Магии без лоши последствия за начинаещ !

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот magicstudent » 13 Яну 2016, 22:07

Здравейте нов съм във форума и се чудя дали има някакви по-лесни магии за начинаещи , които няма да окажат вреда на мен или някой друг ! Ще съм ви много благодарен ако споделите :) icon_angel
Аватар
magicstudent
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Дек 2015, 23:09

Мнениеот Wizard » 23 Яну 2016, 15:37

magicstudent написа:Здравейте нов съм във форума и се чудя дали има някакви по-лесни магии за начинаещи , които няма да окажат вреда на мен или някой друг ! Ще съм ви много благодарен ако споделите :) icon_angel


Можеш да започнеш от форума за Начинаещи.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Lustre4108 » 23 Яну 2016, 16:22

Ами има доста варианти- просто се захвни и изучи различните пътища на магията и различните програми за магическо развитие. Най-безобидните са системите от рейки тип. Ако искаш все пак да навлезеш по-надълбоко и си начинаещ, не си губи времето с книги и разни "магически среди" ами си потърси добър учител. Най-безопасните системи за магия са тези от рейки тип- умишлено са направени така, че да не можеш да навредиш(нито на себе си, нито на другите). Най-важно от всичко е да определиш кой е твоят магически път, задача, която за много хора, включително и за мен се оказа много трудна. На мен ми трябваха години от живота за да разбера, че определени практики не работят за мен. По-лошото беше, че разни хора от окултните среди, които бях допускал до себе си и които следваха тия пътища, макар и с добри намерения се опитваха да ме окуражат да продължа, но пък ми направиха слонска, а не мечешка услуга, заради които вече не допускам окултисти до себе си...
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16

Мнениеот eXPerience » 24 Яну 2016, 03:59

Аз лично, след като намерих това, което е за мен, съжалявах, че съм изгубил време в търсене и правене на "по-лесни" неща, "по като за начинаещи" и т.н. Гледай и при теб да не стане така. Една система трябва да предоставя необходимото да се справиш с трудностите ѝ, освен ако практикуващите я не си премълчават нещо.

И не отхвърляй нищо лековерно. Иначе пак може да попаднеш в предния капан.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 21 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 21 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта