Да получим желаните книги!

Екипът ни очаква всяко ваше предложение, идея или съвет, относно подръжката на форума. Обратна връзка с Вас, потребителите на форума.

Мнениеот padme » 07 Ное 2010, 16:33

Здравейте,
За мен би било чест да бъда от някаква полза за всички вас. Имам многогодишен опит като преводач. Не искам тук да уточнявам езиците с които работя, мога да дам информация чрез е-майл. Идеята ми е следната: ако някой има необходимост от превод, с най-голямо удоволствие бих го направила, абсолютно безкористно, без никакви материални претенции, напълно анонимно ... разбира се в свободното си време.
Просто чувствам, че извличам информация от сайта, а в замяна не давам нищо.
Festina lente!
Аватар
padme
 
Мнения: 5
Регистриран на: 18 Окт 2010, 18:39

Мнениеот Wizard » 07 Ное 2010, 23:55

padme написа:Здравейте,
За мен би било чест да бъда от някаква полза за всички вас. Имам многогодишен опит като преводач. Не искам тук да уточнявам езиците с които работя, мога да дам информация чрез е-майл. Идеята ми е следната: ако някой има необходимост от превод, с най-голямо удоволствие бих го направила, абсолютно безкористно, без никакви материални претенции, напълно анонимно ... разбира се в свободното си време.
Просто чувствам, че извличам информация от сайта, а в замяна не давам нищо.




Това е чудесно! Ако имаш желание в библиотеката на МГ има толкова много книги с полезна информация и ритуали. Би било полезно за всички нас да прочетем нещо интересно и значимо на роден език :wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот padme » 08 Ное 2010, 12:24

Прегледах, богат избор!
Предлагам някои от вас взаимно да решат от къде да се започне.
Получих съобщение на ЛС, отговорих, но съобщението ми остава в изходящи и не мога да го изпратя.
Festina lente!
Аватар
padme
 
Мнения: 5
Регистриран на: 18 Окт 2010, 18:39

Мнениеот Nemezius » 08 Ное 2010, 13:18

padme написа:Получих съобщение на ЛС, отговорих, но съобщението ми остава в изходящи и не мога да го изпратя.


Това означава, че получателят не е влязал онлайн във форума. Съобщението ще бъде изпратено в момента, в който другата страна се появи и го получи- не се притеснявайте за това, така действа системата.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Предишна

Назад към Предложения

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта