предложение

Екипът ни очаква всяко ваше предложение, идея или съвет, относно подръжката на форума. Обратна връзка с Вас, потребителите на форума.

Назад към Предложения

Мнениеот legion2 » 05 Мар 2016, 03:23

Здравейте искам да предложа нещо просто.Гледам всички теми и това което не ме радва е че хората не споделят пълната информация за ритуалите.Какъв е смисълът тогава да се споделя? Всеки носи отговорност за действията си.Според мен сайтът ще бъде много по полезен ако се качваха пълните ритуали независимо дали са трудни , опасни и т.н.Всеки който поства нещо да пише че не е отговорен за последствията и всичко е с научна цел.Много хора търсят помощ , как да я намерят тук след като на 80% от ритуалите пише ''това не е целия ритуал ''.Все едно да идеш в ресторант да си поръчаш пържоли с гарнитура и да ти сервират само гарнитурата вие ще бъдете ли доволни ? Благодаря
Аватар
legion2
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 31 Май 2014, 08:33

Мнениеот Lustre4108 » 05 Мар 2016, 17:58

Преди време, тоя форум беше обект на атаки от разни булевардни издания, че публикувал зловещи неща. Вестничето(което вече е в историята) се казваше "Република" - не знам дали Пеевски не стоеше зад него. Има и една бутаформа "комисия по проучване на новите религиозни движения", която представлява организаия, войнстваща в посока крайно православие и МГ беше също споменат от тях с "добро". Въобще за тия всичко, с изключение на православието е съмнително, опасно, лошо...Така че, внимавайте какво поствате, защото в тая държава доста от нещата не са спрели да бъдат следени...
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16

Мнениеот eXPerience » 06 Мар 2016, 00:11

legion2 написа:Все едно да идеш в ресторант да си поръчаш пържоли с гарнитура и да ти сервират само гарнитурата вие ще бъдете ли доволни ?


Все едно да влезеш във форум по физика, да попиташ как се прави атомна бомба и да се чудиш защо ти дават само частична рецепта. Да, с научна цел и всеки си носи отговорност. Ама не. Аз лично досега не съм намирал форум по Магия, където да е публикувано всичко. Нито един. Винаги нещо липсва и винаги именно то е най-интересното (не само защото е скрито).
Всеки публикува това, което реши, а получаването на информация от различни източници би могло да попълни някои дупки. Най-оптималният вариант, ако нямаш кой да те инструктира директно, е добиване на информация чрез магическа практика. Няма да научиш много, ако само обикаляш по форумите. Те са само въведителни.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот Wizard » 13 Мар 2016, 08:36

Напълно съм съгласен с мнението на колегите ми по-горе!!
Само да допълня още нещо. Преди време rain споделяше с нас множество ритуали за какво ли не.... Оказа се в последствие, че някой започнал да печата книги с ритуали от нашия форум. А кое беше най-фрапиращото, че тези ритуали бяха публикувани/преписани дори с печатните грешки!?! Ако ВИЕ сте автор и някой реши да печели пари на ваш гръб, дали бихте били щастливи от това....
Друга причина, поради която НЯКОИ от ритуалите тук не са пълни, е че те наистина биха могли да сътворят нежелани събития, които не бихте желали да ви се случат. Независимо от това информацията тук е напълно достатъчна, за да ви помогне да "разгадаете" как би завършил даден магически ритуал, ако не е публикуван целият...

Затова е необходимо да имате магически учител, който ще ви научи на техники, които ще ви помогнат да разпознавате незавършени ритуали, например :wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот myurid » 09 Юли 2016, 19:03

Не се хабете да отговаряте...

преди около година написах същия отговор като този на Experience в темата джинове - как да говорим с тях и как да ги изсползваме, само с други думи. Доколко виждам Legion не си е променил възгледите за това време.

От друга страна виждам, че Legion публикува ритуали(например за "принц оробас") и копия от арабски книги(или ръкописи, не ми стана ясно), което си е нещо. Все пак прави това, за което призовава нас!

И да добавя към казаното от Wizard идентичен опит: имах онлайн познат, който ми даде обет да не копира мои текстове 1-към-1 на други хора... но го прави известно време преди да открия това. Е, от тогава няма как да ме накарате да публикувам в мрежата нещо друго освен най-общи и базови идеи.
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот eXPerience » 10 Юли 2016, 02:36

Въпросното копие от страница от арабска книга всъщност е изображение, изтеглено от блога на rain. rain, разбира се, не е публикувал цялото заклинание. За сметка на това пък изрично е уточнил под заклинанието си за "шепнещ джин", че ако някой желае въпросното заклинание, може да го поиска на оставените координати за връзка (т.е. не си къта знанията само за себе си). legion явно е ударил на камък тук, ако изобщо си е направил труда да поиска нещо. Затова мислейки че никой няма да разбере, ако не казва, е решил да "гепне" картинката и да си пробва късмета в MagicGate - дали някой няма да възстанови заклинанието, при това на български.

С подобни хитрости, лукавости и неправдоподобен "entitlement" ("как се използват Джинове") шансовете за успех спадат почти до 0, което се и вижда като резултат.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот eXPerience » 10 Юли 2016, 12:22

Виждам, че заради късния/ранния час съм се изразил може би двусмислено. Исках да кажа, че под заклинанието за "шепнещ Джин" е упоменато, че rain би дал информация на друг, а картинката е от статия за Джиновете с обща насоченост.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27


Назад към Предложения

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта