Есенното равноденствие

Екипът ни очаква всяко ваше предложение, идея или съвет, относно подръжката на форума. Обратна връзка с Вас, потребителите на форума.

Мнениеот Cath » 02 Авг 2007, 19:12

с риск да прозвуча досадно - от няколко дни чета във всички форуми едно и също. в нито един от форумите не разбирам за какво, по дяволите, става въпрос. честно казано не ме интересуват личните отношения на "някои хора" с други "някои хора". и смятам, че първо не е тактично да се говори с недомлъвки спрямо "някои хора", както и не е етично да се занимава с недомлъвки цялото "сплотено окултно братство". и второ - наплюхте се едно хубаво всички, след което - дайте да се събираме! ей, това е забавно, да! иначе лошо няма. срещите са весели. би било хубаво да намалим малко и софийския монопол над тях, ама ... какво да се прави. ;)
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот FireSun's Viking » 02 Авг 2007, 19:14

Ти и Жоро ще дойдете ли на равноденствието ?
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот Cath » 02 Авг 2007, 19:34

много зависи. за 21 септември ли говорим, защото се пада в петък. къде да дойдем? ако пак ще се виси в някоя кръчма, аз съм мерси. и защо есенно равноденствие? миналата година бях в софия на Самхейн. защо просто не си уточним някаква подобна дата (по мое мнение Самхейн е добра дата) и да си се правят събори. или пък тънката ви идея е да се правят събори на всеки такъв празник?

аз не виждам нещо да е сигурно, че да ти давам отговор. аз и да искам не мога да ти дам. мога само да кажа, че по принцип ще дойдем.

аз обаче продължавам да си апелирам за спиране на тази традиция да се събираме в софия. и то не защото аз съм от пловдив. има МИЛИОНИ свещени места из тая българия. една нощувка някъде си, не е кой знае каква работа. лошото разбира се идва за непълнолетните и несамостоятелните, но все пак - всичко с времето си, драги мои. извинете, но софия е всичко друго, но не магична. може и на мен да ми е крива представата, но си е така.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот FireSun's Viking » 02 Авг 2007, 19:39

Събирането на хората е в софия и после тръгваме към някоя планина, още не сме се уточнили хубаво ще да е не само за този празник, но и за всички езически празници (разбирасе по - големите де) ....
Та относно призовавам спамерка номер едно - Галина и Създателят на темата да предложат къде по точно искат да отидем. Аз предлам разбира се по родопите... но може и по - близко - Витоша....
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот EXARP » 02 Авг 2007, 20:14

Добре де...дали ще е в София или около нея.. се в г**. Кат хубаво предложи...защо не някъде другаде, освен вас си, които вече се знаете ще срещнете още доста хора от този форум според мен. 21 септември ..защо не Варна примерно има...
Но както си знаете...отново ще е в София, кой ще дойде...както винаги предполагам... :?
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

Мнениеот ilusia » 02 Авг 2007, 20:41

Нека не забравяме и финансовата гледна точка на нещата.
По-добре е да е някъде по средата :)
Варна е хубав град , но и там както и на всякъде ще ни гледат като... ;)
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот EXARP » 02 Авг 2007, 21:17

Варна ще ви гледат като?!...ела да видиш в Бургас как ще те гледат...
Варна е хубаво...но пък на вас ще ви се стори далече....
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

Мнениеот ilusia » 02 Авг 2007, 21:27

Била съм и в двата града :mrgreen:
В единия катастрофирах , в другия ми наляха люта гроздова ракия , вместо бакарди кокос :mrgreen: Пак се отплеснах :)
Именно на вас София ще ви се стори далече , на нас Варна ( макар , че с голям кеф бих дошла пак) за това викам някъде по средата ( да ни е еднакво кофти на всички :mrgreen: ) сред природата
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот Cath » 02 Авг 2007, 21:33

ето - пак стигнахме до консенсус за Пловдив ;) абсолютна среда, почти в родопите!!! забиваме се в някоя свежа хижичка, и няма дори кой да ни гледа.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот B-L-O-T » 02 Авг 2007, 21:39

Стара планина ?
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот FireSun's Viking » 02 Авг 2007, 21:47

Пирин или Рила...
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот galina_dim » 03 Авг 2007, 06:45

Аз обмислях варианти Търново или Пловдив, като и в двата случая говорим за околности или поне нещо, което не е в центъра. И двата града доколкото знам имат студентски общежития, ако нещата с хижичката се размият. Все пак, възможността за хотели и прочие надали е масова... Въпросът с несамостоятелните опира до родителско решение (Демоник, поздрави майка си), както и до някои уговорки. По отношение на датата - аз трябва да я знам месец предварително, за да мога да си оправя графика. 21 Септември петък е чудесно, тъкмо ще можем да хванем и уикенда. Веднъж като изберем място вече ще разбием организацията на градове - премрно от Варна кой ще идва, от Бургас и така нататък. И прочие детайли... Остава мястото. Ей, хора, планините не са ли малко общо понятие като предложение...
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот demonic » 03 Авг 2007, 07:06

хаха и тя те поздравява Галина,обаче за мое много огромно съжаление сигурно няма да дойда защото аз съм на даскало,и за още по-голямо съжаление точно тази година ми е много важна и съм си обещала да съм "редовна"не много ама....:)иначе проблем с майка ми нямам,но ще видим:)
QUOT ME NUTRIT ME DESTRUIТ
Аватар
demonic
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 379
Регистриран на: 01 Юли 2007, 20:17
Местоположение: sofia

Мнениеот Lunohod » 03 Авг 2007, 09:54

Аз евентуално бих се съгласила и на Пловдив. Отдавна ме кани една приятелка и може да го комбинирам. А ако се спрете на Търново може да помогна с организирането на някоя хижа или друго подходящо място. Но за сега не съм много сигурна дали ще присъствам. Зависи много от работата.
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот Cath » 03 Авг 2007, 13:20

то всеки трябва да го съчетае с работата си, което си е съвсем в реда на нещата. има и друг вариант - някой изключително гостоприемен от нас да ни приюти в своята вила на село... търново е интересна идея. аз ще се поогледам тук около мен какво има, ако открия нещо вълнуващо, ще ви уведомя.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Arhimikus » 05 Авг 2007, 16:15

Добре, радвам се, че подкрепяте идеята ми. Значи предлагам ви до 15-ти септември включително да сме уточнили къде ще ходим.
Ако искате и имаме възможност, можем да направим 2 такива срещи - и на Есенното равноденствие, и на Самхейн... Няма проблеми, нали
:)
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот FireSun's Viking » 05 Авг 2007, 18:39

Многодобре ще да е ... Druido
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот Nemezius » 06 Авг 2007, 13:50

и пак не стигаме до някакво уточнение къде... то е явно, че не на всеки ще е удобн да пътува- в това спор няма, но все пак когато става дума за едно мнозинство(както и да го погледна, посетителите на тази сбирка се очертава да са предимно от София), и затова според мен е най-подходящо да е някъде в този район.

Ексарп, и за мен Странджа си е най-доброто място за подобна сбирка, но...
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот FireSun's Viking » 06 Авг 2007, 14:41

Аз предлагам от София да тръгнем общо...
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот EXARP » 06 Авг 2007, 18:00

но...както казахте мнозинството са софиянци така че колкото и да имам желание...няма да се съгласят..
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта