Среща на форумците от София

Екипът ни очаква всяко ваше предложение, идея или съвет, относно подръжката на форума. Обратна връзка с Вас, потребителите на форума.

Мнениеот galina_dim » 09 Ное 2008, 12:00

Зеф, най-тъпото е, че на място такива дискусии не се водеха. Може би щеше да е различно :)

*На бирата наблегнахме, друже, не се тревожи.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Mixael » 09 Ное 2008, 14:58

То това е,...
интелигентните дискусии нека са за форума.
Ако се събира хора за практика няма да дойде никой.защото тука ако практикуват 10% от всички,значи 2% да дойдат на среща,останалите 8%практикуват "друго"те си знаят.Отези два процента който ще присъстват ,практически няма да са навити и ще има разбор на техники докато се уточни, какво,къде, как...мина няколко часа в нагаждане и ако още има някой останал се прави нещо...в много случай не се стига до такава работа а само се говори.Така че цедката е голяма.Много говорят и нищо не показват.
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот mandragorko » 09 Ное 2008, 21:53

...Галина,искам да поднеса извиненията си към теб,за това,че те игнорирах за определен момент,но...въпреки това се надявам да запазим добрия дух в отношенията си...знаеш,че си ми на сърце!!!
...относно срещата-благодаря на Кат,Архимикус,Жоро и Галина-единствените сериозни хора...поне научих интересни неща за окултния живот в Пловдив и че Галина не е уиканка :)
...Кат,мила,заради теб ще яхна метлата и ще разгледам по-обстойно града на хълмовете...
...брат Нем,това което направи,бе важно за мен и съм ти искрено благодарен,макар да игнорирах Галка,а теб пуснах на терасата...
...като цяло срещата бе приятна до определен момент и се надявам, следващата с по-специално отношение да се проведе само и единствено със сериозни и интилигентни!!!! хора...
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот sin angel » 09 Ное 2008, 23:17

абе хора ,какви са тези глупави спорове и скандали ,като сте искали "интелигентна" среща да сте си поканили определени хора ,вие все едно не познавате Блот и Викинга че са веселяци и на срещи на форума не обсъждат окултизъм или подобни теми ,а просто отиват да се позабавляват,защо ги нападате а пък и празника е за да се празнува всеки по своя си начин го прави ,като сте искали нещо определено да не сте ги канили,а не сега да ги изкарвате най-големите тъпанари ,както елфчето каза всеки да си гледа в своята паница и аз ако бях дошла щях да се напия и да купонясвам ,а не да тръгна да си говоря на сериозни теми ,тези неща не се правят по празниците или на купон!

Нищо лично към никой ,не искам засегнати :)

Поздрави и целувки за Галинчето (прекрасната домакиня) :)
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот Cath » 09 Ное 2008, 23:21

И моята идея беше същата за предстоящите срещи. Радвам се, че с някои хора сме на едно мнение.

Ако ще идвате в Пловдив (май ще го доживея тоя момент), нека да е напролет.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Cath » 09 Ное 2008, 23:37

мило момиче,
аз изрично не споменах имена, как реши, че говорим за Блота и Викинга? май от една паница ядете. не мисля, че е много хигиенично. приеми го като нещо, върху което да помислиш, а не като нещо, от което да се засегнеш. като го осмислиш - знаеш ми скайпа.

незнам дали си запозната, но "празникът", за който говориш предполагам е Самхейн, който доколкото си спомням е на 31ви октомври, срещу 1ви ноември. ти кога празнуваш нова година - на 31ви или на 1ви? срещата се проведе на 1ви именно с тази цел - да се пропусне празнуването.

хайде сега дружно да спрем да си хвърляме камъни в градинките, или помия в паничките, и да си спомним защо сме тук и какво коментираме.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот degagement » 10 Ное 2008, 08:22

Стига сте оплювали блота и викинга. На тея двамата на живо гласчето не им чух. По някое време се замислих това изобщо те ли са.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот degagement » 10 Ное 2008, 08:24

Мамини кротки агънца... и блота и викинга :)
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот FireSun's Viking » 10 Ное 2008, 10:31

degagement написа:Мамини кротки агънца... и блота и викинга :)

Точно такива сме :)
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот galina_dim » 10 Ное 2008, 10:33

Грозна работа...

*Ейндж, ако те чуя още веднъж каква прекрасна домакиня съм, ще те отвлека и затворя за два три дни у дома, поне да знам защо го казваш :mrgreen:
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот B-L-O-T » 10 Ное 2008, 16:17

degagement ти кой трябва да си ? Не помня да е имало човек с такъв ник там . Я се опиши големи лош вълко да се сетя?
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот galina_dim » 11 Ное 2008, 16:45

B-L-O-T написа:degagement ти кой трябва да си ? Не помня да е имало човек с такъв ник там . Я се опиши големи лош вълко да се сетя?


Дойде най-късно, но категорично беше там :)
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Nemezius » 11 Ное 2008, 18:25

B-L-O-T написа:degagement ти кой трябва да си ? Не помня да е имало човек с такъв ник там . Я се опиши големи лош вълко да се сетя?


бъркаш пола- вълчица е, казано в този стил :) Това е Зеирна, бре Викинг :)
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Nemezius » 11 Ное 2008, 18:29

корекция в обръщението- не е към викинга, а към Блот
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Марио » 11 Ное 2008, 21:27

Cath, ако искаш среща(окултна), където да се дискутират сериозни окултни/езотерични/духовни теми трябва да се събереш с хора, които имат възгледи и представи сходни/еднакви на твоите. На тази среща още от самото начало се знаеше, че се събираме да се видим, посмеем и попийнем(аз поне така си мислех). Опитите да се водят сериозни разговори на такова събиране, представляващо една разноцветна палитра е безмислено. :) Стига се единствено до така н.р. paradigm bashing. За сериозни разговори, участващите в него хора трябва най-добре да се работили заедно, да са стигнали до сходни изводи и да се създаде една приятна атмосфера на съответствие. За това на такива срещи това е невъзможно.

Иначе на мен ми беше приятно и забавно. icon_eusa_dance Аваланч, кога пак ще пием? :mrgreen:
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот avalance » 13 Ное 2008, 14:45

Марио ами пич няма да се съглася с теб винаги има какво да се научи от подобни срещи независимо от разбиранията на всеки един на това маи му се вика обмяна на опит а и ако не си забелязал почти всички се занимават с по няколко неща и са пробвали много други така 4е обмяната винаги е полвзна BangHead BangHead BangHead
а до колкото за запои винаги когато има кандидати drunk icon_occasion
Аватар
avalance
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 108
Регистриран на: 10 Окт 2007, 16:10

Мнениеот Cath » 14 Ное 2008, 11:10

съгласна съм с Аваланс, както споменах в една друга тема - хората са различни, но винаги можеш да научиш нещо ново от всеки, стига той да има какво да ти даде.
със същия успех, можехме да се видим посмеем и попийнем докато си говорим смислени неща. какво толкова се притеснявате да говорите за окултизъм не ми е ясно! да се събереш с хора, които се счита, че са окултисти и да не говориш за окултизъм е все едно да отидеш на кръчма с ансамбъл "Българе" и да не играеш право хоро!!!

но както и да е...
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот damnameneus » 14 Ное 2008, 16:58

Кате, явно единствено ние съжаляваме, че не оползотворихме срещата като хората, в смисъл, че не научихме нищо от никой, защото никой не пожела, а явно единствените, които сме отишли и останали с нагласата, че има какво да научим сме пак ние, явно пишещите и посещаващите този форум считат за достатъчни знанията и развитието си, което намирам за завидно, браво съдушници наши, продължавайте така, простете ни, че така скърбим обаче за пропуснатата възможност...
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот FireSun's Viking » 15 Ное 2008, 11:22

Абе кво само се оплаквате като разгонени кучки...
Като не ви е харесало дигате си гъзовете и се връщате в провинцията, откъдето сте. 100 поста пуснахте на тема как не сте обменили окултна информация. Никой не е искал нищо да каже и не го е направил, ако искахте толкова много да се направи нещо, защо не си го направихте сами. Ама като ви видях и вие си бяхте пиянки...
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот Cath » 16 Ное 2008, 21:07

е, много ясно, че сме пияници (особено пък аз), ние не го крием, че дори сме и горди! колкото до правенето на неща - повярвай ми, моето момче, правим си ги нещата.

колкото до провинцията - дано Боговете бъдат все така благосклонни, че да ме оставят да си живея в провинцията!

не се оплакваме - споделяме - нали форумите бяха за това?

колкото до разгонените кучки - хайде да се разберем така, всеки да прави това, което е свикнал да прави - от теб разгонването, от мен кучката.

както и да е... мисля, че изчерпахме въпроса, всеки, който желае да се заяжда - нека бъде така любезен да го направи на лични.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта