Среща на форумците от София

Екипът ни очаква всяко ваше предложение, идея или съвет, относно подръжката на форума. Обратна връзка с Вас, потребителите на форума.

Мнениеот FireSun's Viking » 04 Юни 2006, 17:02

иМА СНИМКИ
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот Ogneno Drakonche » 04 Юни 2006, 18:51

ChaoS е поне имаше котка :)

necron то хубаво има, дай да ги видим :>

И на мен срещата ми хареса, не хапете (което е хубаво) и пиете много бира :) Просто сте прекрасни :) Ще ми е приятно пак да се видим така :)
Dum Spiro Spero
Аватар
Ogneno Drakonche
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 09 Апр 2006, 09:15
Местоположение: Между рая и ада, между мечтите и реалността

Мнениеот zaek » 04 Юни 2006, 19:50

Много мило че сте се сетили за нас. :mrgreen: За сангвинари не знам аз имах просто голям проблем и както казах нямах нет под рака за да се обадя че ще пропусна срещата.Както казах да не се каня много на се надявам да не пропусна другата среща с групата.И какво каза дракончето пиете много бира :P мммммм....май сме от една кръвна група icon_occasion ех че ме е яд ама какво да се прави таъв е живота по някога.И искамд авидя снимките аде бе Некрон пусни ги поне снимки да видя.И за слеваща среща ако има чакам да ме уведомите на ЛС ако не я видя като тема във форума
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот FireSun's Viking » 04 Юни 2006, 20:53

Къде да ги пусна снимките, неискам всички които влизат да ги виждат. Ще си направа мейл, още един и ще ги пратя там, който ги иска и аз прецена ще му дам паса да ги гледа.
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот hekata_ehnaton » 04 Юни 2006, 22:34

Освен да кажа - благодаря за дружния отговор... icon_blob1 icon_blob1 icon_blob1 icon_blob1
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот galina_dim » 05 Юни 2006, 07:55

Хеката, някъде се изгуби дружния въпрос...
Май питаше къде е била срещата - в бирария Ботуша. :)
Така добре ли е?

icon_angel
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот sanguinary » 05 Юни 2006, 10:04

Младежта,аз бях цял ден в Надежда,живеейки там. Черната котка следващия път обещавам да вържа в нас, за да не излиза.
Ами аз не съм казвал ,че ще идвам! Нямах особена работа,но не ми се блъскаше по центъра.
Другия път ако направо в Надажда чукнете срещата,ще се озова там.
Ето,сега вече може да кажете,че съм дал дума,но за НДК... недейте така.
Заяц,метни снимчетата,като ги разгледаш.
necron написа:Къде да ги пусна снимките, неискам всички които влизат да ги виждат. Ще си направа мейл, още един и ще ги пратя там, който ги иска и аз прецена ще му дам паса да ги гледа.

Череп,май обичаш да се изживяваш като началство,а?
Държиш се сякаш имаш някаква интересна играчка и ще я дадеш да я види само ,който ти е дал семки. Ако ми е толкова зор ,ще ги потърся от зайката. Всъщност,ако снимките са голи,ще си върна думите назад,защото тогава ще те разбера защо ще ги къташ така.
icon_occasion
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот FireSun's Viking » 05 Юни 2006, 11:24

Хммм, нищо некътам, но това е се пак е форум за магия и не е добре да си даваме снимките ей така. Има и странични фактори, който и няма да ги спомена сега за да не пламне пак някоя стара вражда ......... Който иска снимките да ми пише на ЛС и ще му ги дам.
А относно шефа, незнам от къде си изградил това мнение з мене. Айде със здраве и другия път се домъкни със своя сърказъм за да ни размиваш повече ........
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот ChaoS » 05 Юни 2006, 11:38

Да, определено, Сангвинари, другия път те искам на линия.
Защото там нямаше с кого другиго да се заям, освен с Галина_Дим.
А тя е жена, ерго- ще се наложи каквото и да стане.
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот Arhimikus » 05 Юни 2006, 13:38

Абе чкичко си беше... и след това :mrgreen:
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот Arhimikus » 05 Юни 2006, 13:45

Абе чкичко си беше... и след това :mrgreen:
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот Bloody Alibis » 05 Юни 2006, 15:12

ChaoS написа:Да, определено, Сангвинари, другия път те искам на линия.
Защото там нямаше с кого другиго да се заям, освен с Галина_Дим.
А тя е жена, ерго- ще се наложи каквото и да стане.


хаха ако питаш мен Галина те схруска за закуска(без да се засягаш)...но определено ми се ще да видя словесен двубой между нея и сангвинари
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Ogneno Drakonche » 05 Юни 2006, 16:25

Залагам на Галина ;) (и това не е просто женска солидарност :) )

necron можеш на мене да ми ги пратиш > Dragon.Jen@gmail.com
Dum Spiro Spero
Аватар
Ogneno Drakonche
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 09 Апр 2006, 09:15
Местоположение: Между рая и ада, между мечтите и реалността

Мнениеот FireSun's Viking » 05 Юни 2006, 19:17

Малко снимките съм ги направил по погрешка на малка резплюция ама карайте вижда се може да си ги сложите на аватари ........... Случва се и на най добрия.
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот galina_dim » 05 Юни 2006, 19:29

Хора, моля ви се, има и такива, които не са ме виждали никога... Не им създавайте страхова невроза, не съм въплъщение на злото... :mrgreen:

Архи, още ли те държи, че пишеш с крака и пускаш по два пъти? drunk
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот ChaoS » 05 Юни 2006, 21:31

Галина, няма от какво да се нвротизират.
Сладка си.
Само дето хапеш.
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот sanguinary » 06 Юни 2006, 06:37

Ами не,галинке,спокойно,не точи зъбките :wink: В такива словесни двубои не намирам смисъл и предварително се признавам за... победител.
ChaoS написа:Да, определено, Сангвинари, другия път те искам на линия.
Защото там нямаше с кого другиго да се заям

Може би ни се разминават разбиранията за "заяждане",но ако е това,което аз разбирам под тази дума,то ще трябва да си бая мутирал и чел. Защото иначе violent1
:mrgreen: Добро момче си, бих обсъдил някои неща с теб,но не и да се заяждам ,с цел после меджик журито да ни оценява. Аз не съм сладък и не хапя. Значи след като не съм сладък ,нямаш особен интерес да ме впечатляваш с каквото и да било първо и второ това става по малко по-различни начини от тези,с които би впечатлил галина бланка. Това че не хапя,би трябвало да те наведе... Да ,би трябвало наистина да те наведе на мисълта,че използвам зъбите си само за дъвкане на вече убитите събеседници. Любовта си има граници icon_occasion
8) ,особено мъжката. Е,освен ако не си особено сладък. love8
Bloody Alibis написа:определено ми се ще да видя словесен двубой между нея и сангвинари

Ами дори и да има,щом е такъв голям интереса,имам едно предложение. Галина,викам да спретнем едно напрегнато диалогче icon_argue и да го запишем с камера. Така като гледам ще падат добри кинти. А,между другото от сега да ви кажа,че момента със сдобряването ще е на двойна цена и за лица над 18г.
Започвайте да събирате от закуски от сега icon_salut
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот galina_dim » 06 Юни 2006, 06:49

Аз със зъбки не работя - много ми е примитивно :) Вижте, езикът е оръжието, което държа нон стоп остро, но пък той се точи сам от употреба...
И все пак един много уважаван от мен философ казва "Не вади меч без нужда", така че острото оръжие не винаги е извадено от ножницата.

Сангвинари, все пак (кхъ-кхъ...) не е необходимо да правим това, което всички очакват - да се заяждаме icon_angel , така че спести провокациите или поне ги остави за следващата среща ( това по повод бланкосването).

Блъди, моля ти се, недей така с лошо... каква закуска, аз чая си не съм пила още icon_eusa_dance

Хаосе - не хапя. Само те пробвах icon_angel - много шумна плячка си, ще ми смутиш удоволствието...

И тъй, добър лов на всеки по тези пътеки....

angel13.gif
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот sanguinary » 06 Юни 2006, 07:05

Добър лов на всеки по тези пътеки, законът сега е с нас. icon_occasion notworthy
Това че не използваш зъби ,а само език,няма да го коментирам, макар че ми се щеше.
И нека подчертая. Никой не ти предлага да оправдаваме нечии очаквания. Очаквах да не ме разбереш, но не и толкова погрешно.
Нима ти приличам на човек, който деиства по сценарий? Пък още по-малко ако е писан от други...
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот galina_dim » 06 Юни 2006, 07:12

Не ми приличаш на нищо още, не съм те видяла. Засега единственото ми впечатление от теб, е че не явно не те разбирам, но пък то преди и зайчето не те разбираше... От което изпитвам внезапни симпатии към зайчето и те потупвам приятелски по рамото :) ( това последното е само за да видя как ще реагираш. сега ако познаеш от коя страна съм ти застанала, направо първата бира е от мен. право на опити - един)

icon_angel
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 15 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 15 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта