах всичко така, както ми беше поръчала гледачката за първия ритуал. Чакам мнения :)
Държа да отбележа, че съм наясно със сериозността на ситуацията и магията като цяло и съвсем не си играя. Просто наистина искам да подейства и я правя от сърце и с чисти намерения. Като допълнителна информация разбрах, че няколко дни след като съм направила първия ритуал момчето си е спукало ръката, защото е паднало в някакво дере. Имат ли връзка двете събития?
Благодаря предварително - и повтарям - не си играя безрасъдно, за да си разнообразя свбодното време.
Аватар
pr_az
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 22 Фев 2010, 09:53

Мнениеот lord_beliar » 22 Окт 2011, 14:54

Би ли споделила наричането, което ти е казала врачката, за да разберем как си омагьосала яйцето и т.н. за да ти се даде съвет и евентуално да постигнеш положителен резултат.
JHWH
Аватар
lord_beliar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Фев 2010, 15:15

Мнениеот eXPerience » 22 Окт 2011, 16:48

Някъде преди около година един приятел ме помоли да направя магия, с която да му помогна да започне връзка с момиче. И то не такава магия, с която да се създаде изкуствена привързаност, а с която да му помогна всичко между тях да тръгне гладко. (Аз даже и сега не мога много точно да си го представя като ефект, а как и с какъв акъл съм го направил - направо ми е мистерия...) Все още с много малко опит в магията, тръгнах да му помагам. Реших, че един изработен от мен сигил ще свърши работа. След 1-2 дни моят приятел сподели, че момичето си е измъкнало ръката от рамото... Не изглеждаше толкова не на място, имайки предвид, че се случи в айкидо-зала. Айкидото си е брутално. Но оттогава не харесвам любовни магии. А сега като чета и за твоя случай, вече нямам съмнения, че аз съм виновен за случилото се. Не искам да звуча упрекващо, но това значи, че има вероятност и ти да си виновна за твоята случка. :mrgreen: Бих ти казал да не правиш повече любовни магии, но все пак ти си решаваш.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот valko » 23 Окт 2011, 01:29

Аматьори с малоумници и некадърници. Преди любовните въздействия трябва да се чистят и двамата за да бъдат по-чисти и от новоредените деца и чак след това да се налага въздействие.
Целунете ми чакрата!
Аватар
valko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 97
Регистриран на: 18 Апр 2009, 08:29

Мнениеот lord_beliar » 23 Окт 2011, 10:57

Аз ще кажа само че, ако сме направили каквато и да е магия и тя е подействала, то това е станало защото някоя Висша сила го е допуснала.Ако е нямало резултат значи не е било писано.Магията е сила, пряко свързана със законите на Съдбата, тези две неща са взаимно допълващи се.Така че ако дадена магия не е сработила, това не означава непременно че грешката е във "аматьорството" на практикуващия.Лично аз съм бил свидетел на хора, които си нямат и представа от магия, но вътрешната им сила и увереността, че ще постигнат резултат никога не са ги предавали.Познавам стари хора, занимаващи се с магии и мислите ли, че те разбират от кармична медицина и енергийни изчиствания.Те могат да пратят някого в гроба или да помогнат да се роди дете, без излишна теория, с помощта на могъщи, но същевременно прости, магически практики!Това е моето мнение по този въпрос!
JHWH
Аватар
lord_beliar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Фев 2010, 15:15

Мнениеот pr_az » 23 Окт 2011, 18:45

Ами да ви кажа повторния ритуал имаше почти мигновенен ефект. Направих го в средата на седмицата, а вчера вече с момчето излязохме и той беше доста по-омекнал от преди. Мерси за мненията досега.
Аватар
pr_az
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 22 Фев 2010, 09:53


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 21 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 21 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта