Случвало ли ви е се толкова странно нещо?

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот Arian Star » 01 Авг 2005, 19:08

Здравейте скъпи приятели,
Днес ми се случи нещо много странно и ми се иска да ви питам дали можете да ми го обясните! Днес сутринта направих за първи път медитация под ръководството на един йога инструктур, който е записан на диск! По време на сеанса трябваше да избера някакво решение или ключова дума за мен и аз избрах думата Любов! А ето какво се случи! По-късно следобяд аз излязох да се разходя в парка сред природата и внезапно на пътя се появи един мъж и ме заговори! Аз разбира се се уплаших първоначално, защото знаете какви ги има по парковете! Но нещо странно се случи! Погледнах го още веднъж и сякаш нещо в мен ми каза, че трябва да остана! Говорихме и моето усещане се засили, че този човек някъде съм го виждала, някъде в друг живот! Прилича се/гледайте да не паднете на Исус Христос, такъв какъвто го изобразяват само, че без сини очи, а с кафяви/ . Иначе си беше нормален млад мъж, малко обаче беше запуснат с мръсна коса и дрехи, но сподели с мен, че е изгубил наскоро баща си! Говореше много мъдро и съвсем не беше луд! Приятели, аз през цялото време имах усещането, че този човек, уж непознат, всъщност изобщо не ми беше непознат! Можете ли да ми го обясните като вещи хора, какво беше това! Появи се пред мен, после ме изпрати до края на парка, и сякаш изчезна отново на там! Можете да ме помислите за луда, а и аз през цялото време се чувствах особено и сякаш вибрирах от глава до пети от някаква енергия! Не знам дали това няма връзка с мантрата, която изрекох по време на сеанса? Чудно нали? Моля ви, ако някой има някакво обяснение да ми пише? icon_flowerface icon_thanks
Аватар
Arian Star
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 145
Регистриран на: 27 Юли 2005, 16:04
Местоположение: Burgas

Мнениеот AryanSun » 01 Авг 2005, 19:23

Ами любов от пръв поглед,какво друго:)).

Създала си аура на любов около себе си и си попаднала на
човек,който има явно нужда от това.Ако усещаш,че ти е добре
с този човек,продължавай да имаш контакти с него.Съветвам
те да го прекараш и през някакъв тест(гадание) да видиш
дали всичко е ок.

Иначе нищо особено,случва се и ще имаш доста такива прежи
вявания,щом си тръгнала по окултния път.Така че свиквай:)).
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 44 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 44 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта