Есенното равноденствие

Екипът ни очаква всяко ваше предложение, идея или съвет, относно подръжката на форума. Обратна връзка с Вас, потребителите на форума.

Мнениеот Arhimikus » 29 Юли 2007, 19:04

Имам едно предложение към форумците - в денят на есенното равноденствие да се съберем всички заедно и да направим нещо общо. Всеки който с каквото се занимава, който каквото иска да прави, но просто да бъдем заедно. Естествено има опция и да направим един общ ритуал, нещо голямо.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот B-L-O-T » 29 Юли 2007, 19:10

Съгласен съм с идеята но ще ми е интересно да чуя какво ще е общото което може да ни обедини всички ? Аз имам идея - Нареждане в кръг . Всички влагаме или отдаваме (не знам как го чувстват различните хота) за свързване,сливане... с божественото . Детайлите ще ги обсъдим .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот demonic » 29 Юли 2007, 19:21

аз съм за идеята е много добра
QUOT ME NUTRIT ME DESTRUIТ
Аватар
demonic
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 379
Регистриран на: 01 Юли 2007, 20:17
Местоположение: sofia

Мнениеот Child Of Nature » 30 Юли 2007, 15:31

Да, наистина е много добра идея, за жалост няма да мога да присъствам, просто зщото съм в Буграс, отлъчения град...
Ам предлагам ви някакъв групов ритуал, свързан с есенното равноденствие. Това е подходящ период за защитни ритуали. Ето нещо по темата : http://uika.hit.bg/lamas.html
~H. Parallax~
Аватар
Child Of Nature
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 55
Регистриран на: 09 Юли 2007, 13:03
Местоположение: Bourgas

Мнениеот Arian Star » 31 Юли 2007, 07:54

Ами идеята много ми допада, стига да не съм заета по това време, ще се присъидиня. А може като се свържем в кръг Блоте, да направим общо енергийно поле, в което да извикаме всички висши сили, кой с каквато сила е свързан. А колективното енергийно поле е толкова силно, че може да направим големи добрини!

Аз усетих силата на колективното, когато участвах в молитвата за медиците, на площада. Невероятно силно беше icon_flowerface icon_angel
Аватар
Arian Star
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 145
Регистриран на: 27 Юли 2005, 16:04
Местоположение: Burgas

Мнениеот B-L-O-T » 31 Юли 2007, 10:43

Сетих се за общо енергийно поле но идеята не ми допада за мен . Да - ще има обединение но не в енергийно поле а в една точка .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот ilusia » 31 Юли 2007, 14:46

Хм...
Извинявайте , но не съм привърженик на идеята. За общ ритуал - да.
За подобни изпълнения - не.
Бих го направила само с някого , на когото имам пълно доверие. Това не е игра... Нищо лично към никого. Просто бих искала да кажете , какво точно ви е намерението , за да си направя плановете искам или не :)
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот B-L-O-T » 31 Юли 2007, 16:37

ilusia - Точно игра е . "магията" е игра . Бог е играч а не творец . Всяка една енергия е изключително игрива . Сериозността на великите магове от филмите е смехотворна и измамна . Енергиите не обичат сериозсността . Характера им не е такъв . Като казвам игра не разбирайте лигавене или нещо подобно .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот ilusia » 31 Юли 2007, 16:49

Хайде сега , не по врат а по шия.
Много добре разбра какво казвам. Ако за теб е игра - чудесно.
За мен не е :) И не съм готова с лекота да си правя експерименти с подобни неща ;)
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот EliKarim » 31 Юли 2007, 16:52

А какъв е мотивът? Просто есенното равноденствие ли? Защото трябва да има причина за нещо такова, поне за мен. Просто ей така не бих направила нищо. :roll:
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Arhimikus » 31 Юли 2007, 18:00

Разбира се няма да е просто така. Идеята ми е, да се съберем повече хора, да съберем повече енергия и да я канализираме към неща. които са важни в момента. Било то за всеки един персонално, било то за благото на държавата ни, или за нещо, което тепърва предстои.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот galina_dim » 02 Авг 2007, 05:31

Аз отговарям за ритуалното вино :) Също и за ритуалното готвене, отдавна съм съм си наумила да го направя това, но не върви да ви затрупам с манджи в бирария. Искам да знам кой ще отговаря за огъня и да се съберем да метна няколко идеи. Една нощ на хижа на Витоша как ви звучи? Не че не обичам да си поркам из софия, но ако ще се работи, то Ботуша, Попа и прочие не са местата, нито пък парковете в повечето случаи....
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Марио » 02 Авг 2007, 07:37

Разберете се първо кой ще присъства на тази среща. Всеки от участниците да измисли ритуал, да запознае с него отделните участници и накрая като се съберете ще направите всичко.

Всички влагаме или отдаваме (не знам как го чувстват различните хота) за свързване,сливане... с божественото . Детайлите ще ги обсъдим


Не всеки го може, ако питаш мен по-добра идея за случая ще бъде "динамичната медитация(хаотична)" на Ошо. :)
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот B-L-O-T » 02 Авг 2007, 09:05

Галина - всъщност доста добре ще си върви да донасяш в бирарията я мусака , я пиле и картофи .
Идеално ми звучи за хижата . Пишете ме вътре сигурен човек . А идеите ги давайте че да отидем с ясна цел . Ще изеберм и давайте .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Марио » 02 Авг 2007, 09:11

Между другото е по-добре след като уточните кой ще идва да продължите с комуникацията по между си не във форума пред всички. :)
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот galina_dim » 02 Авг 2007, 10:40

Firesun`s Viking е отговорник по огъня, уточненията ще ги действаме в крачка :) Блоте, ако знаеш каква мусака правя, ще ти пораснат ушите от кеф, обещавам ти :) Та хайде оттук натам да посветим темата на преброяване на пилците - аз съм също сигурна, само не знам дали няма да се дупликирам внезапно.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот FireSun's Viking » 02 Авг 2007, 14:55

Аз от името на Моят форум, Ник и Екая - подкрепяме вашата идея : http://aryansunforums.21.forumer.com/vi ... =2198#2198

Ще очастваме активно за да подпомогнем и без това малко задружните окултисти - за сплотяването им.
Много добра идея, браво !

С това мисля отношенията създадени от някои хора за изгладени!!!
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот EXARP » 02 Авг 2007, 15:56

Ехх..както каза колежката...и аз съм от отлъчения град и просто нямам възможност да дойда...подкрепям всичко, но как ви се струва някъде по южното черноморие :P :) :wink:
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

Мнениеот Lunohod » 02 Авг 2007, 17:28

[quote="FireSun's Viking"]
Аз от името на Моят форум, Ник и Екая - подкрепяме вашата идея: http://aryansunforums.21.forumer.com/vi ... =2198#2198

Ще очастваме активно за да подпомогнем и без това малко задружните окултисти - за сплотяването им.
Много добра идея, браво !

С това мисля отношенията създадени от някои хора за изгладени!!!
[/quote]

Може ли малко подробности, ако не е нетактично. Ако трябва и на ЛС.
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот FireSun's Viking » 02 Авг 2007, 18:48

Дълго е .....
Ако някога дойдеш на сбирка на МГ и зададеш този въпрос навярно ще получиш информацията....
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Следваща

Назад към Предложения

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта