Объркана съм

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот TheShadow » 25 Юли 2015, 23:13

Здравейте! Предполагам, че на мнозина от вас, темата ще се стори глупава, но има нещо, което ме тормози от дооста време.
От много малка, вече покойната ми баба ме насочва към магията и като цяло към свръхестественото. (Позакваше ми "трикове" със свещи, като ги караше да пукат, насочване на енергия към предмети и подобни, но съм била прекалено малка, за да осъзтая за какво става въпрос. ) Имам снища, които се сбъдват или винаги предсказват разни неща. Майка ми ми е разказвала как като малка Ангели се явявали в сънищата й и говорели с нея (не знам какро точно, не сподели), но в крайна сметка накрая й казали "достатъчно" и те спрели да й се явяват.
Няколко пъти в сънищата си имам посетител - самия Сатана. Преди да се кръстя, (което за съжаление стана в по-късен етап от живота ми), той се държеше мило с мен и сякаш ме привикваше на своя страна. НО след като приех вярата, той се обърна срещу мен, имах няколко ужасни кошмара (бих споделила, ако някой се интересува).
Общо взето израснах сред хора, намеквайки ми за магии, вещерство и предсказания, като сега се замислям ЗАЩО и случайно ли е? Вмъкнах случките със Сатана, защото за мен е доста .. бих казала плашещо, но от друга страна искам да знам повече.
Главната ми мисъл, е че постоянно ми се случват странни неща (усищам присъствия на по-висши сили например) и наистина съм объркана. Не знам какво да правя, от друга страна Окултното някак ме влече и го чувствам като "призвание". Слагам в кавички, защото едва ли съм някоя могъща вещица или каквато и да било вещица. Дали наистина има нещо по-различно в мен или си внушавам? :mrgreen:
Моля за помощ, или по-скоро за насоки и съвети от вас, хора. Знам, че сред вас има много опитни, може би някои сте се чувствали по същия начин..
Съжалявам за някои несвързани неща по-горе, но знам, че някой ще ме разбере.
Благодаря предварително. icon_flowerface
May we meet again.
Аватар
TheShadow
 
Мнения: 4
Регистриран на: 05 Сеп 2013, 12:22
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот StealthMG » 30 Юли 2015, 11:35

Интересно ми е как си разбрала че е точно Сатаната в сънищата ти? Не че е невъзможно, но на базата на какво съдиш, че е той. Отделно дето аз поне правя разлика м/у Сатаната и Луцифер. Защото съм виждал Луцифер в астрала, кръстен съм, но не съм имал никакви проблеми нито преди да го видя, нито след това с него. Напратив, дори някой Луциферианци са ми били добри приятели и са ми помагали и то много :).
И каква връзка има това със силата ти? Всички които сме тръгнали по тоя път се стремим да се усъвършенстваме духовно. Силата малко влияе на това, по-скоро опита е по-важен и съществен. Странни неща бих се обзаложил че всеки, който сериозное поел по тоя път би ти казал че му се случват подобни, така че това да ти енай-малкия проблем :). По скоро въпросът е какво ще научиш от тея странни случки и как ще го приложиш на практика в живота си :).
Аватар
StealthMG
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 29 Окт 2014, 12:44

Мнениеот TheShadow » 03 Авг 2015, 01:15

Код за потвърждение: Избери целия код
Когато го сънувам,  или просто имам чувството, че въпросната сила е Сатана или го виждам в своя "образ" - С червена глава, от която излизат големи рога...
May we meet again.
Аватар
TheShadow
 
Мнения: 4
Регистриран на: 05 Сеп 2013, 12:22
Местоположение: Sofia, Bulgaria


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 8 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта