Баене за сабиране или за раздяла е това?

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот bellissima123 » 26 Авг 2015, 15:59

Здравейте! Преди месец ходих при една жена от ромски произход да ми бае да се съберем с приятеля ми, защото майка му ни направи магия за раздяла и въпросната жена ме накара да и занеса 3 картофа,30 стотинки на по 1, 30 стотинки на по 50,снимка на момчето и червена свещ и нещо дребно за нея (храна). Обели картофите, нещо ги наричаше и каза, че корите трябва да се заровят в земята, дребните стотинки да хвърля на кръстопът, като си мисля за момчето, едрите стотинки уж щяла да раздаде на децата от махалата, а свещта да паля на всеки празник за по 5 мин. имаше и някакъв здравец,който трябваше да изхвърля в река. По време на баенето дочух, че казва да сме като рози с бодли и нещо за деца, в същото време ме поливаше с вода и захар. Беше категорична, че до 4 дни ние ще се съберем...е...не само не се събрахме, ами вече дори не си говорим. Та искам да попитам: на вас този ритуал не ви ли прилича, че е по-скоро за раздяла, а не за събиране? Бихте ли ми дали съвет какво да правя? Благодаря предварително!
Аватар
bellissima123
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Авг 2015, 12:51

Мнениеот Wizard » 26 Авг 2015, 16:56

На мен ми изглежда по скоро като несериозен ритуал, а не като ритуал за раздяла...
Обикновено след ходено по врачки, хората имат нужда от допълнителна помощ, защото вместо да ти помагат, те ти вредят, за да се върнеш отново при тях с много по-голям проблем.... и така попадаш в "омагьосан кръг"....
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот bellissima123 » 26 Авг 2015, 18:07

Благодаря за бързия отговор, но дори и наистина този ритуал да е несериозен, факт е че има направена магия за раздяла от майката на момчето. Тя очевАдно не ме харесваше и в прав текст си ми каза,че той ще се промени за много кратко време (както и стана). Едва ли може човек, който е бил лудо влюбен и е искал семейство и деца за един ден да се обърне на 360 градуса и да не иска нито да те вижда,нито да те чува, да изпитва страх от теб, да вижда дявола в очите ти, да се чувства самотен и объркан и да изпитва болка незнайно от какво. Какво бихте ме посъветвали? Към кого да се обърна за съдействие?
Аватар
bellissima123
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Авг 2015, 12:51

Мнениеот Wizard » 31 Авг 2015, 14:12

Изчакайте известно време. Не правете нищо повече. Ако продължите да ходите по разни псевдо врачки, може само да си навлечете повече неприятности, отколкото да си помогнете. Казвам го, защото има голяма вероятност да се направят ритуали, които напълно биха объркали и вас и този мъж....

Щом като нещата са такива, че не искат повече да бъдете заедно и да бъдете във връзка, нищо за момента не може да се направи, освен да изчакате малко докато премине негативното влиание на "магията", ако има изобщо такава...

Това че мъжът се е променил, не може да се припише САМО на магическа намеса.

Ако имате желание пишете пак след време какво се е случило.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот bellissima123 » 31 Авг 2015, 15:38

Еее да...точно такъв отговор очаквах, много ви благодаря! Не съм поредната лудо влюбена,побъркана тийнейджърка, която иска на всяка цена да си върне любовта. Нещата са доста по-сложни, има доказана магия, имаше и разпръснат живак в дома ми...и да...знам, че по принцип промяната му може и да не е САМО от направена магия ( въпреки че няма друго логично обяснение в нашия случай)... и да, също знам, че ако продължа да ходя по измислени врачки и баячки положението се влошава. За това търся компетентни хора, които да си разбират от работата, да са с чисто сърце и помисли и които могат да изчистят магията, не за да се съберем, а защото се притеснявам за себе си и близките си , но явно тук няма да ги намеря. Извинявам се, ако съм обидила някой, просто очаквах малко по сериозно отношение. Благодаря ви за отделеното време и успех в начинанията! :)
Аватар
bellissima123
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Авг 2015, 12:51

Мнениеот raybaner » 01 Сеп 2015, 13:09

Здравей,

Нов съм тук, но следя и чета доста темите във форума и мненията, които са изписани.

От моя лична гледна точка, въпреки фактите, които представяш, мисля че наистина ще е най-добре в случая да изчакаш поне месец, да видиш какво и по какъв нчин евентуално ще се промени и тогава пак да пишеш за съдействие на съфорумците тук.

Избистри си емоциалната страна на нещата и се опитай да не мислиш постоянно за това във всяка свободна секунда!
Гледай малко по-ведро на живота и длед време наистина пиши как вървят нещата.
Не се нахвърляй към поредица от действие и много мнения на различни хора, които само ще те объркат и психясат още повече.

Това все пак е само мое лично мнение от малкото опит, който имам, не знам дали ще го направиш!
Това вече зависи изцяло от теб :)

До нови стещи надявам се !
Аватар
raybaner
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Юли 2015, 05:54

Мнениеот bellissima123 » 01 Сеп 2015, 14:46

Благодаря за съвета raybaner, по принцип си прав, само че случаят за който разказвам е от преди 5 месеца. Колко още да чакам и премислям, след като виждам че нещата се влошават все повече и повече?!?!? Както и да е...но ще продължа да търся отговори на въпросите си, дали отвън или отвътре ще дойдат не знам и ако не ги намеря скоро ще оставя нещата по течението, пък каквото стане! :)
Аватар
bellissima123
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Авг 2015, 12:51

Мнениеот kriviq » 05 Ное 2015, 18:07

Съвета ми е,или се откажи от този човек,или се бори за него.......
Ако наистина смяташ че магия има,развали я....
Силата е в съзнанието,но внимавай,много често съзнанието си няма и на идея какво прави :)

П.С. Възможно е,дори сама да си се само-проклела,ако си взела твърде насериозно думите на майката :)
Желая ти късмет.
Аватар
kriviq
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 13 Авг 2010, 13:55


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 7 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 7 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта