Среща на форумците от София

Екипът ни очаква всяко ваше предложение, идея или съвет, относно подръжката на форума. Обратна връзка с Вас, потребителите на форума.

Мнениеот Bloody Alibis » 28 Май 2006, 12:57

Hah...use6tam 4e necron moje i da ne ostane dovolen ot tova "Да не се СТАРАЕМ да обръщаме разговора на магически теми. ...Предлагам наистина да се видим с основна цел запознанство.
" nare4eto go 6 4ustvo :P az na sre6ti vinagi hodq s cel vtoroto i po4ti nikoga ne stigam do razgovor za sa6nosta na koqto e napraven foruma...tai 4e i bira me urejda(samo da ne hodim nekade det iskat li4na karta 4e o6te nqkolko meseca trqbva da is posedq na 18) i kafe me urejda :)az doideee.. :P ligavo mi e
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот zaek » 29 Май 2006, 13:31

Sanguinary саркастичен и песимистичен както винаги.Поздравления,винаги знаеш какво да кажеш за да накараш някой да се понацупи.Добре че не се връзвам лесно иначе доста голяма част от темата щеше да е изтрита заради репликите който бихме си разменили,но няма смисъл:)))))А ако ти се е приискало за компания черно котенце няма да ти го водя аз я.свърши си работата сам не си малък така като те гледам.Никой на сила не караме да идва който иска знае къде и кога.Па какво ще стане на срещата ако някой може да хвърля боб нека каже предварително.Аз не мога но се наявам на нещо добро.Ще видим.
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот FireSun's Viking » 29 Май 2006, 14:53

Как ще се познаем ?
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот Bloody Alibis » 29 Май 2006, 15:08

Предлагам да носиме табелки на вратовете с надпис Магьосник,а такива кат мене ше се правят на Рисуинд и ше напишат МагЕсник няняня...най ленсо е с даване на снимки,ама като се има в предвид,че повечето сиг ще сте предпазливи...ии :/ може да се кара смао на описания :)
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот FireSun's Viking » 29 Май 2006, 15:54

Аз в магически форум недавам снимка............
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот galina_dim » 29 Май 2006, 20:44

:) Аз съм тъмночервенокоса, средна дължина (и на коса и на мен самата) и с нашийник на шипове. Засега само това май ми е сигурно....

icon_angel
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Bloody Alibis » 30 Май 2006, 03:34

чудесно ;) аз бих пуснала снимка ама стадното чуство неми позволява нямам съображения че това е магически форум и бла бла...просто подне веднъж ми се ще да съм кат другите а не на обратното мнение...иначе каво да кажа...мииии....1,71(мн важен е тоя 1 см :P) доста кльощава съм...особено ръцете(ах как ги мразя...) кестенява коса към края има русо на кичури,остатък от една моя грешка...нося си драконче на врата със синьо камъче е...предполагам,че ще съм с една чрно бяла,чанта...аве по нататък към 2ри ще кажа с точност с какво ще съм облечена,но със сигурност ще е или черно(въпреки че за лятото уж съм на диета по отношение на тоя цвят) или синьо. :) незнам,....ве част от тълпата...с малкоповече късмет аз ше ви открия :)
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот sesil » 30 Май 2006, 06:57

Абе хора, един да носи табелка с надпис меджикгейт и всички се струпвате около него. Така няма нужда да се описвате, нито да пращате снимки. Само да се намери един куражлия и готово.
Истината е някъде там.
Аватар
sesil
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 181
Регистриран на: 31 Окт 2005, 10:24

Мнениеот sanguinary » 30 Май 2006, 09:07

zaek написа:Sanguinary саркастичен и песимистичен както винаги.А ако ти се е приискало за компания черно котенце няма да ти го водя аз я.свърши си работата сам не си малък така като те гледам.Аз не мога но се наявам на нещо добро.Ще видим.

Заешкото го предпочитам пред котешкото, но в по-ранен етап от развитието си. Всъщност котката си се прибра сама. Пак с лекота успя да не ме разбереш. Талантливо зайче. Ами така като ме гледаш не съм малък,а аз така като гледам ще те бъркат за учителка с класа си.
Насила не ме кара никой, но си заслужава човек да види оформилия се пейзаж,да го снима и отгоре на снимката да напише "Столичните магове на тайна среща! Пророчествата са зловещи! Гледат лошо!"
Иначе казано,ако съвсем няма какво да правя,ще мина да консумирам забавната част от мероприятието,след което ще храносмилам някъде,ако трябва сам с бирка... и черната котка,която иначе трябваше да ти мине път.
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот ChaoS » 30 Май 2006, 09:29

Сангвинари, сарказмът ти няма граници...
Бих ти свалил шапка в момента, но... Нямам такава. Вдигам тост с цигарата си по повода. ::вдига тост с цигара::

Както и да е...
Идеята с табелката е добра...
Ако не забравя, може да скалъпя една...
Ако забравя- скалъпете вие. :Р

Както и да е...
Аз се познавам.
Лесно.
Аз съм единствения идиот с черна ръкавица без пръсти на лявата ръка...
Може да съм с медальон с дракон или с анархия около врата...
Леле, тая анархия от кога не съм я слагал...
МАй от преди последния път, когато се маскирах...

Както и да е...

Стискайте палци да си взема изпита на втори.
Това ще значи, че ще мога да дойда.
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот zaek » 30 Май 2006, 10:05

Sanguinary просто ще подмина това което казваш все едно не съм го чула и ще въздаржа всичко онова което имам да ти кажа защото както казах модераторите ще се видят принудени на секундата да го изтрият.Преливаш от сарказъм но явно си доста огорчено човече щом никога нямаш и една мила дума за някого а само гледаш да се заядеш.На това аз му викам"подмини глупака с мълчание"и така и ще направя.Но няма да задълбавам в лични спорове и да размивам темата ако някой има да ми каже нещо лично си има ЛС за тази цел.Сега за сбирката ако успея да се докопам аз сам с червена коса до раменете леко чуплива и със зелени очи,слабо телосложение и не могад а кажа дрехи защото не знам с какво ще съм облечена.Надявам се да се видим там.
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот FireSun's Viking » 30 Май 2006, 10:33

Ще съм си извадил пентакъла над дрехите да ме разпознаете, цялата ми коса ще е на бодли сигурно незнам ........
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот B-L-O-T » 30 Май 2006, 16:44

Последно кога и къде ?
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот NusCkalbor » 30 Май 2006, 18:27

sesil написа:Абе хора, един да носи табелка с надпис меджикгейт и всички се струпвате около него. Така няма нужда да се описвате, нито да пращате снимки. Само да се намери един куражлия и готово.


Ако мога ще дойда , но по-възможнмо е да дойде един колега .
Той ще Ви познае а и вие ще го познаете.Стига да иска де
А и другото като сте магове не можете ли да усетите кой е маг и кой е обикновен човек или не занимаващ се с тези неща?
Аватар
NusCkalbor
 
Мнения: 9
Регистриран на: 22 Апр 2006, 01:18
Местоположение: Ireland-UK-England

Мнениеот sesil » 30 Май 2006, 18:56

NusCkalbor написа:
sesil написа:Абе хора, един да носи табелка с надпис меджикгейт и всички се струпвате около него. Така няма нужда да се описвате, нито да пращате снимки. Само да се намери един куражлия и готово.


Ако мога ще дойда , но по-възможнмо е да дойде един колега .
Той ще Ви познае а и вие ще го познаете.Стига да иска де
А и другото като сте магове не можете ли да усетите кой е маг и кой е обикновен човек или не занимаващ се с тези неща?

Не знам дали могат или не. Аз определено няма да се дигна от ВТ за да отида до София за една среща, ама като гледах как всеки иска от другия да се описва, реших да им дам едно просто предложение. :roll:
Истината е някъде там.
Аватар
sesil
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 181
Регистриран на: 31 Окт 2005, 10:24

Мнениеот sanguinary » 31 Май 2006, 02:42

zaek написа:Sanguinary просто ще подмина това което казваш все едно не съм го чула и ще въздаржа всичко онова което имам да ти кажа

Ще подмина небезизвестният факт, че ти наистина не си го чула,а си го прочела... Да,подмини го,запуши ушите си и скок подскок през полянката.
Ну Заяц... ну ПОГОДИ!!! Нямам ни най-малките намерения да те карам да ме нараняваш. Дори не подозирах за ефекта на думите си над психо баланса ти ,Бъни. Правилно, не ме взимай много навътре icon_eusa_clap
zaek написа:явно си доста огорчено човече щом никога нямаш и една мила дума за някого а само гледаш да се заядеш

Да,а ти сипеш поезия ,която топли сърцето ми. Не искам да те разстройвам ,нито никой тук не съм искал да огорчавам, но май неможенето ви да се смеете не ви оставя друг избор.
zaek написа:аз сам с червена коса до раменете леко чуплива и със зелени очи,слабо телосложение и не могад а кажа дрехи

Не! Не казвай дрехи... защото така или иначе ще подминеш глупака с мълчание,та поне да има какво да види.
sesil написа: Само да се намери един куражлия и готово.

necron написа:Ще съм си извадил пентакъла над дрехите
ChaoS написа:.
Аз съм единствения идиот с черна ръкавица без пръсти на лявата ръка...
Нищо ,на дясната нали имаш пръсти, стари друже icon_occasion
Пичове, не ми се стягайте де, ще ми мине все някога музата.
А ако на някой му идва наистина вповече, направо ще спра.
И помислете добре как си уговаряте срещи, с хора които не познавате и които могат да сапунисат цялата магическа идилия ,просто защото не гледат лошо и взима,че им писва. Да,тука ще минат модераторите с големите гуми, ами там?
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот ChaoS » 31 Май 2006, 07:58


ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА!!!
Сангвинари, ти си идиот. Но идиот от класа. И идиот със стил! Това го уважавам в теб. Нищо, че понякога ръзиш повече сарказъм, отколкото е нужно...
ХАХА!
И имах предвид, че ръкавицата е без пръсти.
Не че не знаеш.
Ама някой може да си помисли погрешни неща. :Р
ХАХАХА!!!
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот ekaya » 31 Май 2006, 08:33

sanguinary... вече имаш фен клуб, хахахааа спор няма... и вземи да идеш на срещата на софийските форумници, щото всички те чакат с нетърпение и много ама много ще ти се радват, я гледай само колко лапета и диванета си впечатлил... пък и крехко заешко ще има icon_angel

Аз от срещата ще се въздържа... само като си представя какво пекло ще е на пилоните по това време на денонощието... и с биричка няма да ме излъжете... ама кажете после как е минало и следващият път ако е по на завет и по на сянка може и аз да дода wallk
Lasto beth nin. Tolo dan nan galad.
Аватар
ekaya
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 203
Регистриран на: 10 Авг 2005, 13:53

Мнениеот Ogneno Drakonche » 31 Май 2006, 11:50

Леле 5 страници 2 от който са глупости... Не може ли да си запазите сърказма и тем подобните за на срещата, като се комбинират думи с погледи и жестове е по-забавно...

Ако не съм се сварила до тогава, мисля да дойда. Нямам никаква представа с какво ще съм облечена, обута и прочие, и прочие... Дори не знам с права или къдрава, пусната или събрана коса... Цвят кестеняв, понякога стига до черно, понякога има медни или червеникави отблясъци, високо около 168 см, леко топчесто :) Но само леко. Ще се постарая да съм усмихнато :) И ако си взема очилата - с очила който стоят на криво. Абе все някак ще ме познаете, то си ми личи... Ако не аз ще ви позная :)

Лично нямам нищо против да ви дам снимка, не мисля, че някой тук присъстващ тайно дебне да ми намери снимката и да ми направи магия, а и да ми направи... Е, не мисля, че една снимка може да промени мерака му, ама нали никой друг не даде...

Е хайде, до събота на припек на пилоните...
Dum Spiro Spero
Аватар
Ogneno Drakonche
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 09 Апр 2006, 09:15
Местоположение: Между рая и ада, между мечтите и реалността

Мнениеот sanguinary » 31 Май 2006, 14:11

Аааа, Екая,така няма да се разберем! Не,не и не...
Ти ,където единствена знаеш къде ще се намирам тогава,даже по-добре от мен,така да се втурнеш да ме подреждаш?
Ако продължаваш така ,ще те издам че тренираш бокс.
А и какви ти фенклубове? С господин chaos имаме дълга история вече. Той просто ми е свикнал ,а другите още ги боли. Но то това е само първите пъти, после даже ще им е хубаво. :oops:
А и я кажи... ти не си ли от същия фенклуб? violent1 А аз планирах да те предложа за стратник drunk и знаменосец bgf
Последна промяна sanguinary на 31 Май 2006, 14:18, променена общо 1 път
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта