Какво направих и какво да правя !?

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот Hector » 16 Яну 2015, 09:11

Здравейте. Пиша ви по въпрос, който леко ме мъчи - дали постъпих правилно и какво да направя.

Влязох в църква и след като си купих две свещи, реших да ги вплета в една. Просто така ми дойде отвътре, така го почувствах. Запалих ги, прекръстих се и казах - В името на Отца, Сина и Светия Дух, нека така както горят тези свещи, така и ти да изгаряш от любов по мен. Амин. И пак се пръкръстих.
После дойде някакво момче да ми гаси свещите, казвайки ми, че в църквата магии не се правя и да си разделя свещите. В крайна сметка се наложи да ги разделя, за да не ме изгонят и, за да не ги загасят. Опитах се да му обясня, че не са магии, но той едва ли ми повярвай.

После се прибрах и видях, че в нета изобилства от материали за две сещи и ритуали. В крайна сметка, според вас - ритуал ли съм направил и има ли надежда нещата да се случат така, както ги искам ?

Попаднах и на следния материал, ще помоля да го прегледаде и да ми дадете оценка, дали е надежден за извършване.

http://sanovnik.bg/n4-28231-Любовни_магии_със_свещи

И само да вметна предварително, че това, което ми се налага да правя е от безсилие, опитал съм всички възможни и рационални начини за справяне с проблема по естествен път. И това, е последната ми надежда.
Аватар
Hector
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Яну 2015, 20:55

Мнениеот StealthMG » 19 Яну 2015, 19:04

Ако наистина ти е дошло отвътре не е трябвало да го прекъсваш. Още по-малко да се остяваш на подобни заплахи да те стряскат.. Като мн знаят свещенниците попитай ги що след като в църква не се правели магии (легално) не спрат да четат и молитрвите или да правят екзорцизми.

Ако толкова ти трябва работеща любовна магия - в Демонологията е дадена Некрономиконска такава - работи доста добре. Бих те посъветвал преди това да я направиш в лекия вариант - разбирай на нещо което не се консумира (парфюм например и да проследиш резултатите както по време на въздействието, така и после след 1-2 дни като се махне. Така ще имаш нагледни резултати за себе си без да са постоянни които да ти помогнат да вземеш окончателно решение ЗА или ПРОТИВ по силния вариант.
Аватар
StealthMG
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 29 Окт 2014, 12:44

Мнениеот Hector » 19 Яну 2015, 19:22

StealthMG написа:Ако наистина ти е дошло отвътре не е трябвало да го прекъсваш. Още по-малко да се остяваш на подобни заплахи да те стряскат.. Като мн знаят свещенниците попитай ги що след като в църква не се правели магии (легално) не спрат да четат и молитрвите или да правят екзорцизми.

Ако толкова ти трябва работеща любовна магия - в Демонологията е дадена Некрономиконска такава - работи доста добре. Бих те посъветвал преди това да я направиш в лекия вариант - разбирай на нещо което не се консумира (парфюм например и да проследиш резултатите както по време на въздействието, така и после след 1-2 дни като се махне. Така ще имаш нагледни резултати за себе си без да са постоянни които да ти помогнат да вземеш окончателно решение ЗА или ПРОТИВ по силния вариант.


Извинявай, може ли да ми дадеш линк, тъй като не я откривам.
Аватар
Hector
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Яну 2015, 20:55

Мнениеот StealthMG » 20 Яну 2015, 17:44

Шумерска Любовна Магия.
от kimbo » 23 Май 2011, 18:16

Вътре са, започни със съкратения вариант ( късия, който се прави с 3 четения и е даден превода). Едно че дългия си иска малко по-задълбочена настройка, и друго, че дългия вариант определено не прощава. Може да се окаже че дори и в леката форма която ти предложих да действа прекалено силно и дълго, а и последиците определено ще са доста по-силни от тея в късия вариант. Така или иначе късия си е чисто съкращение от дългия и съответно малко по-слабо действие (условно казано).
По добре ще е да не прибягваш до дългия, освен ако наистина не виждаш друг изход.

Преди време се бях забил да правя нещо подобно на нек-ската магия за пари, само че в любовен вариант. така и не успях да го доизкусуря и измисля изцяло, но ако искаш да опиташ ( имай предвид че може както нищо да не стане, така и да избухне експлозия един вид)
Та варианта над който работих беше:
ARRA AGGA BANDAR [Your Name] ZISI [Her Name] GIL INANNA

Смисъла е че Зиси помага за пораждане и засилване на всякакъв род взаимоотношения и връзки, Гил си е по любовните и сексуални функции а Инанна си е богинята на Любовта и да помогне.
Все още не ми е дошло наум как и в/у какво да се направи, колко пъти/дни и т.н. да се чете, какво жертви може евентуално да се дадат, ама може да се поработи по въпроса.
Аватар
StealthMG
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 29 Окт 2014, 12:44

Мнениеот Hector » 20 Яну 2015, 22:57

StealthMG написа:Шумерска Любовна Магия.
от kimbo » 23 Май 2011, 18:16

Вътре са, започни със съкратения вариант ( късия, който се прави с 3 четения и е даден превода). Едно че дългия си иска малко по-задълбочена настройка, и друго, че дългия вариант определено не прощава. Може да се окаже че дори и в леката форма която ти предложих да действа прекалено силно и дълго, а и последиците определено ще са доста по-силни от тея в късия вариант. Така или иначе късия си е чисто съкращение от дългия и съответно малко по-слабо действие (условно казано).
По добре ще е да не прибягваш до дългия, освен ако наистина не виждаш друг изход.

Преди време се бях забил да правя нещо подобно на нек-ската магия за пари, само че в любовен вариант. така и не успях да го доизкусуря и измисля изцяло, но ако искаш да опиташ ( имай предвид че може както нищо да не стане, така и да избухне експлозия един вид)
Та варианта над който работих беше:
ARRA AGGA BANDAR [Your Name] ZISI [Her Name] GIL INANNA

Смисъла е че Зиси помага за пораждане и засилване на всякакъв род взаимоотношения и връзки, Гил си е по любовните и сексуални функции а Инанна си е богинята на Любовта и да помогне.
Все още не ми е дошло наум как и в/у какво да се направи, колко пъти/дни и т.н. да се чете, какво жертви може евентуално да се дадат, ама може да се поработи по въпроса.


Може ли само едно уточение, че не разбирам. ARRA AGGA BANDAR [Your Name] ZISI [Her Name] GIL INANNA, това е нещото, което трябва да кажа ли, или си ми дал само частичка от ритуала ? Защото не го откривам целия.
Аватар
Hector
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Яну 2015, 20:55

Мнениеот StealthMG » 21 Яну 2015, 19:55

Мда, няма и да го намериш, както ти казах по-горе опитвах нещо от сорта, но не е доразработено, камо ли да е тествано. Така че ако искаш да го пробваш в добавка с Шумерската любовна магия си предупреден за какво иде реч.

Усещането което имам е че е добре да се напише в/у обща сминка на 2-мата. Ако няма такава може и на такава на обекта ако имаш.
Само че ако питаш мен си карай по варианта даден от кимбо и това не го пипай, поне засега.
Аватар
StealthMG
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 29 Окт 2014, 12:44


Назад към Въпроси

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 9 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта