Добро Дело

Екипът ни очаква всяко ваше предложение, идея или съвет, относно подръжката на форума. Обратна връзка с Вас, потребителите на форума.

Мнениеот Lord Voldemor » 31 Авг 2009, 17:29

Предлагам,на тези които имат желание,да започнем да правим следното-всеки ден,в 12 на обед,в 18 ч. и в 24ч(на който когато му е удобно,дори да пропуска не е проблам)да спрем за момент,с това което правим,и да излъчим от цялото си същество един лъч светлина,който да обиколи Земята,пречиствайки я.При завръщането си в изходящата позиция,Лъчът ще Ви наси радост и познание,събрани по време на неговото пътуване-в квантовото пространство времето няма значение,достатъчно е просто да визуализирате намерението си за любов и хармония-сърдечен акт на отдаване и приемане.
Учените отдавна са установили дори в лабораторни условия,че човешката мисъл,при достатъчна концентрация и обем(масовост)РЕАЛНО влияе върху материята,променяйки я.Мислите ни влияят на света,и светът е такъв,каквито са и мислите ни.Ето това е мотивацията за това предложение.
Моля,който е съгласен,да пише тук.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот ultramarin » 01 Сеп 2009, 06:38

Чудесна идея, макар че ми се ще да попитам... защо просто не живеем така, че непрекъснато(или поне колкото можем повече време) да излъчваме дадените Мисли!? Аз поне се боря(със себе си) да живея така...

В крайна сметка каква е целта, Волдеморе? Да дарим добро на Земята или да се облажим от "даряването на добро"... а тези добри мисли, пратени на майна си райна, ще ги подплатим ли с дела тук при нас? Ако да - то как!? Може да го обсъдим на лични и да пуснем изводите си тук след седмица-две... за да не заблатяваме темата...
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот м Лъчезар » 01 Сеп 2009, 10:17

От къде да си го изкараме този лъч светлина ?
Адът е тук на земята
Аватар
м Лъчезар
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 71
Регистриран на: 16 Апр 2009, 06:40

Мнениеот Lord Voldemor » 01 Сеп 2009, 12:01

От висшата способност Добро Намерение
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Wizard » 01 Сеп 2009, 13:37

Lord Voldemor написа:Предлагам,на тези които имат желание,да започнем да правим следното-всеки ден,в 12 на обед,в 18 ч. и в 24ч(на който когато му е удобно,дори да пропуска не е проблам)да спрем за момент,с това което правим,и да излъчим от цялото си същество един лъч светлина,който да обиколи Земята,пречиствайки я.При завръщането си в изходящата позиция,Лъчът ще Ви наси радост и познание,събрани по време на неговото пътуване-в квантовото пространство времето няма значение,достатъчно е просто да визуализирате намерението си за любов и хармония-сърдечен акт на отдаване и приемане.
Учените отдавна са установили дори в лабораторни условия,че човешката мисъл,при достатъчна концентрация и обем(масовост)РЕАЛНО влияе върху материята,променяйки я.Мислите ни влияят на света,и светът е такъв,каквито са и мислите ни.Ето това е мотивацията за това предложение.
Моля,който е съгласен,да пише тук.



Не е лоша идеята да се прави НЕЩО ГРУПОВО ОТ ВСИЧКИ НАС, в определен период на деня. Обаче, бих искал да помислим за малко по-съвършен ритуал и с по-ясна цел и идея, ЗАЩО го правим?
Може да започнем да разсъждаваме над това КАКВО ИСКАМЕ да постигнем с такъв вид ритуал и КАК да се конструира така, че да е лесен и разбираем за хора дори неразбиращи нищо от магия и как се работи с магически ритуали.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Lord Voldemor » 01 Сеп 2009, 15:15

Бих искал да уточня,че по въпроса КАКВО точно можем да направим,при евентуална колективна работа,то моето предложение да не се тълкува по различен начин-идеята ми е да укрепим Земното поле,т.е да осъществим съзнателена помощ,принос към Силите,които се грижат ние да съществуваме и да се развиваме-инициативата ми НЕ Е свързана със създаване на егрегори и пр.дейности,които нямат нищо общо с чистият духовен стремеж.Моля идеите на форумците да са ориентирани в тази посока.
Уизърд,прав си,че не всички могат да имат еднакъв принос,поради различните степени на развитие на способностите,но аз считам,че Доброто намерение и на най-големия новак е добре дошло и то не ще бъде напразно.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Wizard » 01 Сеп 2009, 15:24

Lord Voldemor написа:Бих искал да уточня,че по въпроса КАКВО точно можем да направим,при евентуална колективна работа,то моето предложение да не се тълкува по различен начин-идеята ми е да укрепим Земното поле,т.е да осъществим съзнателена помощ,принос към Силите,които се грижат ние да съществуваме и да се развиваме-инициативата ми НЕ Е свързана със създаване на егрегори и пр.дейности,които нямат нищо общо с чистият духовен стремеж.Моля идеите на форумците да са ориентирани в тази посока.
Уизърд,прав си,че не всички могат да имат еднакъв принос,поради различните степени на развитие на способностите,но аз считам,че Доброто намерение и на най-големия новак е добре дошло и то не ще бъде напразно.



Ок, значи до колкото те разбирам, предлагаш да се работи по начина описан от теб по-горе или би искал да се добави още нещо към ритуала ти - например да се засили ефективността му например или силата на действие?
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот м Лъчезар » 01 Сеп 2009, 15:33

Кое ще е доброто на цялата тази работа (защото гледам че идеята е егоистична - да дам ама да взема после повече) ?
Адът е тук на земята
Аватар
м Лъчезар
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 71
Регистриран на: 16 Апр 2009, 06:40

Мнениеот Lord Voldemor » 01 Сеп 2009, 15:43

Лъчезар,аз когато давам,го правя съзнателно и от сърце.Аз се обръщам към хората,които също го могат.Идеята ми е продиктувана само от най-чисти намерения,не виждам какво чудно има в това.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Nemezius » 01 Сеп 2009, 16:07

Lord Voldemor написа:Лъчезар,аз когато давам,го правя съзнателно и от сърце.Аз се обръщам към хората,които също го могат.Идеята ми е продиктувана само от най-чисти намерения,не виждам какво чудно има в това.


Волдемор, просто не се занимавай да спориш по темата- почти изгубена кауза е споренето с егоистични натури. Просто който иска, да се захваща с идеята, ако ще и по различен начин. Няма как да не изразя радостта си от това, че все повече хора се сещат за подобно пречистване :)
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот uvella » 02 Сеп 2009, 14:23

Участвам - когато мога, колкото мога. Важно е намерението и желанието. Започнахме, нали :)
Хармония!
Аватар
uvella
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 71
Регистриран на: 03 Юни 2009, 06:46

Мнениеот ludvig » 02 Сеп 2009, 17:24

AZ самият правя подобни излъчвания отдавна към определени хора и също така преди медитация пращам лъч към ц ялото човечество изпълнен с мир и любов по примера на иогите затова че намирам идеята за мн добра icon_eusa_clap
Аватар
ludvig
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 107
Регистриран на: 04 Май 2008, 12:56

Мнениеот Lord Voldemor » 02 Сеп 2009, 17:47

Ами както вече какза увелла,да започваме.който когато иска да се включи,да го направи когато му е удобно.Междувременно,ако някой има допълнителни идеи,моля-наистина е възможно, лека по-лека да се изгради нещо красиво :)
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Wizard » 02 Сеп 2009, 22:35

Lord Voldemor написа:Ами както вече какза увелла,да започваме.който когато иска да се включи,да го направи когато му е удобно.Междувременно,ако някой има допълнителни идеи,моля-наистина е възможно, лека по-лека да се изгради нещо красиво :)


Понеже спомена в началото часове 12 - 18 и 24 часа, според мен е добре да се определи един "универсален" час, в който ако някой не е успял да се включи, то това да бъде имено тогава.
Какво имам в предвид - ако например сме заети през по-голямата част от деня и ни е трудно да отделим време за такъв вид медитация, а да не забравяме, че ИМА и хора, които посещават сайта и форума, които НЕ живеят постоянно в България (отчитайки статистиката за посещаемостта на потребители от чужди страни), то тогава мисля, че е добре да се определи ДЕН и ЧАС от седмицата (без събота и неделя), в който всеки пропуснал да направи ритуала, да има шанс да го направи с всички остали ИМЕНО В ТОЗИ ДЕН!

Това е предложението ми. Сорри за това дълго изречение, сигурно поставих световен рекорд за най-дълго изречение icon_eusa_dance
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Lord Voldemor » 02 Сеп 2009, 22:57

Уизард,много добра идея да има такъв ден и час-остава да уточним кой точно 8)
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот ultramarin » 03 Сеп 2009, 06:29

Петък - денят на Венера... сутрин в 9:00 или вечер в 21:00 БГ време, като основният час е сутрешният.
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот Lord Voldemor » 03 Сеп 2009, 08:09

Хубав ден-Венера и Прозерпина са подходящи благодетели.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Wizard » 04 Сеп 2009, 17:43

Lord Voldemor написа:Хубав ден-Венера и Прозерпина са подходящи благодетели.

ultramarin написа:Петък - денят на Венера... сутрин в 9:00 или вечер в 21:00 БГ време, като основният час е сутрешният.


Според мен е добре да се прави такъв ритуал преди да залезе слънцето.
Така че да се фокусираме около такъв час.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Lord Voldemor » 06 Сеп 2009, 09:51

Искам да кажа,че не зная колко човека се включвате в това начинание,но всеки път като го правя,ЧУВСТВАМ нещо уникално,думите не струват.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Wizard » 07 Сеп 2009, 17:13

Lord Voldemor написа:Искам да кажа,че не зная колко човека се включвате в това начинание,но всеки път като го правя,ЧУВСТВАМ нещо уникално,думите не струват.


Това е общото завихряне на магическата сила, която се реализира при ритуали правени от група хора, в точно определен момент. АКО тези, които правят ритуала, са наистина "можещи", резултатите могат да бъдат много... впечатляващи... :wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Следваща

Назад към Предложения

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта