Предлагам...

Екипът ни очаква всяко ваше предложение, идея или съвет, относно подръжката на форума. Обратна връзка с Вас, потребителите на форума.

Мнениеот raphael » 28 Авг 2008, 13:45

Предлагам вси4ки да имат достъп до тази секция,НО само избрани потребители да могат да пи6ат
Аватар
raphael
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 28 Юли 2008, 07:00

Мнениеот Tribal~Pig_74 » 28 Авг 2008, 13:53

Да бе и влиза някой идиот като мене, който иска да убие някой, който го е блъснал в дискотеката и какво правим ???
Akhkharu
Аватар
Tribal~Pig_74
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 26 Юли 2008, 16:04
Местоположение: katabasis

Мнениеот raphael » 28 Авг 2008, 14:43

е,са...на тея,които ве4е са там какво им пре4и да направят съ6тото
Аватар
raphael
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 28 Юли 2008, 07:00

Мнениеот avanabil » 28 Авг 2008, 16:51

raphael написа:Предлагам вси4ки да имат достъп до тази секция,НО само избрани потребители да могат да пи6ат


Не зная каква е идеята на това предложение, но така написано, звучи направо безсмислено. Малко по-ясно може ли да се изразявате?
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот BallFace » 28 Авг 2008, 17:35

avanabil написа:
raphael написа:Предлагам вси4ки да имат достъп до тази секция,НО само избрани потребители да могат да пи6ат


Не зная каква е идеята на това предложение, но така написано, звучи направо безсмислено. Малко по-ясно може ли да се изразявате?
Да, и аз нищо не разбрах....за скрития форум ли става въпрос?
Не мисля, че е добра идея ако става въпрос за скрития форум!
Аватар
BallFace
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 06 Апр 2008, 08:12

Мнениеот Lord Njarlathotep » 28 Авг 2008, 17:37

Има предвид скрития раздел.......... и е най дбре да направи анкета за това........ но проблема е че нтози раздел си е за обяна на опит на хора който може да се йкаже че имат общи интереси и те биа възразили, обаче ако се пусн анкетата..... те ще загубят защото повечето от форума който са извън раздела с удоволствие биха се докопали до него...... и на мен м е любпитно какво има там...... може нещо да ме заинтересува... ....... но съм против тази идея въпреки че бух гласувал "за" защото това си е техен раздел и само те си имат правото да канят който си искат.......... Създаването на раздела целеше точно тоава да не се предоставя информация каквоато се обсъжда там на такива като нас.......... защото сме леичко "неблагонадеждни"..........
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот Kotentseto » 28 Авг 2008, 18:40

Не виждам причина отново да се дискутира темата. Това бе направено още с решението за създаване на тази секция. Не мисля, че може да се добави нещо освен безсмислено цупене и още по-безсмислени (само?)квалификации.

С поздрави icon_flowerface
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот raphael » 28 Авг 2008, 19:11

Такааа
1.Само дадох предложение.Не ви харесва,окей.
2Не се цупя изоб6то(ако визира6 мен)
3Не давам квалификации

С най-доро отно6ение:Рафи
Аватар
raphael
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 28 Юли 2008, 07:00

Мнениеот Kaiowass » 28 Авг 2008, 20:45

А попринцип как може един човек, който не е в раздела, да влезе вътре. Предполагам, че в самия скрит раздел има тема, в която всеки дава нещо като "оценки" за някои потребители и се обсъжда дали да се допусне нов член и коментират същия.
Kaiowass
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 27
Регистриран на: 25 Авг 2008, 07:55

Мнениеот The_Scorpion » 29 Авг 2008, 07:04

Каква е тази секция НО? Всички ли имат достъп?
Аватар
The_Scorpion
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 16 Апр 2008, 08:10

Мнениеот Moerin_Elf » 29 Авг 2008, 07:08

Тази скрита секция ви е вече болна тема,комплекс.Осъзнайте се...
WYRD
Аватар
Moerin_Elf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 255
Регистриран на: 06 Апр 2008, 18:15

Мнениеот Lord Njarlathotep » 29 Авг 2008, 07:22

Да тази секция на някой като се замисли човек наистина им е коплекс...... защото толкова време селд окончателното и сдаване и определне на правилата продължава да се обсъжда...... че то положението си е евало маата......
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот Kotentseto » 29 Авг 2008, 08:57

Рафаел,

не, не визирах теб. Към теб само бих могла да кажа, че ако беше прочел цялата стара тема, щеше да видиш отговорите на въпросите си там.
Изказах позицията си и нямам какво да добавя.

Хубав ден icon_flowerface
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот Tribal~Pig_74 » 29 Авг 2008, 09:50

Абе нагла си е цялата тая работа...
Като искате да влезете в този форум работете по въпроса
Аз лично бих опитал да се мазня отколкото да пускам безсмислени анкети :mrgreen:, ама с лизане на задници не се стига далеч :mrgreen:. Покажи на хората, че можеш и ги остави да решат дали да те пуснат.
Akhkharu
Аватар
Tribal~Pig_74
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 26 Юли 2008, 16:04
Местоположение: katabasis

Мнениеот Nemezius » 29 Авг 2008, 09:52

Секцията е скрита именно за това- защото членовете й решават кой да бъде допуснат. Как се дава достъп- уточнили сме си как да става това и толкова. Не сте вътре- значи членовете не са били съгласни да ви се даде достъп до там.
Какво има вътре?- Неща, които никой от нас не би пуснах в публичните раздели на форума по различни причини и това е въпрос на лична преценка.

Стига сте се занимавали с това.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот puntina » 29 Авг 2008, 10:07

Според мен е правилно да има такава секция,защото много от потребителите ни са доста безотговорни и акат по темите или просто се опитват да се правят на знаещи,като призовават разни ми ти там свръх естествени неща,а после естествено си патят от това,защото не са до там запознати,за да ги прогонят. Примирете се,че докато не задобреете няма да влезете и не само вие ,а и аз. Всъщност това беше доста мъдро от тяхна страна,първоначално бях против да се делим,но сега се радвам,защото там ,те могат да обсъдят всичко онова,което ги вълнува,без да се съобразяват с някой пикльо. Разберете ги и на вас няма да ви е приятно,ако искате да говорите сериозно с някого за нещо,а той ви отвърне :"Брато тва са глупости". Но това ,да влезнете в онази секция би трябвало да ви е стимул,да хванете и да почетете,да попрактикувате още,за да се озовете там. Нямаше да е интересно,ако е лесно. :)
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот Moerin_Elf » 29 Авг 2008, 10:33

puntina :) Само дето и Ти от време на време "акаш" по темите :)
Освен това -ако Ти не се научиш ,друг няма да те научи.
WYRD
Аватар
Moerin_Elf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 255
Регистриран на: 06 Апр 2008, 18:15

Мнениеот Tribal~Pig_74 » 29 Авг 2008, 11:37

Абе не трябваше въобще да се споменава, че има скрита част и да си каните хората вътре без другите да знаят. Сега всеки ще мрънка и ще псува че не е там.
Akhkharu
Аватар
Tribal~Pig_74
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 26 Юли 2008, 16:04
Местоположение: katabasis

Мнениеот puntina » 29 Авг 2008, 11:54

Което всъщност ще е тъпо,защото с роптаене няма да стигнете до никаде,примирете се,не сте там ,защото не сте готови да бъдете,учете повече,занимавайте се повече,а когато достигнете развитие,може и да ви приемат и не се примирявайте,препятствието не е ,за да се предадеш,магията не е за песимисти,именно изкуството ни учи на оптимисъм,ако искаш нещо много и то ти е цел,значи ще стане възможно.
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот n0angel0s » 29 Авг 2008, 13:05

Ама то й скрита част ли има? Впрочем не знаех, но както й да е. Казано общо има си и плюсове има си и минуси. Явно там наистина влизат хора, с опит и целомъдрие. И дори да не знам за какво иде реч в тази скрита част - бих казала само, че там хората си знаят с какво се захващат и знаят дали имат тази възножност, да пробват това, което е написано вътре.

Чесно казано по-ми е любопитно да разбера по какъв начин разбирате, че на човека, който се изпраща покана е подходящ за тази скрита част, защото предполагам, че нещата вътре не се свеждат до темите, които има тук. Все пак до колкото разбрах става дума за обмяна на опит, което е доста сериозна част от окултизма.
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Следваща

Назад към Предложения

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта