Предлагам...

Екипът ни очаква всяко ваше предложение, идея или съвет, относно подръжката на форума. Обратна връзка с Вас, потребителите на форума.

Мнениеот avalance » 10 Дек 2008, 01:01

хора що не земете да помислите малко и не разберете 4е можеби има неща които не са за всеки и за това са там и не приемете простия факт 4е и да мрънкате и да не мрънкате пак няма да разберете какво има там и наи вероятно никога няма и да го разберете :)
А СЕГА ДЕРЗАИТЕ :)
Аватар
avalance
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 108
Регистриран на: 10 Окт 2007, 16:10

Мнениеот puntina » 10 Дек 2008, 08:11

avalance написа:хора що не земете да помислите малко и не разберете 4е можеби има неща които не са за всеки и за това са там и не приемете простия факт 4е и да мрънкате и да не мрънкате пак няма да разберете какво има там и наи вероятно никога няма и да го разберете :)
А СЕГА ДЕРЗАИТЕ :)
Съгласна съм. Същото нещо го обясних малко по-напред в темата.
Когато заслужим достъчно и задобреем,може и да сме вътре,не мисля,че всички сме толкова опитни и толкова "навътре с материала" ,за да можем да бъдем отговорни. Погледнете какви въпроси питаме. То на хората им писна от спам,ест.,че ще има скрита част. Сега спрете с тази тема,мисля че тук в този форум има достатъчно други теми,за които можем да си говорим и нещата са обяснени като за малоумни.
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот wallter » 16 Апр 2014, 22:59

Предлагам на онези ,които се определят като Християни и които са прочели Библията да си спомнят ,какво все пак е споменал Бог за чародейците в "Откровение 22:15"макар по-късно Исус да изкупва всички грехове.Нека всеки от Вас намери своя правилен път и нека всички бъдат щастливи.Аз макар и късно най-накрая се осъзнах,сам за себе си.
Аватар
wallter
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Мар 2012, 14:38

Мнениеот wallter » 16 Апр 2014, 23:06

Посвещавам предния си коментар на всички онези ,които са Християни и вярват в Исус.
Аватар
wallter
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Мар 2012, 14:38

Мнениеот myurid » 24 Апр 2014, 09:59

А тези, които не сме християни? Малко пренебрегнати се чувстваме... посвети нещо и на нас, моля те...
:oops:
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот wallter » 24 Апр 2014, 14:08

Ами това ,което мога да посветя на всички,защото уважавам всеки човек,независимо дали е християнин или мюсюлманин,будист; "Здраве!" Може би не е най-важното нещо,но е нещо ,без което трудно биха се осъществили много неща. 8)
Аватар
wallter
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Мар 2012, 14:38

Предишна

Назад към Предложения

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта