Предложение:)

Екипът ни очаква всяко ваше предложение, идея или съвет, относно подръжката на форума. Обратна връзка с Вас, потребителите на форума.

Назад към Предложения

Мнениеот Lunohod » 24 Май 2008, 23:30

Предлагам, ако така ще си я караме- някои да споделят опит и ритуали, а други да го ползват и да се правят на вещи и опитни без нищо насреща...По добре да го няма форума или да не пишем в него, а да се делим на много групи...Кой какво е отмъкнал и защо не е модератор, разбираш ли...Гнусно е направо...И ако така останат нещата, някакви си невежи да се правят на нещо и да им снасяме инфо, а те да ни обиждат...Колко му е да го няма това?
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот ~Talyn~ » 25 Май 2008, 18:33

Защо мислиш по този "злобен" начин.Защо да се закрива форума...Нали начинаещите имат нужда от тласък,за да разберат някои неща.Естествено начинаещите следват примера ти до една степен и после поемат по собствен път.Черпим информация от книги,но хората които са в села и нямат големи книжарници или библиотеки,тогава какво?Естествено,че им остава нета...Пък и не само начинаещи.Ако утре Avanabil(например) открие по-ефективен начин за някоя си медитация Защо да не сподели с някой от форума,които се пънат с "тази" медитация.Или другата седмица ТИ ще откриеш доста по-задоволяващ начин за да се пречистиш от нещо Защо да не го споделиш с mandragorko(например)... Затова аз съм против.
П.П. Съжалявам,че използвах имената ви :)
Всичко е просто!
Аватар
~Talyn~
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 203
Регистриран на: 27 Яну 2008, 16:07
Местоположение: Казанлък

Мнениеот serafin » 25 Май 2008, 19:16

И аз мисля форума да не се закрива защото наистина има нагли хора ,но има такива които помагат много дори аз когато бях начианещ ми дадоха тласак да започна.
We all need freedom to be powerful
Аватар
serafin
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 118
Регистриран на: 06 Яну 2008, 11:11
Местоположение: Sopot

Мнениеот Nemezius » 25 Май 2008, 20:18

Луноход, а какво друго очакваш като отношение, при положение че публикуваш "ритуали", които просто си копирала от някъде, без да ги тестваш и т.н.? Да давам ли примери за такива? Ето един:
Lunohod написа:Ето един вариант:
В стъклен съд с вода се изстудява нажежено до червено желязо с гравиран на него знака на Марс и името на лицето,за което трябва да бъде развалена магията.После над водата се произнася три пъти поред : ADONAI и нещо от типа на"Нека любовта изстине както това желязо"После водата се изпива а желязото се хвърля в река.
Нямам опит с този вариант и някак ми се струва , че трябва да бъде добавен и венериния знак както и другото име, но го написах така както беше публикуван.

Да не говорим с каква умисъл ще използваш Венера за разваляне на любовна магия... без коментар.

Или пък от множеството такива, съставени от една емотиконка...
Lunohod написа::?


Да не говорим за постовете, в които толкова си противоречиш, че в един казваш, че зодиакалните камъни не са добър избор, и млако след това публикуваш таблица със зодиакалните камъни.

Не отричам познанията ти в областа на астрологията, но когато не разбираш нещо- по-добре си замълчи или попитай, вместо да даваш "адекватни" съвети в области, в които нямаш опит. Същото важи и за даваните от теб "ритуали"- преди да пишеш каквото и да е, помисли и пробвай.

И сетне някои хора се чудят защо не ги приемали на сериозно...
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот ultramarin » 26 Май 2008, 10:00

There is no emotion, there is peace... Изображение
peace my friends, peace! Изображение Испълнeте се с мир и хармония!

... сега по същество:

Форума... ТРЯБВА да го има, за да може някои да споделят опит и ритуали, а други да го ползват - така се учи в Незримия Университет... едни учат да дават, други да практикуват.
И ако така останат нещата, някакви си невежи да се правят на нещо и да им снасяме инфо, а те да ни обиждат
всъщност нещата именно така СТАВАТ... те така си работят... still much to learn you have to become a jedi... смирение, себеотдайност, безответна любов към всичко живо... такъв е пътят на Светлата страна на Силата...

закрита част... ТРЯБВА да има! за да има място където да не тормозя хората Изображение
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот Lunohod » 26 Май 2008, 12:16

Nemezius написа:Луноход, а какво друго очакваш като отношение, при положение че публикуваш "ритуали", които просто си копирала от някъде, без да ги тестваш и т.н.? Да давам ли примери за такива? Ето един:
Lunohod написа:Ето един вариант:
В стъклен съд с вода се изстудява нажежено до червено желязо с гравиран на него знака на Марс и името на лицето,за което трябва да бъде развалена магията.После над водата се произнася три пъти поред : ADONAI и нещо от типа на"Нека любовта изстине както това желязо"После водата се изпива а желязото се хвърля в река.
Нямам опит с този вариант и някак ми се струва , че трябва да бъде добавен и венериния знак както и другото име, но го написах така както беше публикуван.

Да не говорим с каква умисъл ще използваш Венера за разваляне на любовна магия... без коментар.

Или пък от множеството такива, съставени от една емотиконка...
Lunohod написа::?


Да не говорим за постовете, в които толкова си противоречиш, че в един казваш, че зодиакалните камъни не са добър избор, и млако след това публикуваш таблица със зодиакалните камъни.

Не отричам познанията ти в областа на астрологията, но когато не разбираш нещо- по-добре си замълчи или попитай, вместо да даваш "адекватни" съвети в области, в които нямаш опит. Същото важи и за даваните от теб "ритуали"- преди да пишеш каквото и да е, помисли и пробвай.

И сетне някои хора се чудят защо не ги приемали на сериозно...


Каквото и уважение да съм имала към теб, в момента се изпари. Показа ми, че не разбираш какво си прочел.
Това ритуалче, което ми цитираш го знам от 1993-та година и ако сте били на достатъчна възраст за да помните нещо, тогава нямаше нито интернет, нито каквато и да е литература по въпроса. Много ли е неразбираемо да предложиш нещо такова само за обсъждане, а и да не би да трябва да пробваме всичко което знаем?
В момента се радвам, че не съм написала и други.

Трябва ли да обяснявам какво са изтрити постове, и защо е останал един емотикон, вместо например да сложа многоточие? Причината за триенето им тогава на някои им е известна.

А това, че не правиш разлика между планети, зодии и не си разбрал какво съм писала, не е мое противоречие. Не си единствен като гледам. Май трябваше да пиша вестникарски хороскопи за да се разбира.

Не е мой форума, че да го закривам, но при настъпилите промени не виждам смисъл от моето участие. Това се превърна в неприятно място и за други хора, които са обиждани. Те си решават какво ще правят и дали ще се поддават на този натиск. Но насила хубост не става, са казали хората. Аз не желая да съм част от това и труда ми да служи за такива цели.

Немезиус в момента реагира така заради мои пререкания с близка негова приятелка- Илюзия. Накои пък са обидени, че не са модератори, за което излязоха виновни всички нови модератори...

Не съм най-запознатата и най-можещата и има хора тук, които доста уважавам, но няма да се подлагам на това.
Има много по-интересни занимания, а магията и астрологията не са само в интернет и във форума.
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот nick » 26 Май 2008, 13:45

Nemezius ме изпревари. мненията ни се покриват на 1000%.
ще допълня само:
Единствения човек е Уизи, който ще реши дали ще го има МГ или не.
Ти не си човека и никога няма да бъдеш.
Кто не ти харесва не влизай и без това голяма полза от вас няма.


----------------------------------
IA ZI DINGIR ENKI KANPA!
IA ZI DINGIR MARDUK KANPA!
IA ZI DINGIR INANNA KANPA!
IA ZI DINGIR ENLIL KANPA!
IA ZI DINGIR ANU KANPA!
IA ZI DINGIR NANNA KANPA!
IA ZI DINGIR NEBO KANPA!
IA ZI DINGIR SHAMMASH KANPA!
IA ZI DINGIR NERGAL KANPA!
IA ZI DINGIR NINIB KANPA!
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот FireSun's Viking » 26 Май 2008, 14:59

Каква злоба, това не е мъдро за човек който се "занимава" с окултизъм, а камоли за модератор...

А до ползата - е като на машина - вие просто трябва да триете ... и подбирате. Даже и това него правите ...
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот venus » 26 Май 2008, 16:09

FireSun's Viking написа:Каква злоба, това не е мъдро за човек който се "занимава" с окултизъм, а камоли за модератор...

Само това ли ти се струва злобно, четейки тази тема?

Нека припомня, че който и да е станал модератор в този форум, е станал по преценка на Уизард. Така че кой е злобен, кой е мъдър, от кого има и от кого няма полза... оставям ви сами да си отговорите.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот sin angel » 26 Май 2008, 19:09

Каква злоба, това не е мъдро за човек който се "занимава" с окултизъм, а камоли за модератор...

ехее тук наистина се казаха бая злобнички думи много агресия бре хора правете любов а не война :)
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот FireSun's Viking » 26 Май 2008, 20:40

Уизи да не е някакво божество за теб ?
Той е просто един човек, който е създал МГ, заедно с още един човек М-р
Блеки (може да изпускам някой - за което се извинявам).
Обаче окултизмът не е само теория, която показват повечето модератори, а и практика. Нищо лично Луноходче, но кажи на нас непросветените глупци къде ти е практиката.

Познавам и някой модове, които практикуват, но за теб определено от постовете ти мисля, че правиш само сеизвестното "копи и пейст".

Извинявам се за поста ми, това не е лична обида към никого, просто личното ми мнение.
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот Nemezius » 27 Май 2008, 05:50

Lunohod написа:Немезиус в момента реагира така заради мои пререкания с близка негова приятелка- Илюзия. Накои пък са обидени, че не са модератори, за което излязоха виновни всички нови модератори...


Lunohod, че кога сте се конфронтирали с Илюзия? Така и не знам за това. Постът ми е породен основно от негативното отношение от твоя страна към няколкото смислени(поне по мое мнение са такива) предложения на форума в последно време, включително и за закритата секция- прочети отново какво сме написали няколко души там, в какъв смисъл бихме искали подобна секция. Същото важи и за предложението на Галина- нима е безсмислено да се дават евентуални методи за премахване на дадено влияние или дори само превантивна защита от такова?
Разбирам и огорчението ти материалите да се позлват за други цели- всички сме ги дали за да се ползват от хората на форума- това, че някой е злоупотребил с това е друг въпрос. Не е начина да се избегне това чрез напускане на форума или той самия да се разпадне като се караме по форумите. Съжалявам, ако не съм разбрал какво си имала предвид при онова, в което аз видях противоречие в постовете- винаги е възможно да сбъркам, както и всеки друг. Дали някой е огорчен от това, че не е станал модератор, или не е- си е негов личен проблем; никога не съм се стремил да бъда такъв, макар и да съм давал съвети на повечето от новите модератори тук- как да оформят мненията си с оглед на това, че те вече са модератори тук и мненията им за повечето са приравнени на "абсолютна истина"- за хората модераторите са сред най-авторитетните на даден форум.

С уважение:
Немезиус
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Arhimikus » 28 Май 2008, 10:28

Хора какви са тези глупости, с които се занимавате?
Много шум за нищо!
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот ilusia » 29 Май 2008, 14:38

Луноход, ще ме прощаваш, но каквито и отношения да имам с които и да било от форума, те са на такова ниво, че нямат нищо общо с форума. Смятам, че уважението между мен и тези хора е достатъчно, за да вярваме, че всеки един може сам да се погрижи за себе си, освен ако не поиска помощ. В случая Немезиус няма нищо общо и смятам, че е достатъчно умен, че да не се прави на мой защитник, когато и аз чудесно бих могла да се справя и сама :) Думите ти само и единствено говорят за безпочвеност на твърденията ти и начин, да се изнижеш от положението. Когато сама поставяш даден казус, моля те стой на позицията, която си заела, без да опитваш да се защитаваш и да оправдаваш мненията на хората с лична неприязън.
Заради подобни празни приказки из интернет пространството и в частност този форум предпочитам да избягвам да пиша и чета. Не намирам смисъл да хабя нерви и време в едно общество ( като това ), в което голяма доза от отношенията се градят на нетолерантност и неприязън.
Моля те, повече да не намесваш името ми там, където аз сама не желая да бъда намесвана. Благодаря и лек ден.
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот Wizard » 30 Май 2008, 19:29

Основно правило тук е да не се коментират нашите модератори и тяхната работа по форума!!!!!! Всеки един от тях е определен за модератор и човек с определени качества за това! Не е нужно а и предполагам и те НЕ желаят да им се дават оценки за това КАК си вършат работата.

Закривам темата!

Ако имате ЛИЧНИ неща да уреждате помежду си, правете го по друг начин, не чрез страниците на МГ.

Нищо лично към никой от моя страна, не харесвам да се обсъждат хората в МГ, които работят по един или друг начин, за да продължава да съществува това място, което така или иначе сами заедно го развиваме във времето...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към Предложения

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта