Два въпроса :Дали е съвпадение?/татуиран пентакъл

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот Mallory » 17 Юли 2012, 17:58

Привет на всички. Тази сутрин преди да тръгна за работа
направих магията за забързване на времето с ясното съзнание,да мине по-бързо докато работя. Стриктно спазих всичко,съсредоточих се максимално. И наистина след известно време забелязах,че времето направо лети. )по принцип съм малко маниячка на тема време,часовници и разни теории свързани с времето и често дори рисувам създания с елементи на часовници по тях)
Тръгнах за работа и споделих този мой успех с една колежка,ала тя не беше възхитена,понеже е доста против магиите като цяло и ме предупреди да внимавам да не стане нещо лошо. Приех думите й като на поредния неосведомен скептик. Работата ми е свързана с раздаване на листофки към една верига за бързо хранене. Отидох на едно от обичайните места където раздавам но след няма и 5 минути някаква жена от една държавна институция ме спря и каза,че без разрешително не мога да раздавам. шефа ми дойде,поговори с нея и ми каза,че няма да идвам на работа докато не се снабди той с разрешително. Сега нямам представа колко време ще съм без работа а парите ми трябват...Дали е някакъв лош ефект от магията...не вярвам много в съвпадения.?
Другия ми въпрос е дали би имал сила татуиран пентакъл на Меркурий? Става въпрос за втория,за който съм чела,че прави невъзможното възможно изпълнявайки желания,които по принцип противоречат на всички природни закони и няма шанс да бъдат сбъднати.
Аватар
Mallory
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 08 Май 2012, 06:40

Мнениеот Trismegist » 25 Сеп 2012, 22:48

Малори - продължавай да търсиш и да разсъждаваш в нужната посока.По принцип съвпаденията са реални дотолкова, доколкото е необходимо да се изреждат различни комбинации в тази вселена , за да се получава нов опит.Ако въобще има нещо, което може да се нарече ново, то е добре забравеното старо итн.

Всичко е възможно - да но отново зависи от това ние доколко допускаме всичко да е възможно и доколко ние самите с нашето поведение го възпрепятстваме.Когато задържаш своето внимание достатъчно дълго в една посока - ще получиш и нужното "просветление" и помощ от различни места и същества, както и отговори тук във форума.

А отностно жезъла - просто ще трябва сама да се осъвършенстваш в овладяването на магическите инструменти и да спазваш правилото за тайната и мълчанието отностно онова, което правиш.Магическите жезли могат напълно да се обезсилят, ако някой ги види или докосне !
Мълчанието е злато !
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 9 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта