Моля...Помогнете...

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот Satanistra » 02 Ное 2011, 00:20

Здравейте. Дълго мислих дали да пиша във форума, понеже проблема ми е банален...но все пак ви моля да не сте критични.
Наскоро намерих под леглото на нашите ( по скоро от страната на която спи майка ми) трохи подредени в идеална права линия, но не обърнах внимание и ги изчистих с прахосмукачката. Не отдавна майка ми ми помогна да махна едни висулки (направени от конци) от една стара блуза (черна на цвят), след което аз собственоръчно изхвърлих висулките в кошчето. Преди около седмица мама е намерила част от тези висулки под леглото пак от нейната страна. Намирала е и пера увити в картон, завързани с червен конец във възглавницата и (но това отдавна) . И така откакто ги е намерила тези конци под леглото си постоянно се карат с баща ми.Пробвах със Светена Вода и с Киприянова молитва, но не спират караниците. Искам само да кажа, че живеем с баба ( на татко майка му, а с мама не се разбират много)...моля ви...кажете има ли смисъл да се притеснявам...и мога ли да направя нещо за да заздравя връзката им... Благодаря...
Emulari Ameno...
Аватар
Satanistra
 
Мнения: 3
Регистриран на: 11 Юли 2010, 13:25
Местоположение: Hell

Мнениеот hamster » 02 Ное 2011, 05:53

Преди около седмица мама е намерила част от тези висулки под леглото пак от нейната страна. Намирала е и пера увити в картон, завързани с червен конец във възглавницата и (но това отдавна)

знаеш ли от каква птица са перата?
чувал съм за подобно нещо с пера от гарван но с черен конец и нещо от човека "за да отнесе душата му"
Преди около седмица мама е намерила част от тези висулки под леглото пак от нейната страна............
И така откакто ги е намерила тези конци под леглото си постоянно се карат с баща ми

какво направи с тези конци?
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот Satanistra » 02 Ное 2011, 12:05

Не знам от какво бяха, сещам се само, че картона беше зелен, перата бели (като от патица) а конеца червен. С перата беше завит и някакъв лист с арабски букви (приличаше на муска). Но тогава го хвърлихме в течаща вода.
Последните конци е изхвърлила направо в кошчето. ;(
Emulari Ameno...
Аватар
Satanistra
 
Мнения: 3
Регистриран на: 11 Юли 2010, 13:25
Местоположение: Hell


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 26 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 26 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта