Предлагам...

Екипът ни очаква всяко ваше предложение, идея или съвет, относно подръжката на форума. Обратна връзка с Вас, потребителите на форума.

Мнениеот moon_dancer » 29 Авг 2008, 17:07

Честно казано и аз не знаех ,че има такава част на форума.А по темата-мисля ,че все пак би трябвало да си остане скрит .Ако някои не може да пише и да гледа там ,значи си има причина за това.
Аватар
moon_dancer
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 24
Регистриран на: 14 Юли 2008, 13:20
Местоположение: В лунното сияние.

Мнениеот Lord Njarlathotep » 29 Авг 2008, 20:53

Май темата трябва да се изтрие или премести........
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот raphael » 29 Авг 2008, 21:13

Мдаа,след като устаноихме,4е аз съм комплексиран дебил,моля админите да изтрият темата ми.
Аватар
raphael
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 28 Юли 2008, 07:00

Мнениеот raphael » 29 Авг 2008, 21:16

А да след това отно6ение смятам да правя коментари за форума и не6тата тук само с приятелите.Едно мнениенце няма да постна пове4е.

П.С. Жалко,тъкма по4нах да ги разбирам тия работи.Иии разбира се това не зна4и,4е нма да следя любимия си форум
Аватар
raphael
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 28 Юли 2008, 07:00

Мнениеот galina_dim » 30 Авг 2008, 06:08

n0angel0s написа:А Явно там наистина влизат хора, с опит и целомъдрие.


Гарантирам ти, че целомъдрието на този етап не е фактор :).
Рафаел, моля те не действай като 5годишно дете - няма да ми дадеш твойта кукла, затова няма да играя с теб...
Моля ви, имайте толеранс към скритата част. Все още работим по нея, за да работи тя за нас после, така че мисля, че е време, в което да се разширява състава и. В един следващ момент и това ще стане.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот n0angel0s » 30 Авг 2008, 09:34

Галина_Дим, исках да кажа, че хората, които влизат там си знаят работата. Пък както казваш ти, ще изчакаме търпеливо и ще видим дали скритата част ще работи и за нас .... :):):):):):):)

Желая Безсмъртие!
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот ludvig » 13 Сеп 2008, 17:51

ama че маитап скритата част никога няма да работи за когото и да било които не е вътре в нея все едно хората които държат милиарди долари да си раздадат парите на останалата част от света тоест на масите как ще стане тва представяш ли си не се самозалъгваите че някога тази скрита част ще види бял свят тъи като вече няма да е скрита и вече няма да буди интерес :))) и селекцията ще е жестока както и да е да му мисли които иска да влезе вътре приятен уикенд
Аватар
ludvig
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 107
Регистриран на: 04 Май 2008, 12:56

Мнениеот galina_dim » 14 Сеп 2008, 07:13

А замислял ли си се, че когато казах "да работи за всички", може би не съм имала предвид да стане общодостъпна?
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот ludvig » 14 Сеп 2008, 08:27

ne те разбирам обоснови се
Аватар
ludvig
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 107
Регистриран на: 04 Май 2008, 12:56

Мнениеот galina_dim » 14 Сеп 2008, 08:42

Исках да кажа, че не е нужно отделната секция да е общодостъпна, за да е общополезна. Кое не разбра?
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот ekaya » 14 Сеп 2008, 10:27

СТИГА СЪС ТАЯ СКРИТА ЧАСТ!

Получавам уртикария вече като прочета поредния пост за нея. Я се вземете в ръце и работете. Когато дойде времето хора да се приемат, ще се приемат. С това непрестанно мрънкане и философстване не правите впечатление на хора, които имат място там. Работете.
Сигурна съм, че там не се пазят великите тайни, които са в състояние да ви направят магове-чудо за един ден. Хората обсъждат практики, които не бива да стават общодостъпни, спокойно и без да бъдат оспамвани от разбирачи.

Всеки има право на лично пространство сам по себе си или в група. Приемете го и спрете за надничате в двора на съседа.
Lasto beth nin. Tolo dan nan galad.
Аватар
ekaya
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 203
Регистриран на: 10 Авг 2005, 13:53

Мнениеот Lord Njarlathotep » 14 Сеп 2008, 10:31

Абе я заключте или изтриите темата, само се карате, предлагам да се направи още една скрита част, но в която всички да имат достап ( и да се каже че това е другата скрита част до която всички искат да се докопат да си поиграем на тайни общества ама май нема да сме много тайни)
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот ludvig » 14 Сеп 2008, 11:13

не разбрах как без човек да е вътре ще му бъде полезна тая скрита част по някакъв дистанционен начин ли ?? не и четете постовете ако не ви харесват тоест не гледаите съседа си а гледаите вас
Аватар
ludvig
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 107
Регистриран на: 04 Май 2008, 12:56

Мнениеот Lord Njarlathotep » 14 Сеп 2008, 11:42

Май ще действа като нещо като стимул да се развиваш за да те допуснат в нея, а на тези който нещат да са в нея в такъв случей как ще им е полезна?
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот galina_dim » 14 Сеп 2008, 11:52

Ами тях не ги касае по никакъв начин, предполагам затова не коментират...
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот ludvig » 14 Сеп 2008, 12:59

ludvig написа:не разбрах как без човек да е вътре ще му бъде полезна тая скрита част по някакъв дистанционен начин ли ?? не ми четете постовете ако не ви харесват тоест не гледаите съседа си а гледаите вас
Аватар
ludvig
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 107
Регистриран на: 04 Май 2008, 12:56

Мнениеот lips like morphine » 06 Дек 2008, 18:46

Ако има "скрита част",а явно я има,незнам защо се е допуснало да се разбере от всички потребители..Някак си е гадно и дискриминиращо.По тоя пример все едно да си правиме тайни общества ама да казваме на всички,че сме си направили тайно общество та да ги е яд! icon_argue скрити форуми дрън дрън.... поне да не бяхте допуснали да се разбере от всички!
Приятна вечер.
Аватар
lips like morphine
 
Мнения: 3
Регистриран на: 27 Ное 2008, 21:24
Местоположение: Костенец

Мнениеот Cath » 07 Дек 2008, 01:40

хора, скритата част си е скрита част. не мисля, че някой здравомислещ човек ще тръгне да се тръшка и кахъри за това, че няма достъп до нея. въпросът отдавна е приключен, не мисля, че е нужно отново да се обсъжда.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Марио » 07 Дек 2008, 03:17

lips like morphine написа:Ако има "скрита част",а явно я има,незнам защо се е допуснало да се разбере от всички потребители..Някак си е гадно и дискриминиращо.По тоя пример все едно да си правиме тайни общества ама да казваме на всички,че сме си направили тайно общество та да ги е яд! icon_argue скрити форуми дрън дрън.... поне да не бяхте допуснали да се разбере от всички!
Приятна вечер.


Допуснало се е, за да дразни потребители, които го смятат за "някак гадно и дискриминиращо", за потребители, които ще го сметнат за "тайно общество", за "скрит форум" в един форум. Фрррр, колко е забавно. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (а, ако знаеш само какви тайни има там, направо да си умреш от яд) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Кантах в кантаха. icon_cool
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот tanarel » 07 Дек 2008, 06:37

аз пък предлагам да се напраи скрита част на скритата и даже
в скритата част на скритата да има още две скрити , които в тях
да има още 5 скрити с по 5 подскрити и една супер скрита ..Изображение
абе не разбрахте ли , че вече е решено да има и има и това е ..
Do what thou wilt.
Аватар
tanarel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 146
Регистриран на: 23 Дек 2006, 11:12

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта