Среща на форумците от София

Екипът ни очаква всяко ваше предложение, идея или съвет, относно подръжката на форума. Обратна връзка с Вас, потребителите на форума.

Мнениеот Марио » 31 Май 2006, 14:15

Хехехе, пълните форума с глупости. Това да се познаете е най-лесното... Други олигофрени като вас надали ще има, коит да се пържат в този адски пек, пък и от горе на всичко, облечени в ЧЕРНО(!?!?!?!?!) и с някви обърнати пентаграми по дрехите, гледайки злобно, гадно и на кръв ?????? 10 човека ще се съберете и само ще се гледате, докато неразберете, че това са хората които търсите...

Само за "Господари на ефира" ще бъдете.....
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот sanguinary » 31 Май 2006, 14:23

Така, а след пророчествата на Марио Брос и неговото прозрение, че в жегите с обърната пнтаграма не бива да се ходи ,прозрение ,достойно за нобелов лауреат , смятам да ви поздравя с една хубава песен.
Та,поздравявам ви. dance
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот ekaya » 31 Май 2006, 14:34

Ма, голяма радост е тая сраща в подготовката си.... и на края двама - трима изгорели и в прекия и в преносния смисъл... почти да ме убедите да дойда...
sanguinary, вожде, да знам къде ще си, хахаххаааа - на среща на форумниците, предполагам... ако нямаш нещо по интересно за правене :roll:
MaRiO, на това му се казва "на гол тумбак пищови" :oops:
Lasto beth nin. Tolo dan nan galad.
Аватар
ekaya
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 203
Регистриран на: 10 Авг 2005, 13:53

Мнениеот sanguinary » 31 Май 2006, 14:42

ekaya написа:sanguinary, вожде, да знам къде ще си, хахаххаааа - на среща на форумниците, предполагам...

Последно знаеш или предполагаш? Значи според мен знаеш,че няма да цъфна на срещата с форумци, но нямап представа на къде ще ме повее миризмата на бира.
Има едно по-яко за случая на Мариоетката и точно за случая дори.
Опитва се с голо дупе таралежи да мачка...
Айде чао ,че закъснях заради вас.
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот ekaya » 31 Май 2006, 14:43

Ааааа sanguinary, без коментар, ти си знаеш...., а и аз само в един фенклуб членувам и той се нарича "Еккая" icon_eusa_dance

Tinuviel elvanui
Elleth alfirin edhelhael
O hon ring finnil fuinui
A renc gelebrin thiliol...
Lasto beth nin. Tolo dan nan galad.
Аватар
ekaya
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 203
Регистриран на: 10 Авг 2005, 13:53

Мнениеот Марио » 31 Май 2006, 15:01

sanguinary бих те гледал удоволствие по бтв в "Смях в залата". Пробвай се laughing9
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот FireSun's Viking » 31 Май 2006, 16:32

Пентакъла, не съм казал че ще е обърнат, а относно който ще да идва. В 1 на пилоните. Стига пълните темата с глупости, ще си ги разправяме на по бира че така е много сухо ............
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот Bloody Alibis » 31 Май 2006, 16:49

MaRiO написа:Хехехе, пълните форума с глупости. Това да се познаете е най-лесното... Други олигофрени като вас надали ще има, коит да се пържат в този адски пек, пък и от горе на всичко, облечени в ЧЕРНО(!?!?!?!?!) и с някви обърнати пентаграми по дрехите, гледайки злобно, гадно и на кръв ?????? 10 човека ще се съберете и само ще се гледате, докато неразберете, че това са хората които търсите...

Само за "Господари на ефира" ще бъдете.....


Еее що пък да се гледаме злобно не може ли да пърхаме с мигли да се лигавиме да се кикотиме и да се държим като пухкави розови зайчета...тва по ми допада...ма ако е наложително ще одрааботя няколко варянта на злобен поглед до срещата имам няколко дни (еххх не издържах да не флудя :oops: ),а некрон хубу че вас в блот вече ви зная...поне ще знам че поне някой ще намеря... :)
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот zaek » 31 Май 2006, 17:12

Сангвинари, ти си идиот. Но идиот от класа. И идиот със стил! Това го уважавам в теб. Нищо, че понякога ръзиш повече сарказъм, отколкото е нужно...
ХАХА!

О с това даже аз съм съгласна.И даже аз взех да се забавлявам на постовете ти sanguinary.Верно е че се издразних на пряко насоченият ти към мен сарказъм в началото но сега се чудя дали да не ти благодаря защото така ми повдигна леко адреналина и ме освежи.Да ще взема да ти благодаря-благодаря ти!!!И не си прав никога не ще побягна "скок подскок през поляната"напротив винаги съм на линия за един ободряващ словесен двубой незавсимо с кой.Идеята ми беше че не му е тук местото на такав вид спор и мерене на сили защото се размива темата.За целта хората са измислили ЛС и други тем подобни неща.
Дори не подозирах за ефекта на думите си над психо баланса ти ,Бъни. Правилно, не ме взимай много навътре

И грам не си ми подействал на психо баланса,нужно е доста повече от твоя"талант"за да ме изкара от релси и да ме разтрой психически.Не си първия юнак който се опитва.Тъй като нещата бяха адресирани точно към мен го приех за лично отношение а не смятам че някой може да има такова след като даже не ме познава и не е разменил повече от две изречения с мен.Надявам се да греша и се надявам че ти просто си си такъв което си е твой проблем.Щом искаш да си черноглед и песимистично настроен бъди такъв.Твой си проблем.
Колкото до срещата дано всичко е наред и да мога да дойда.
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот Arhimikus » 31 Май 2006, 18:22

Не може ли срещата да е по-рано? Мисля да дойда и да се запозная... с останалите които дойдат.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот ChaoS » 31 Май 2006, 20:56

Ам...
По-рано?


Не, моля, не ми причинявайте това...
Аз по-рано и по-късно не мога.
Програмата ми вече е запълнена от-до.
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот till_it_sleeps » 31 Май 2006, 23:59

в крайна сметка ще има ли среща и ако да кога? мързи ме да чета 6 страници простотии, за да намеря единия пост, който отговаря на темата, та ако някой ме светне наготово, ще съм му благодарна :)
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот zaek » 01 Юни 2006, 07:08

Till срещата е на НДК на пилоните в 13.00 часа в събота ако греша и има промяна моля коригирайте ме.
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот FireSun's Viking » 01 Юни 2006, 08:38

Моля темата да се затвори от модераторите и да се отвори (ако ще се отваря) чак след, срещата щото много спам стана....
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот ChaoS » 01 Юни 2006, 09:31

Подкрепям молбата на Некрон.

Или моля всички пишещи в темата ((включително и аз)) да спрат спама.
Да пишат само ако искат да потвърдят идването си, или ако ще се извиняват, че няма да дойдат и защо.
За да добием известна представа колко((и може би кои)) ще сме.
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот till_it_sleeps » 01 Юни 2006, 12:53

аз съм на работа в събота :mrgreen:
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот wolf_kohen » 01 Юни 2006, 15:47

Ще бъде забавно...

От 10 съм на изпит и ако свърша за 1 ще дойда

Едва ли ще е трудно да се намерим ;-)
IEHVI ADONAI HEILII
Аватар
wolf_kohen
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 109
Регистриран на: 27 Апр 2006, 22:43

Мнениеот ilusia » 01 Юни 2006, 15:56

:oops: Az..евентуално... може да мина :)
Ако не ви се обадя... значи ме е хванало срам :oops:
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот FireSun's Viking » 01 Юни 2006, 20:16

Аз май няма да дойда щото съм на работа, утре ще ви кажа с сигурност.
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот virtual_panacea » 02 Юни 2006, 07:44

Много малко хора станаха пак, а и на мен ми се очертава заниятие.
Може би някой друг път. За сега не мога да ви имам доверие.
Сангуинари, ти последно ще идваш ли,не разбрах?
На които ще ходят, приятно [marq=right][font=Tahoma]прекарване[/font][/marq] :wink:
Аватар
virtual_panacea
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 16 Фев 2006, 03:12

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 17 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 17 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта