Среща на форумците от София

Екипът ни очаква всяко ваше предложение, идея или съвет, относно подръжката на форума. Обратна връзка с Вас, потребителите на форума.

Мнениеот Abathor » 12 Май 2009, 13:47

Май някой път ще взема да дойда.
Надявам се да бъде през май(месец) хайде на среща.
Agnoscetis Dei, scio ipse
Аватар
Abathor
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Яну 2007, 18:42

Мнениеот puntina » 17 Май 2009, 23:34

Абе да ти кажа честно не си изпуснал много...
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот sanguinary » 18 Май 2009, 02:37

puntina написа:Абе да ти кажа честно не си изпуснал много...

Това не се ли казваше, когато някой е изразил съжаление, че не е присъствал някъде? :roll:
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот ZefaS » 09 Юни 2009, 17:54

Когато Сангуинари, Галина и Абатор дойдат на ведъж и аз 100% пристигам. icon_salut icon_occasion
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София

Мнениеот sanguinary » 10 Юни 2009, 22:40

ZefaS написа:Когато Сангуинари, Галина и Абатор дойдат на ведъж и аз 100% пристигам. icon_salut icon_occasion

Странни предпочитания, мълчаливи приятелю. Повече от две години изминаха, откакто тази смес беше забъркана... макар, че за Абатор не съм сигурен. Всъщност, на мен също ми се е прищяла Галина, но ако се случи така, че да се съчетаем, то аз съм на швепсче. Не че нещо, просто спамът неминуемо ще придобие нечовешки параметри. :mrgreen:
А между другото, какво стана с онзи юнак - Блек Сън? Гурбетчия го раздаваше, но не го ли погна кризата и него насам?
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот The Shadow » 11 Юни 2009, 09:20

А между другото, какво стана с онзи юнак - Блек Сън? Гурбетчия го раздаваше, но не го ли погна кризата и него насам?


Ако е същият Блек Сън... Таковата, Спасов (28г.)... Великобритания , Лондон... Април месец още си беше там, до колкото ми е известно. Ако не е същият... :oops:
Аватар
The Shadow
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 60
Регистриран на: 27 Май 2009, 07:09

Мнениеот sanguinary » 11 Юни 2009, 19:53

The Shadow написа:
А между другото, какво стана с онзи юнак - Блек Сън? Гурбетчия го раздаваше, но не го ли погна кризата и него насам?


Ако е същият Блек Сън... Таковата, Спасов (28г.)... Великобритания , Лондон... Април месец още си беше там, до колкото ми е известно. Ако не е същият... :oops:

Да, същия. Той по Франция вилня, после Англия :)
Викам някой ако знае нещо за пристигане или нещо такова, ама щом няма.
Мерси все пак Shadow.
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Abathor » 19 Юни 2009, 06:13

Хубаво лятно време.. аз обаче нещо съм се бъгнал и не ме влече да пия алкохол.
Тоник в лятното време е нещо страхотно.
Дайте да се съберем някакви хора - по възможност да дойдат малко по интелигентни и възпитани "колеги" за да не става джунгла.. лошото е че в такава среда много ше бия на очи :oops:
Май ще взема да организирам нещата по скайп.
Agnoscetis Dei, scio ipse
Аватар
Abathor
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Яну 2007, 18:42

Мнениеот sanguinary » 20 Юни 2009, 21:26

Abathor написа:Хубаво лятно време.. аз обаче нещо съм се бъгнал и не ме влече да пия алкохол.
Тоник в лятното време е нещо страхотно.
Дайте да се съберем някакви хора - по възможност да дойдат малко по интелигентни и възпитани "колеги" за да не става джунгла.. лошото е че в такава среда много ше бия на очи :oops:
Май ще взема да организирам нещата по скайп.


За да бие някой на очи, може би трябва да е 80 годишна баба, с къса поличка, потник на Brutal Truth, и каска за хокей на лед. И пак не е сигурно, освен ако не ми обърне бирата. Тогава наистина ще бие на очи.
Хубаво си изразил предпочитанията си, относно посетителите, но...
Представи си как някой си казва: "Ех, кофти... няма да ходя на срещата, защото аз съм нискоинтелигентен и с никаква култура." .
Ако ти се ходи, просто отиваш и това е! Няма да си избираш годеница я!
А и поне според моите наблюдения, почти всеки е интелигентен и възпитан, когато поиска. Просто някои рядко го искат. Не се зареждай с особени очаквания и така със сигурност няма да останеш разочарован. От опит го знам.
Просто идваш да изпиеш по една... добре де... един тоник, с хора, които ти е интересно да видиш и това е.
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Cath » 21 Юни 2009, 22:54

аз предполагам, че някъде към 10-12 юли ще имам възможността и желанието да прекарам време в компанията на трезви, високоинтелигентни хора. условието за скромността, въпреки че нямам каска за хокей на лед и не съм на 80 години все още, не мога да изпълня. помислете по зададените дати.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Abathor » 22 Юни 2009, 19:14

Звучи добре.
Като знаеш сигурна дата просто пиши. Има 99% сигурност да се видим.

sanguinary ще го кажа по друг начин. Желателно е на срещата да има позитивни и общителни хора. Лигавщините в умерени граници са приемливи, смехът препоръчителен. Последното нещо което искам е някой да ми разваля хубавия слънчев ден с глупости.
Agnoscetis Dei, scio ipse
Аватар
Abathor
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Яну 2007, 18:42

Мнениеот The Shadow » 22 Юни 2009, 20:28

хубавия слънчев ден


Ама то може да вали, както е тръгнало на дъжд напоследък...
Аватар
The Shadow
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 60
Регистриран на: 27 Май 2009, 07:09

Мнениеот sanguinary » 22 Юни 2009, 21:10

Cath написа:аз предполагам, че някъде към 10-12 юли ще имам възможността и желанието да прекарам време в компанията на трезви, високоинтелигентни хора.

От тук следва ли да разбираме, че през останалата част от годината, имаш желанието да прекараш време в компанията, на неадекватни, слабоумни хора? :mrgreen:

Abathor написа:sanguinary ще го кажа по друг начин. Желателно е на срещата да има позитивни и общителни хора. Лигавщините в умерени граници са приемливи, смехът препоръчителен. Последното нещо което искам е някой да ми разваля хубавия слънчев ден с глупости.


Разбрах те още първият път, Абатор. Предполагам, че това са очакванията на повечето. Очакванията! Има разлика между очаквания и изисквания. Когато има очакване, вариантите са основно 3:
1- оправдаване на тези очаквания и
2 - разочарование
Изискванията ти..., те са основателни, може би ако се явявахме на кастинг.
Тук е място, в което се обсъждат теми, от които, нискоинтелигентен човек рядко се вълнува. Опасността от присъствие на такива хора е малка, но не никаква. А и обикновено кротват, когато видят, че не вървят особено.
Освен това, пак от опита ми до тук, ще ти кажа нещо. Достатъчно е и един човек да оправдае очакванията ти, за да останеш с добро впечатление, като цяло, пък дори останалите да са дошли с пъклената мисия да ти развалят слънчевият ден. При мен поне е така. Може би при всеки е различно.
И тук е момета да кажа кой е третият вариант - надминаване на очакванията...
Вероятността е малка, но не никаква :mrgreen:
Ще се радвам да ви видя и двамата. Бих се радвал на всеки, който идва, с очакването да си прекараме добре.
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Lord Njarlathotep » 28 Авг 2009, 11:40

Дали скоро има вероятност... да се сберем... няколко... интелигентни идивиди... и в София... по възможност... без просташките изцепки... и заяждането... които... винаги... развалят... обстановката... и я правят меко казано... нетърпима...
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот avalance » 29 Авг 2009, 07:44

лошо няма за среща ама лорде това де си го написал брат с изискванията автоматично те изритва от списака :mrgreen:
Аватар
avalance
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 108
Регистриран на: 10 Окт 2007, 16:10

Мнениеот avalance » 29 Авг 2009, 07:52

имам едно предложение защо да не се организира нещо по голямо от обичаините трима четирима които идват на срещите ? Прадлагам да замислим една среща на целия форум от всички градове да се съберем някъде кадето ще е по удобно на всички :) даваите предложения icon_angel
Аватар
avalance
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 108
Регистриран на: 10 Окт 2007, 16:10

Мнениеот Enforcer » 30 Авг 2009, 17:56

avalance написа:имам едно предложение защо да не се организира нещо по голямо от обичаините трима четирима които идват на срещите ? Прадлагам да замислим една среща на целия форум от всички градове да се съберем някъде кадето ще е по удобно на всички :) даваите предложения icon_angel

Аз съм навит. На следващата среща съм там. Както се казва +1.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот sanguinary » 29 Сеп 2009, 01:26

avalance написа:Прадлагам да замислим една среща на целия форум от всички градове да се съберем някъде кадето ще е по удобно на всички :) даваите предложения icon_angel

То хубаво, нека е удобно за всички, но би било добре, да се съобразим с болшинството. Например, ако са 10 човека от София , един от Варна и двама от Пловдив, нали няма да е в Стара загора срещата. Пък ако се съберат повече варненци, ще се съобразим.
Макар, че ми звучи прекалено грандиозно, за да успее организацията.
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот puntina » 01 Ное 2009, 20:59

Мога да предложа място в София, но не и... "средно положение", ако ще се срещате само софианци, мястото е "Екзарх Йосиф" 84. Кафенето се казва "ДиК". Тихичко. Зеленичко. Спокойничко. Има и алкохоли (това към хората, които обичат този спорт). А и персонала са в бранша на занимаващите се. Така че. Казвайте! :)
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот Lord Njarlathotep » 02 Ное 2009, 09:46

Всъщност се досещам за доста по подходящи заведенийца... за такива срещи... примерно чайната Veda House... е доста подходяща.. с невероятната обстановка.... icon_angel въпреки някои от ограниченията наложени в заведението като без пушене и алкохол.... наистина си заслужава...
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта