Среща на форумците от София

Екипът ни очаква всяко ваше предложение, идея или съвет, относно подръжката на форума. Обратна връзка с Вас, потребителите на форума.

Мнениеот FireSun's Viking » 13 Май 2006, 21:33

Повече се отказвам да правя такива неща зашото дойдоха само 3ма човека. Ако някоий иска да прави той. protest
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот Air » 13 Май 2006, 22:49

Тогава на 3-ти юни, на пилоните на НДК, един часа?
Аватар
Air
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 120
Регистриран на: 28 Фев 2006, 20:21

Мнениеот Arhimikus » 14 Май 2006, 06:51

Предлагам ви първо да се запознаете лично и след това да си правите срещички. Така процентът на присъстващите значително се увеличава... казвам ви го от личен опит ;)
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот zaek » 14 Май 2006, 20:36

ЗА сега за 3-ти ме бройте там сам ако не ми мине черна котка пътя.Това ме устройва че за сега поне се очертава да съм в Сф по това време а и часа е добър-по обед хммммм за една обедна биричка icon_occasion стаааааава.Надявам се да се съберем повече хора ще следя темата ако има промяна уведомете ме на ЛС ако не я видя моляяяяяя.И Некрон не се отказвай бе човече всеки следващ път ще е по добре(надявам се) аде 3-ти е далече и всеки има време да си нагласи програмата.
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот DragonFire » 14 Май 2006, 20:45

Аз съм на линия за 3-ти. Забавно би било. Пък и обедната биричка си е нещо много хубаво. Само да не се окаже, че съм на изпит, че това вече няма да е много шик.
Нищо вярно- всичко позволено
Аватар
DragonFire
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Ное 2005, 07:37
Местоположение: София

Мнениеот FireSun's Viking » 14 Май 2006, 20:49

Незнам дали ще дойда, пробвах веднъж нестана 2ри път не ми се губи време.
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот DragonFire » 14 Май 2006, 21:03

Значи се отказваш прекалено лесно. Какво толкова. Едва ли си толкова накърнен и обиден, че заради това да не дойдеш. Какво толкова, ако нямаш друга работа, защо не?
Нищо вярно- всичко позволено
Аватар
DragonFire
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Ное 2005, 07:37
Местоположение: София

Мнениеот FireSun's Viking » 14 Май 2006, 21:10

Защото като видях човека който дойде на миналата среща (нищо лично) задаваше репортерски и само философтваше затова и даже неискаше да практикува, А ТОВА Е ФОРУМ ЗА МАГИЯ се пак. Ако всички са така много лошо.
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот Bloody Alibis » 15 Май 2006, 03:46

necron написа:Защото като видях човека който дойде на миналата среща (нищо лично) задаваше репортерски и само философтваше затова и даже неискаше да практикува, А ТОВА Е ФОРУМ ЗА МАГИЯ се пак. Ако всички са така много лошо.


Стига де ще ме караш да се чуствам съвестно (а аз имам съвест в излишък :mrgreen: ) няма да се отказваш...аз просто си падам леко уникатче,а относно философстването предупредих те че бърборя мн :P иначе недей сиг съм че другите са нормални(как страно звучи тази дума за магове а :P ) недей са да не идваш само щот съм те отчаяла
(де и хейтърсите ми да се отчайваха така бързо от мене отдавна нямаше да имам проблеми :wink: ) Сигурна съм че останалите са милион пъти по знаещи и можещи от мен само ( И ще научиш наистина полезни неща от тях) дет просто извади лошия късмет да попаднеш на предната среща на моята скромна личност :P Недей са да не идваш заради един провал... :? БТВ май ше се замисля над предложението на майка ми да следвам журналистика до година кат ти чета поста хахха...въпреки че актьорството си е за мен :P аре 4ао 4е стана 7 без десет и нз кво пиша а трябва да ходя на даскало а ти си посмили некрон и не се отказвай,а вземи ела...
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот zaek » 15 Май 2006, 08:17

Аде бе Некрон стига с глупостите ще е забавно защото сам сигурна че ще сме повече хора.Така значи който иска на 3-ти на пилоните на НДК в 13,00 часа по обед койтоиска да идва.Аз ще сам там ако не ми мине черна котка пътя.И другите аде излете от анонимността и аде да се видим icon_flowerface
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот FireSun's Viking » 15 Май 2006, 08:21

Ще си помисля, но нищо необещавам..........
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот Ogneno Drakonche » 15 Май 2006, 09:40

Ако успея да се събудя и аз ще дойда :) И ако не ми мине котка път де :)

Некрон, аз от сега да ти кажа, ако решиш да идваш, че съм от хората дето задават въпроси и слушат много съсредоточено и преценят дали няма да оплетат конците ако направят нещо :) (мн ме е страх да не сбъркам някоя магия и да донеса лошо на някой :( )
Dum Spiro Spero
Аватар
Ogneno Drakonche
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 09 Апр 2006, 09:15
Местоположение: Между рая и ада, между мечтите и реалността

Мнениеот FireSun's Viking » 27 Май 2006, 09:25

Ако някой ще организира среща (това тоя път няма да съм аз) сега е момента да пише. За сега е 3 от 1 часа на НДК.
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот sanguinary » 28 Май 2006, 05:05

Само това ли са софийските абракадабровци? Не е възможно.
Некроне,черепе ненагледен,толкова ли не можеш да се справиш с едно любопитно диване? Видях,че сте набори ,иначе се бях засилил да кажа лапе.
Заек, а ти случайно да забелязваш едно нещо?
От части предвиждам общия пейзаж,но ще се въздържа от пророчества. Ще ти го кажа по заобиколен начин.Заек,ако ти мине черна котка път и кажи да се прибира, а не е зле да я хванеш за ръчичка за компания до нас.
Архимикус е някак си прав този път.
И имаше един коментар за биричка ,дето ми стопли сърцето помня, но до там.
Така че колкото и примамливо да ми се стори заглавието, май и аз ще съм на състезание... О,не просто състезание ,ами рррееепубликанско.
Изтласкване на зайци от нисък старт...
Шегичка.
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот galina_dim » 28 Май 2006, 05:23

Мисля да намина... От чисто лИбИпИтство :)
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Bloody Alibis » 28 Май 2006, 05:28

Аз също май ще дойда нищо че съм досадно и че съм любопитно и че съм диване,а и май с некрон не сме баш набори,той май сега навършил 17,а аз тепърва 18 как да е пак говоря глупости,да ве в общи линии май щее дойда...само не се плашете дееее не съм толкоз зло и отчайващо,само съм леко невежо :) ма то тва не е чак такъв порок...и е поправимо за мой късмет :)
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот FireSun's Viking » 28 Май 2006, 07:22

Времето ще покаже какво ще стане. Аз несъда за хората по годините, а по умственото развитие, някои хора неузряват и на 60. Ще видим дали това ще е втората и последна за мен среща на форума или от сега нататък ще се виждаме постоянно всеки месец. Както казах времето ще покаже........
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот ChaoS » 28 Май 2006, 09:43

Предложение.
Относно срещата.

Мили мои, знам, че това е среща на магически форум, обаче все си мислех, че основната й идея, поне в началото, е да седнем на по бира/чаша кафе и да се опознаем какви сме и що сме.
Така че предложението ми е следното.
Да не се СТАРАЕМ да обръщаме разговора на магически теми.
Имаме си МГ за тая цел.
Предлагам наистина да се видим с основна цел запознанство.
Таман и няма да има такива оплаквания като това на Некрон.

Аре- ако мога ще дойда и аз.
Видяло се е.
Само трябва да си спомня на кое му казваха пилоните, че до сега когато и да съм си устроил среща там, не съм познавал...
Става въпрос за онези до спирката на трамвая, или?
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот FireSun's Viking » 28 Май 2006, 11:31

Еми едни знамена май на това им викаха.
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта