Помогнете ми!!!

Вещери, вещици, уикани, друиди и всичко, което може да се свърже с практиката на вещерите.

Модератор: Arhimikus

Мнениеот SweeT_DeaTH » 24 Юни 2006, 14:05

здравейте!Аз съм на 17 години,от 12 годишна получавам видения,имам странни сънища,чувам гласове.Когато станах на 13 казах на баща ми за това което става с мен,а той ми каза че като съм била малка съм имала някакво поле(сега не се сещам точно какво)което било много силно,каза ми същотo че някакви мои пра-пра...дядо и баба били известни вещери и че тяхната сила била вселена в мен. и още куп работи,че и той имал сила,но му я отнели,че имало някакви вампири които се хранели с човешката енергия.А аз напоследак започнах да виждам и биополето на някои хора.Искам да развия моите способности,искам да стана вещица , но не знам как,моля ви помогнете ми!!!
Аватар
SweeT_DeaTH
 
Мнения: 6
Регистриран на: 24 Юни 2006, 09:04
Местоположение: Balchik

Мнениеот galina_dim » 24 Юни 2006, 16:08

Арсеникова, това си е направо грубост от твоя страна... :mrgreen:
А на тебе сладкосмъртна ще ти кажа да не се шашкаш толкова, ами да си погледнеш родословното дърво като хората, с повече яснота, да разбереш откъде какво точно ти е заложено. Останалото е въпрос на упоритост, много сериозна работа по овладяване и развиване на възможностите ти и доста сериозно насочени усилия в тази област. Първо направи това, после пак ще си говорим, надявам се :)
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот ilusia » 24 Юни 2006, 19:53

Пойсън... ще се въздъжа от коментар... на мнението ти ... но кълна ти се рядко се среща толкова арогантна и самонадеяна малка хлапачка като теб , която си мисли ,че знае много ..... а всъшност ... е :)


Мила SweeT_DeaTH
Напълно разбираемо е безпокойствието ти и дори е хубаво ,че го има :)
Така давам по етапно. Това , че има хора който са били вещери и че баща ти го съзнава е много хубаво. Всеки човек притежава енергия , онова което баща ти казва , предполагам е силно биополе. Хубаво е.. с него можеш да правиш много красиви и добри неща , но трябва да опознаеш и развиеш себе си. Като за начало в този сайт има много полезни информации , после се порови и из нета :)
Да има такива вампири - наричат се енергиини вампири. Не се хранят с човешка енергия , а се зареждат с нея. Всеки би могъл да го прави , понякога дори неосъзнавайки го.
Това което виждаш предполагам само е аурата на човека.
Което ти наричаш биополе... може и така да се каже но не е точно.
Хубаво е , че искаш да се развиваш , но преди да искаш да станеш нещо е редно 1 во д разбереш какво искаш :) Да се запознаеш с принципите на магията и ритуалите. И най-вече и преди всичко трябва да опознаеш собствената си психика , собственото си аз , света в който живееш :)
Успех :) АКо искаш да попиташ нещо - насреща съм . Не давам гаранции обаче :) Тук има и много по-знаещи от мен... вярвам сама ще разбереш кой са :)
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот Марио » 24 Юни 2006, 20:07

Всъщност от тук само мнението на Poison е най на място ;)

SweeT_DeaTH, имаше една поговорка, "Ако сама не си помогнеш и Бог не ще ти помогне"..
Това, че имаш роднини - окултиси неозначава абсолютно нищо, ако смяташ че имаш нещо наготово... жестоко се лъжеш, научи се да търсиш, а не всичко наготово да ти се дава.

...но трябва да опознаеш и развиеш себе си. Като за начало в този сайт има много полезни информации , после се порови и из нета


Първия съвет - удряш в десятката, втория - трагедия :D От форуми, интернет или книги неможе човек да се научи на друго, освен на суха теория, която най-често е неразбираема в началото.
В случая в този форум има 4 типа потребители - 1-вия - не ги интересува въобще какво е туй окултизъм или магия, интересува ги единствено някой да им каже как да си оправят проблемите. 2-рия са търсещите, тези които нещо ги гложга от вътре. 3-тия, можещите които споделят опит, но все още търсят нещо неопределено, и 4-тия тези които знаят, те просто си стоят във форума за удоволствие и често се смеят тихомълком, не ги е грижа особено за другите :) Ако човек иска да научи нещо от тях - неможе, те говорят на различни езици, 4тия тип разбира всички, другите се разбират само по между си. SweeT_DeaTH, непитай много-много, само ще се объркаш още повече, търси в себе си. Моят съвет е МЕДИТИРАЙ и търси, така сама ще разбереш всичко, всички отговори на въпросите ти се намират не другаде, а в теб самата.
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот ilusia » 24 Юни 2006, 20:24

Mario
Книгите на Мулдашев и Балватская ги дръпнах от нета, няки медитации също... така ,че не си прав.
2 ро... и как сама да си помогне като не разбира какво става , уплашена е .... не знае нищо. Ае моляти се нали и аз бях така. Будех се с кошмари , умирах от страх бях ни жива ни умряла... заради " съветите" на тоя и ония и се взех в ръце , сесил и не само тя ми подадох ръка и така...
Съжалявам обаче е изключително вулгарно , дори гнусно някой да помоли за помощ.... а вие да му теглите супер си и сори ма опраи се сам... ми ок. Ама аз като искам помощ ИМАМ НУЖДА ОТ НЕЯ , защото не мога САМА !
Да мацка оправяй се сама... можеш и да пукнеш от тая енергия... ма оправяи се сама... лошо няма ;)
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот EliKarim » 24 Юни 2006, 20:32

Склонна съм до някъде да се съглася с мнението на Пойзън, въпреки че както винаги то е доста остро и повече с мнението на Марио. Всъщност.. бих допълнила още един тип хора тук във форума...но това е друга тема.

Скъпа SweeT_DeaTH, бих те посъветвала да започнеш с теория. Трябва ти много много информация....и тепърва след разбирането или неразбирането на дадена информация ще имаш нови въпроси. Разгледай подробно форума, има дадени редица автори и творби, има и библиотека. Вещица обаче не се става само когато поискаш и просто с вълшeбната думичка "моля"....
Последна промяна EliKarim на 26 Юни 2006, 16:22, променена общо 1 път
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Марио » 24 Юни 2006, 21:10

ilusia написа:Mario
Книгите на Мулдашев и Балватская ги дръпнах от нета, няки медитации също... така ,че не си прав.
2 ро... и как сама да си помогне като не разбира какво става , уплашена е .... не знае нищо. Ае моляти се нали и аз бях така. Будех се с кошмари , умирах от страх бях ни жива ни умряла... заради " съветите" на тоя и ония и се взех в ръце , сесил и не само тя ми подадох ръка и така...


От книги, интернет и т.н. естествено може да се научи нещо, но единствено ако съществува разбиране. Имаше една сентенция: "Устните на мъдростта са затворени освен за ушите на разбирането" В случая на SweeT_DeaTH не й препоръчах много четене, защото до колкото виждам е объркана и лесно може да се подведе.
Едно е да четеш медитация, друго е да я правиш ;)

Съжалявам обаче е изключително вулгарно , дори гнусно някой да помоли за помощ.... а вие да му теглите супер си и сори ма опраи се сам... ми ок. Ама аз като искам помощ ИМАМ НУЖДА ОТ НЕЯ , защото не мога САМА !
Да мацка оправяй се сама... можеш и да пукнеш от тая енергия... ма оправяи се сама... лошо няма ;)


С риск да прозвучи изключително вулгарно и дори гнусно ще кажа че въобще не ме интересува, който и да е било от тук. Човек е сам и сам върви по пътя си. Дали някой даже да умре, мен това хич не ме интересува. Не ме възприемай обаче погрешно, това не е злоба, просто реализъм. Урок номер едно от окултизма е да се научиш на свобода. Свободния човек се интересува само от себе си, защото разбира че е център на вселената(всеки Е, нужно е само да се осъзнае). Смъртта не е край, а просто преход. Тялото е дреха, нищо повече, изхабили се - заменя се. Всеки върви по един и същи път, пътят към Бог(думата е погрешна, но това което Е, неможе да се опише с нищо), разликата е само, че някой са по-напред, други - по-назад, нищо друго.
Тъйче това имам предвид, когато кажа, че ако сам човек не си помогне, никой друг не ще може.
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот galina_dim » 24 Юни 2006, 23:12

Не искам да ви се меся, но ми се струва, че не е тук мястото за такива спорове или диалози. Нека се опитаме наистина да помогнем на момичето, не боли...
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот ilusia » 25 Юни 2006, 05:18

Mario....
Съжалявам искрено ,че съм оставила впечатление на човек , който има нужда от подобен род лекции :)
Шегувам се , разбирам защо го казваш и все пак съм не съгласна с тях до някъде :)
НО да оставим това наистина няма смисъл :) А и темата е за друго
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот AZA » 25 Юни 2006, 05:20

galina_dim написа: Нека се опитаме наистина да помогнем на момичето, не боли...

Абе да ти кажа, май повечето наистина си мислят , че бая си боли от тва. и до някъде са прави - както и да е.
Съгласен с последното мнение на Марио - ама и тва е извън темата.
А за сладкосмъртна - ТЪРСИ. И не толквао в нет-а , колкото в самата себе си . т.е. ... имаш пра-роднини със способности , ако това значи , че имаш наследени заложби - значи нешата който ти трябват са в теб. А ако не значи това ( че имаш наследени заложби ) - значи , че първо трябва да откриеш себе си , и тогава да решиш към кое течение ще се насочиш.
И в двата случая , гледаш във теб, опознаваш себе си и сособностите си , и от там тръгваш да ги развиваш.
КраяТ Е СамО ЕднО НовО НачалО
Аватар
AZA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 258
Регистриран на: 10 Фев 2005, 00:40
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Trismegist » 25 Юни 2006, 06:20

Способностите,които имаш сами по себе си са нищо,ако не ги ползваш за служба на хората и Бога.Ако не го направиш-ще ги изгубиш,като баща си.

Гледай много да не се възгордяваш от това,че ги имаш.Иди в някоя духовна школа-която е в служба на хората и така способностите ти ще се усилят.Но когото това стане-вече въобще тези способности,няма да те интересуват и да са главната ти цел.

Ако Любов нямаш-значи нищо нямаш.
Внимавай!

Повечето хора от този форум,са единаци и индивидуалисти-не могат да вървят в група заради голямото си его и така изпускат нектара на щастието,любовта и свободата.

Егрегорите и демоните не са нищо друго освен едни нещастни,загубили се в илюзията създания.Обречени на вечни страдания с извратен инстинкт за оцеляване-стремящи се за все повече надмощие и черпене на енергия.
Мълчанието е злато !
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот AZA » 25 Юни 2006, 06:39

Не , че се заяждам , но до колкото разбрах силата на баща й е била отнета , а не загубена , и нека тя избере системата си , а не и е направаме ние от самото начало.
Ииии не винаги единачеството е породено от егоизъм. Случаааайно, може да е породена от малко повечко предателства. не мислиш ли ?
КраяТ Е СамО ЕднО НовО НачалО
Аватар
AZA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 258
Регистриран на: 10 Фев 2005, 00:40
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Trismegist » 25 Юни 2006, 06:54

Ами аз казах каквото трябва,пък тя да си прави кавото ще.

Няма значения,по какъв начин е отнета силата на баща и,но това е било заради неговите злоупотреби с нея.Независимо,коя е била повърхностната (външната) причина затова.

Първоначално съм наследил сила от родителите си,но после съм се научил да я черпя от източника-а там тя е в неограничени колочества.
В крайна сметка дали физическите ми родители са ми истинските?

Колкото и да те предават-ако ти потдадеш на това,значи си загубил.
Има някой и нещо,което никога няма да те предаде-потърси го.

Има и други прдавани-тогава не е ли по-добре всички предавани да се обединят и да се отнасят така с другия,както биха искали да се отнасят с тях.
Мълчанието е злато !
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот Arhimikus » 25 Юни 2006, 07:11

Добре бе хора, стига сте философствали, момичето може да си философства и сама. Тя ви е помолила нещо, а не виждам никой да е отговорил на нея... виждам безсмислени постове по отношение мнението на Поизън... но и нищо конкретно по темата.
Кво правим сега???
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен


Назад към Вещерство - Уика - Паганизъм

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта