Номерология

Екипът ни очаква всяко ваше предложение, идея или съвет, относно подръжката на форума. Обратна връзка с Вас, потребителите на форума.

Назад към Предложения

Мнениеот BeLLe » 16 Ное 2009, 22:08

Здравейте,

От доста време чета темите във форума, макар и да не пиша, тъй като не мисля ,че съм достатъчно компетента ,за да давам каквото и да е било мнение.
Чудя се обаче , защо никъде няма секция "Номерология"? Предполагам,че не съм единствената , която се интересува от това. Лично аз бих се радвала да обогатя знанията си в тази насока!

П.С. Моля лаици и хора, които имат за цел "спам" и безмислени коментари да не се хабят да пишат!

Благодаря Ви предварително! :)
Поздрави!
Dare to Dream...
Аватар
BeLLe
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 102
Регистриран на: 13 Юни 2006, 18:16

Мнениеот Nemezius » 16 Ное 2009, 22:18

Здравейте, BeLLe,
именно за такива случаи е създадена секция, в която да се пише по всички теми, непопадащи в останалите раздели.


секция "Магия"
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот BeLLe » 16 Ное 2009, 22:21

Благодаря за бързият отговор ,но не мислите ли ,че номерологията е доста обширна наука ,която заслужава собствена секция :oops:

Наясно съм,че това не става с едно щракване на пръстите , но ако все пак има желаещи... :roll:
Dare to Dream...
Аватар
BeLLe
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 102
Регистриран на: 13 Юни 2006, 18:16

Мнениеот Nemezius » 16 Ное 2009, 23:19

BeLLe написа:Благодаря за бързият отговор ,но не мислите ли ,че номерологията е доста обширна наука ,която заслужава собствена секция :oops:

Наясно съм,че това не става с едно щракване на пръстите , но ако все пак има желаещи... :roll:


Да, наясно съм, както и колегите в екипа, че нумерологията е обширна част от една още по-обширна област, наречена Кабала, но той като запознатите с това тук сме доста малко, няма нужда да се разкрива нова секция- просто няма смисъл това да прави- "търсене и предлагаме", както се изразяват някои.
Разбира се, определящо е мнението на администраторите- моето е насока/съвет, така че кой знае- може да се разкрие и секция "Нумерология"
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот BeLLe » 17 Ное 2009, 00:37

Ок, разбирам. Благодаря ти за инфото и се извинявам за неуместното в такъв случай предложение
Dare to Dream...
Аватар
BeLLe
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 102
Регистриран на: 13 Юни 2006, 18:16


Назад към Предложения

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта