ПРЕДЛОЖЕНИЕ

Екипът ни очаква всяко ваше предложение, идея или съвет, относно подръжката на форума. Обратна връзка с Вас, потребителите на форума.

Назад към Предложения

Мнениеот LordKasaiel » 05 Май 2010, 06:35

Здравейте! Темата ми е насочена предимно към уизард и останалите от екипа му.
Може би има друга такава тема-не съм търсил, защото искам да акцентирам на тази.

МНОГО често (за жалост) много хубави теми се развалят от глупави коментари или мнения. Защо не се направи нов раздел във форума "Дискусии", в който да се правят коментарите за даден ритуал, практика, техника и пр. Освен това предлагам в този раздел, тези които имат изобретателски наклонности да споделят ефекта от самия постнат (на съответното място във форума) ритуал, дали са го изпробвали-съответно променили ли са нещо, опростили/усложнили. Да се коментират резултатите от работата. Така хем ще се запазят темите много по-"чисти" и приятни за четене, хем ще се повиши качеството на форума (според мен)-няма да има всякакви бози на местата на ритуалите, където ще се постват въпроси конкретно за неразбиране на част от ритуала, само това. Всичко останало в "Дискусии". Може да се проследява произхода или смисъла на дадения ритуал.техника/пр. Може да се получи много интересен раздел (мое мнение).

Тези които подкрепят идеята нека пишат тук и да доразвием възможния нов раздел "Дискусии".
Лично към теб Уизард, Моля те, да се замислиш над тази възможност.

Благодаря, за вниманието!
'r dywyllwch ardalydd
Аватар
LordKasaiel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 20 Апр 2010, 09:09

Мнениеот LordKasaiel » 05 Май 2010, 10:52

Моля да ме извините постнал съм темата два пъти. Венус съжалявам за неудобството, би ли изтрил едната?
'r dywyllwch ardalydd
Аватар
LordKasaiel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 20 Апр 2010, 09:09

Мнениеот Оrchid » 05 Май 2010, 14:29

И аз съм съгласна с теб, но темата ти мисля е по-скоро за тук viewtopic.php?f=31&t=4986 , там точно това сме обсъждали
Аватар
Оrchid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 34
Регистриран на: 15 Авг 2008, 09:23
Местоположение: Варна

Мнениеот Nemezius » 06 Май 2010, 08:42

Реално погледнат- нещата наистина са такива, но поне аз не виждам смисъл от специален раздел, в който да се коментират нещата- тогава би трябвало да има дискусионна секция за всяка налична секция, или пък да е една дискусинната и да стане мешавица като за световно :? Не- мястото на коментарите по дадена тема е в самата тема. Друг въпрос е доколко са смислени коментарите. Да, наистина активните модератори сме малко и не е особено лесно да преглеждаме всяка една тема- за това обаче има активен бутон за докладване над всяко публикувано мнение; когато срещнете подобни постове- докладвайте ги и администрацията ще може да ги прегледа и зачисти от темите.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum


Назад към Предложения

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта